Glavni meni

ZX10-R Prerada

Započeo Charuga, 06 Decembar, 2010, 17:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Charuga

Negde u glavi mi stoji ovakva prerada moje desetke.....
Znaci poviseni volan i modifikovana prednja maska.... ostalo je sve serijsko.....
I cilj bi bio da moze da se vrati u originalno stanje bez problema.... (masku imam rezervnu.....)
Posto dosta putujem sa motorom polozaj bi bio mnogo bolji...
Jedino nebih hteo da ispadne nakaradno...
U glavi mi je nas Janjke...ako u okviru moje finansijske sposobnosti moze da napravi...tj. preradi moj motor....upustio bih se u to...
Sta mislite o tome i ima li neko mozda bolje estetsko resenje sa min. preradama....


Charuga

Ova slika gore je nastala iz moje igre na kompu......


Panta Zemunac

Poku¹avam da zamislim polo¾aj nogu, tj. krivulju kolena!?!
Ma moram da naðem ©ekijevu preradu, na drugom forumu, ba¹ gde je podigao volan!

ALi ovaj Kasawaki izgleda picikato!!

nirpo

S' obzirom da ti je problem zbog duze voznje, povisen volan je ok ali maske... suvise je lep motor da bi se preradjivao....
To je ipak neko moje misljenje, na tebi je sta ces raditi  :)
Nije bitno ko ce brze nego ko ce duze!!!

Charuga

Citat: nirpo poslato 06 Decembar, 2010, 18:13
S' obzirom da ti je problem zbog duze voznje, povisen volan je ok ali maske... suvise je lep motor da bi se preradjivao....
To je ipak neko moje misljenje, na tebi je sta ces raditi  :)

Povisen volan nemoze da se stavi bez da se preradi maska...imam masku od poliestera...a sve ostalo bih sacuvao da mogu uvek da vratim u orig. stanje...znaci nista ja ne secem ili diram od orig.delova....

despic

ni ja to ne bi nista diro ;)
ali ako se vec odlucis, janjke je pravi covek za maske
klasican divljak

Charuga

Citat: despic poslato 06 Decembar, 2010, 18:20
ni ja to ne bi nista diro ;)
ali ako se vec odlucis, janjke je pravi covek za maske

Procitaj ovo ili neki od mojih putopisa pa ce ti sve biti jasno....

http://www.moto-vesti.com/forum/index.php/topic,824.0.html

Vreme je doslo da se regularni motori ne prodaju.......osim budzasta...para nemam za turera a ovaj mi je dobar....

farbach

Ram je grbav. Pod oklopima lepse izgleda, ili sam se previse nagledao klasicnih streetfightera. Cupav je sa strane kada se skinu bocne oplate, tu bi trebale neke male plastike,oko hladnjaka. Korito bi trebalo drugo, Ducati 916-998, trkacka varijanta, ima dugacko tanko korito

despic

mozemo da resimo ovako...ili ja da ti dam godine...ili ti da mi das motor ;)
klasican divljak

nirpo

Video sam ja odmah da si napisao da ces ostaviti original maske, iskreno nisam znao da zbog volana mora i ostalo da se kroji... Bas sam skoro gledao slike tvog motora i komentarisao kako lepo izgleda...i kontam da puno putujes sto je jako lepo i da imas potrebu za prepravkom. U svakom slucaju veliki pozdrav :)
Nije bitno ko ce brze nego ko ce duze!!!

Charuga

Citat: despic poslato 06 Decembar, 2010, 19:40
mozemo da resimo ovako...ili ja da ti dam godine...ili ti da mi das motor ;)

Eh...nemas poima sta bi izgubio...kada bi moglo menjao bih se odmah....samo bih se osecao kao da sam prevario nekoga.....

easy


mohikanac

Charuga pogledaj ovo http://www.kupindo.com/kupovina/Auto-i-moto/Motocikli/Preko-750-ccm/KAWASAKI-KOMPLET/9193725

Ako ti ne odgovara trougao,mozda mogu samo heblovi,ako je isti precnik stapova.

Gavrolini

ja mislim da je idealna varijanta da ne njakas to nista vec prodas 10ku i kupis z1000

Havarisan

Citat: mohikanac poslato 06 Decembar, 2010, 22:27
Charuga pogledaj ovo http://www.kupindo.com/kupovina/Auto-i-moto/Motocikli/Preko-750-ccm/KAWASAKI-KOMPLET/9193725

Ako ti ne odgovara trougao,mozda mogu samo heblovi,ako je isti precnik stapova.
ovo ne odgovara, to je od sestice i devetke 2000god

farbach

ovo skroz lepo izgleda.Mozda malo drugacija maska da ne vuce na z1000. Lepi su i poklopci na hladnjaku. Mogu ih naci za 10 e, musterija ima visak.

Havarisan

Citat: Gavrolini poslato 06 Decembar, 2010, 22:54
ja mislim da je idealna varijanta da ne njakas to nista vec prodas 10ku i kupis z1000
Da, ali je z1000 kesa naspram Desetke!

Gavrolini

slazem se ali ce mu mozda vise odgovarati za putovanja jer je mirnija i manje nervozna od 10ke. Jer mislim da 10ku bez oklopa po alpima tesko da moze da vozi. Ima vetar da ga odvali.

Charuga

Vidis da se nista ne prodaje...... kupio bih ja novu hiljadarku ali kako.....?????

Treba da spustim kawu na 3000 da bih je prodao.... lol....

A sto se tice ove ...he.... ponasa se onako kako ti hoces...kad hoces da krstaris....krstaris...a kada hoces projektil zategnes preko 7.000......

I jos nesto.... u Alpima ti oklopi nista neznace...veruj mi..... znace najvise za autoput......

Gavrolini

kako god verujem da ce ti u svakom slucaju oklopi mnogo faliti. Vidjao sam R-ove sa SF guvernalom i uopste ne izgleda tako hrdjavo