Glavni meni

KTM 640 centralni stender

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 18 April, 2012, 16:11

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Tamanitu poslato 25 April, 2012, 23:29
Eve ga, 1370 grama  [clapp]
6-7 kg sam smrsao od zimus, tj bio sam tezi nego sad  [neampojma]
Znaci, sve pod kontrolom.  :-*

Dabogda ti ispao negde po gradu....sta da radim ja sa ovim mojim. :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

bump...........to znaci aktuelno
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

da li je moguce da nikom ne treba....ima da ga isecem i od njega napravim civiluk!!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Ko jo¹ vozi to sranje od KTM-a? [ludak]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zemunboy


UFF


ЯЭВОЛУТИОН

danas mi pade sa police...zamal da me ubije...vec sam zaboravio na njega....oce neko da da 30 evra za ovo govno ili da ga isecem u froncle.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

el moze to da se turi na trandzu? :D

ЯЭВОЛУТИОН

Zavisi...da li hoces samo da ga turis, ali da bude funkcionalno.....mislim da moze da se veze spiderwebbom za gepek ili ako ima kofer da se turi u kofer.....sha znam ja
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

D dodjem ja sutra do tebe d probamo to? :)

ЯЭВОЛУТИОН

centralni i dalje aktuelan...ali izgleda nikome ne treba ....ako tako nastavi ode u civiluk...nece on mene jebati.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Kako ljudi mogu da voze motor bez centralnog? Toliko olak¹ava svaki zahvat, ako se mora raditi van radionice.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Taraba

Gas u desnu ruku, kvaèilo u levu, levom nogom menja¹ brzine (prva dole, ostale na gore) i desnom nogom koèi¹. [neampojma]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt

..... zvuci blesavo al mene ledja vise ne bole

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Taraba poslato 02 Novembar, 2012, 17:13
Gas u desnu ruku, kvaèilo u levu, levom nogom menja¹ brzine (prva dole, ostale na gore) i desnom nogom koèi¹. [neampojma]
Ne seri....Lako je tebi, bacis ga ne bok...i onako je malo malo pa na boku...i lepo se oslobodi tocak da pomazes lanac.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

:P

Poturim dačicu pod zadnju viljušku i nagnem na ćopavu. Lanac je sa desne strane tako da je super lako podmazati ga dok je motor na ćopavoj.
http://germz.org/KLR650/chain_lube_stand.jpg
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Slaninar

Citat: Taraba poslato 02 Novembar, 2012, 17:23
:P

Poturim daèicu pod zadnju vilju¹ku i nagnem na æopavu. Lanac je sa desne strane tako da je super lako podmazati ga dok je motor na æopavoj.
http://germz.org/KLR650/chain_lube_stand.jpg

A gde nabije¹ dasku kad si na putu?   :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?