Glavni meni

Suzuki rf 600 r

Započeo Cvele_92, 22 April, 2012, 15:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cvele_92

Kolege bajkeri,za neki dan mi stize iz svajcarske suzuki rf 600 r 96 godiste sa predjenih oko 24 000 km u glvanom gaj e vozila zena, ali stvarno :) zanima me ako znate nesto o tom motoru koliko trosi i iskustva sa njim :)) hvala unapred

AndreyRR

Vec kada ti stize nije ni bitno koliko trosi i kakav je  ;D ;D

Cvele_92

ahahah pa dobro al opet voleo bih da znam nesto vise o njemu :))

mazzi

Pa za pocetak da znas da je Gasi to jedan od ruznijih motora a Uff se ne slaze sa tim :P  http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,8431.0.html

SrpskiDzedaj011

МОЈ ОМИЉЕН....

Другар га има већ дуги низ година.... Презадовољан је.... У здрављу да га возиш....
Једини старији "R" за којег би мењао ово моје чудо....
I have to return some video tapes....

Cvele_92

Hvala, zanima me posto bih verovatno menjao auspuh, koji bi se aupsuh pasovao na njega tj da mu da neki ostar zvuk i koliko bi to kostalo i koji je bolji prohromski ili karbonski :))

nano

karbonski naravno i keramicke kocnice po mogustvu sa sesto-klipnim celjustima e da i obavezno KN bez toga nista

Cvele_92

Meni jedan drug kaze kako je jedan lik imao rf i stalno mu se kvario i da mu potrosnja nije isla ispod 9-10 litara mda ja iskreno ne verujem u to negde sam na forumu nasao da trosi od 5 do 8 litara u zavisnosti od voznje

nano

Znas koliko trosi, da kazem "veliki motor" POTROSI SVE STO SIPAS!!! Ako te brine potrosnja uzmi neki cetvorotakni 125 i zaboravi na pumpu...

A to rekao drug, drugovog druga drug... zaboravi... to rade zene kad piju kafu...

Cvele_92

Ma nije problem potrosnja razumem ja da mora da trosi al nemoguce da koka 10 litara :))

UFF

cbr600f 2006god trosi 10 litara kad ga peglas preko 200kmh a novi cb1000r trosi 10 i po gradu ako kreces uvek pun gas
a oba motora imaju ubrizgavanje

sto onda taj ne bi mogao da tuce 10?

Cvele_92

pa ne znam videcemo stize za 10 dana

©eki

Ali prvo sredi far, nemoj sluèajno da proba¹ bez stakla   ;D ;D ;D

nano

 [rofl]

poslusaj savet, ako budes vozio bez stakla, toliko ce da ti narusi aerodinamiku da ce trostiti 15lit

Cvele_92

mogu ja da vozim bez stakla fara i fara ali bih sto pre to zamenio , ako neko zna gde ima neka mi javi  da kupim : )

dani-dax

ljudi jel neko zna nesto vise da napise o RF600r ja planiram da kupim jednog pa me zanima kakva su iskustva sa njima masina, menjac, ram...

bigsheki

podzrav drugari :) ja vozim rf600r 97 godiste,isao sam za vidovdan u kosovsku mitrovicu i potrosio mi je od cepa do cepa sipanje 6,8 inace kad se vozi po naseljenom mestu i kad se stiska....preko 10,nemam razloga da lazem,i to odradjeni karbovi,nov filter,svecice.....bla bla.kad vec toliko trosi zato sad zelim nesto da vozim preko 130ps ;) trosi care,trosi :))))))) da dodam....vecina zna kojom se brzinom vozi do kosovske mitrovice :))) kesh kolica i laganica

BOKYBOY

Citat: dani-dax poslato 09 Jul, 2012, 23:05
ljudi jel neko zna nesto vise da napise o RF600r ja planiram da kupim jednog pa me zanima kakva su iskustva sa njima masina, menjac, ram...


...moje iskustvo samo u voznji istih  [motor] ,oko mehanike pojma nemam  [neampojma] ...dva totalno razlicita...dupe i oko...900-ka oooozbiljna makina  [panic]