Glavni meni

Yamaha YZF 1000 R TunderAce

Započeo BOKYBOY, 22 April, 2012, 21:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

AndreyRR

sta ce ti prednja sira od fabricke

gojko

samo fzr1000 exup je nosio  fabricki prednju gumu 130/60-17.. na tand¾ari je najbolja fabrièka varijanta..
Imao sam na mojoj zadnju supercorsu pro 190/50-17 i nije se nesto pokazala u odnosu na 180/55-17!

Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

BOKYBOY

OK,hvala najlepse braco...ostajem pri ovim dimenzijama...Bolje da pitam,ne kosta nista...

BOKYBOY

...novo sediste...mnooogo udobnije...neki tapetar u Grcica Milenka...za sat vremena zavrsio i 2.500 din sa mojim materijalom,njegov sundjer i ruke,imao sam neko parce skaja ko zna otkad stoji...Nije lose,a?

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

¹omik3

Posedovao sam tajmotor 2 godine. Odlican je i ne treba ti 6-ta, udoban,nizak, odlican za krivine i za duza putovanja perfektan.
mane su mu: tezak, trosi ulje i GREJE KAO RADIJATOR *(deluje smesno ali videces na +40cc) :)
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

BOKYBOY

Evo stigoh od majstor Joce,konacni racun je 37 900 din... [doh]...samo ja mogu da dam 350 e za servis... :'( Jos sutra registracija i ako nalete neke dobre a jeftine gume...i to je to...nema vise nista!!! [klanjam_se]

BOKYBOY

28 preko racuna i 10 na ruke...kukuuuu [doh]


Uploaded with ImageShack.us
p.s.Sve pohvale majstor-Joci i firmi PROFIMOTO...covek je cudo,i strucan i ljubazan,ispostovao me maksimalno...vredi svaku paru.Moja iskrena preporuka svima... [thumb_up]
p.p.s.MOTOR IDE J...KEVU...KAO DA NIJE ISTI!!!

AndreyRR

svaki bi te ispostovao za 350 e  ;D

goranvojska


Gašpar

Za 350 evra za redovan servis trebao je i da ti.... ma nebitno, ako je tebi dobro, meni jos bolje  :D

Charuga

Citat: bokililic poslato 29 Maj, 2012, 23:02
Evo stigoh od majstor Joce,konacni racun je 37 900 din... [doh]...samo ja mogu da dam 350 e za servis... :'( Jos sutra registracija i ako nalete neke dobre a jeftine gume...i to je to...nema vise nista!!! [klanjam_se]

Zadnjih par godina je postao poznat po izuzetno "korektnim" cenama....

Boki-KG

bokililic, ako ti nije problem prepi¹i sa raèuna koliko ¹ta ko¹ta? Jako me interesuje ¹ta je sve radjeno kad je uzeo 350e.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

BOKYBOY

...nova nalepnica...i 19 hiljada manje u dzepu...heheheh...idemo...!!! [yahoo]

Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

BOKYBOY

...vise ne vire konci...hehehe...hvala Simon...


Uploaded with ImageShack.us

Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Simon69

A vidi ove:


[attachment deleted by admin]
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

BOKYBOY

JAOOOOOOOOOO...!!! [balavi] [balavi] [balavi] aj vozi ih ovu sezonu pa za sledecu opet nove....ahahahahah....a meni ove.... [dancing]   Jel ova zadnja 190-ka,izgleda debelo bas...?

Gašpar

Bokililic, da si servis platio onoliko koliko stvarno kosta, tacno bi ti ostalo para za ganc nove gume ;)