Glavni meni

Yamaha YZF 1000 R TunderAce

Započeo BOKYBOY, 22 April, 2012, 21:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazza

Ali je sediste iz druge radnje :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

Kengur

Samo mi reci molim sta spada pod taj veliki servis kad je 30 000din?

ra$a

lep motor u p.m.!  diskovi izgledaju istro¹eno...

samo da ima 6. brzinu.

BOKYBOY

Hahaha,hvala,hvala...nikako da stignem da odnesem sediste kod tapetara,za dan gotovo al obaveze neke stalno jbg...A trazi mi Curcic na Ustanickoj 2500 din...

EVO SPISKA ZA SERVIS...

1.Ulje za viljuske 1500 din
2.Ulje za motor 5000 din (Motul 300 V 15W50)
3.Filter ulja 2000 din
4.Antifriz 2000 din
5.Zadnje plocice 4000 din
6.Rad ili ruke 20 000 din (zamena svega ovoga navedenog+vakumiranje karburatora+stelovanje ventila (5 vent.po cilindru)+paljenje+kontrola i dotezanje lanca+kontrola svega ostalog...itd,itd...ETO TI DRUZE MOJ CIFRE PA SABERI...NIJE TO NISTA,ZA SVE OVO MI TRAZILI U YAMAHI 70 000!!!

BOKYBOY

Super su diskovi,nisu potroseni,samo zadnje plocice su metal na metal,hahaha...Vala bas fali 6.brzina u P.M.!

BOKYBOY

A,da...i ulje u kocionom sistemu,prednjem i zadnjem...

ЯЭВОЛУТИОН

Jesi to kupio od Vlade sa Dedinja....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

BOKYBOY


ra$a

ako nije motor u top stanju ima da èuje¹ sssssrk kad zavrne¹ gas. a to je zvuk motula koji putuje iz kartera u auspuh hahahahha.

nano

Super izgleda  [thumb_up]

Al 3 glave za servis hmm, da sam na tvom mestu zavrnuo bih rukave to ti je dva vikenda opusteno posle rucka onako na tenane da odradis, a za taj kes(mozda dodas malo ;) ) uzmes usd vilu i iscimas se za menjac od yzf 750 mislim da moze da se napakuje (al to bolje nek potvrde ra$a ili rev posto nisam siguran)

[cheers]

ra$a

Moze da sa napakuje menjac ali koliko sam ja pokupio po stranim forumima ta 6. sa yzf je cak malo sporija od njegove pete, stvar je u tome sto su prenosni odnosi blize jedna drugom pa obrtaji manje padaju prilikom saltanja.

ali revolution je to radio pa nek nam da info iz prve ruke.

BOKYBOY

Joj,ma ko da se maltretira,nemam ti ja vremena za to...A i mrzi me,iskreno.Ja ti prelazim od 800-1000 km mesecno maksimum.Platim koliko treba i vozim i ne razmisljam mnogo o tome...

BOKYBOY

Pala odluka,ipak Bardahl 20W50 polusint.U pravu ste za MOTUL svi,cuo sam bas lose stvari o njemu...Ili cu onaj Bel Rej...

BOKYBOY

...ma jbs 6.brzinu...ionako preko 200 ne cujem vise nista a i auspuh mi je standardni,ne previse bucan tako da nije nepodnosljivo slusati ga,zuji kao fen za kosu do 3-4h rpm,posle toga reze...

cika zuba

da te lepo slu¾i motor....  8)

PS:ja sam tek sad shvatio da ovu temu nije otvorio bokilic neko bokililic,
jo¹ se razmi¹ljam ¹ta koji K bokilic ide kod Joce da mu radi servis!!   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Manje vina,manje vina!!  [cheers]  [cheers]  [cheers]  [cheers]  [cheers]
[/

AndreyRR

da nije malo mnogo 2000 za filter ulja

gojko

Citat: bokililic poslato 24 April, 2012, 22:46
EVO SPISKA ZA SERVIS...

1.Ulje za viljuske 1500 din
2.Ulje za motor 5000 din (Motul 300 V 15W50)
3.Filter ulja 2000 din
4.Antifriz 2000 din
5.Zadnje plocice 4000 din
6.Rad ili ruke 20 000 din (zamena svega ovoga navedenog+vakumiranje karburatora+stelovanje ventila (5 vent.po cilindru)+paljenje+kontrola i dotezanje lanca+kontrola svega ostalog...itd,itd...ETO TI DRUZE MOJ CIFRE PA SABERI...NIJE TO NISTA,ZA SVE OVO MI TRAZILI U YAMAHI 70 000!!!
Ulje za viljusku 1100 din, Bardal 20w-50 (koje je pun pogodak za tvoj motor) je 3600 din, Motul 300v nikako nemoj da sipas u njega, filter HF303 je 800 din, Antifriz i plocice (u zavisnosti koje æe¹ da stavljas).. Rad plafon 100e za sve

Imao sam Tand¾aru 40.000 km i bio sam prezadovoljan sa njom.. Obisao celu EX YU sa njom.. Odlièan motor. Nema potrebe za 6. brzinu jer neæes dobiti nista sa njom, a pasuje menjac od yzf750r. Malo trosi ulje ali nista strasno. Ovaj tvoj bas lepo izgleda!

gojko


gojko


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ra$a poslato 25 April, 2012, 08:10
Moze da sa napakuje menjac ali koliko sam ja pokupio po stranim forumima ta 6. sa yzf je cak malo sporija od njegove pete, stvar je u tome sto su prenosni odnosi blize jedna drugom pa obrtaji manje padaju prilikom saltanja.

ali revolution je to radio pa nek nam da info iz prve ruke.
6to brzinac ali i promena lancanika...ako je za put a ne za divljanje.....kraci prenosni odnosi omogucuju da nemas rupe izmedju brzina i onda je sasvim ok staviti duzi prenos.....ako neko hoce da pristedi na gorivu do....recimo Nordcapa.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11