Glavni meni

Yamaha YZF 1000 R TunderAce

Započeo BOKYBOY, 22 April, 2012, 21:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Moja prva Yamaha [doh],ceo zivot na Hondama [thumb_up]...voleo bih da cujem Vasa iskustva i misljenja...Hvala braco bajkeri...

Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

pit



                 E eeee Bokilicu u sta tebi zivot prodje.....nadam se da ce sad malo da ti se otvore oci.

BOKYBOY

Sto bre ljudi???Nisam se valjda toliko zaj....? :'( :'( :'(

bokilic

Citat: pit poslato 22 April, 2012, 23:18


                 E eeee Bokilicu u sta tebi zivot prodje.....nadam se da ce sad malo da ti se otvore oci.
nisam ja bre,ovo je neki bokililic.. nemesaj babe i zabe :P vis da mi dvojnik..:P
brmmmm

BOKYBOY

...ti sto imas jedno slovo manje od mene nemoj da zavadjas ljude ovde...heheheh... :P

BOKYBOY

E,sta je sa slikama,kako da ih nakacim ovde,samo vrti i vrti i vrti i nista...nece...???

pit

Citat: bokilic poslato 23 April, 2012, 00:45
Citat: pit poslato 22 April, 2012, 23:18


                E eeee Bokilicu u sta tebi zivot prodje.....nadam se da ce sad malo da ti se otvore oci.
nisam ja bre,ovo je neki bokililic.. nemesaj babe i zabe :P vis da mi dvojnik..:P


     Tek sad vido [doh]....plagijator jedan [rofl]

Simon69

Zezam se malo,nije los motor,malo sam te stavio na vatru.. ;)
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Major


BOKYBOY

hahaha...hvala braco na odgovorima i na uputstvima... [cheers]

BOKYBOY

Sad bio kod majstor Joce u Visnjickoj da zakazem veeeliki servis...ima da me izadje oko 30 000...Jel bio neko kod njega,zanima me kakav je kao majstor?

srbac

Ne brini, opravice ga majstor Joca!!!

BOKYBOY

#13


Uploaded with ImageShack.us

BOKYBOY


AndreyRR


BOKYBOY


BOKYBOY


borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

mkt

 [clapp] [clapp] [clapp] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
stvarno ko da je iz radnje
bravo  [klanjam_se]