Glavni meni

KTM 640 centralni stender

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 18 April, 2012, 16:11

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Prodajem centralni stender za KTM 640 adventurer, porucen iz amerike, stigao malo kasno...motor je vec bio prodat...
Origanal KTM bez opruga i gumenog ublazivaca.....nov je 130 usdolara..

50 evra.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Tamanitu

Uh strecno se kad videh naslov... a onda se setih da mi je bas danas stigao iz Nemachku - MOJ!
Kako sam ga ulovio, pre 1.aprila, i to za 5e, eee?! Morao sam i 7e postarinu da platim kod njih, a moj saksofonista Nemac mi doneo za DZ. Sreca sreca radost!
[yahoo]

UFF

koji ce ti to qrac?
ti vozis sm a ne enduracu

par kila viska nisu prednost

Che


Tamanitu

nije to par kila, manje je. a za parking zanimljivo. jedino sto je visok ihaha podignut...

UFF

 [facepalm]


nije to za parking vec za zamenu gume u vukojebini
u civilizaciji eventualno za podmazivanje lanca

Tamanitu

Nekad stoji satima, danima, nedeljama, cak mozda zimskim mesecima...sto bi bio nagnut na copavoj? Multipraktik a ne skodi.

UFF

slazem se ali multipraktik je odlika trafike na plin a ne laganog sm ktm-a :)
ako hoces multipraktik kupis nesto drugo
i onda ti treba i balvan za ispod sus-pleha ili prednji stend da bi rasteretio i prednju gumu

srbac

Dobar je za besomucno kurblanje, kad se nema anlaser !!!!   [slomljenzid]

ЯЭВОЛУТИОН

Ma dobar je za kurac, ali neko voli....taj za 5 evra je vrhunski podvig.....neko je pokusao da na licitaciju navuce nekog....ovaj moj je ovoliko kostao da stigne iz amerike.....a kupili smo ga tamo relativno jeftino...inace ih valjaju za sulude pare.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Tamanitu

Citat: Che poslato 20 April, 2012, 01:14
Citat: Tamanitu poslato 20 April, 2012, 01:07
a moj saksofonista Nemac mi doneo za DZ
Jel iz Kelna?
Nije, iz Nirnberga je.

Eve ga pobednicki  [clapp]

UFF

dobra kupovina za male pare ali da ti ipak prodas ktm i kupis trafiku na plin a?
mislim svi skidaju kilograme sa sm motora a samo ih ti dodajes

Taraba

Mo¾da èovek planira da smr¹a tih 2-3kg pa da saèuva poznate vozne karakteristike motora? [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Pa nije stavio betonski teg na motor, nego koristan deo opreme.

UFF

cuti ti sto vozis motor od 300kila
tj ne vozis, slikas ga samo  [rofl]

Gašpar

Nema veze ¹ta ja vozim za ovu prièu.

Hajde reci da centralni nije veoma praktièna stvar. Po meni je jedna od najpraktiènij dodatne opreme.

UFF

ima veze
jer da si posedovao sm onda bi znao sta je kod njega vazno
nema tu prakticnosti bre
ako hoces prakticnost kupis afriku
kakva prakticnost na sm jel si ti luuud?

trese, tvrdo sediste, nema nikakve zastite od vetra, rita se ko konj kad dodas gas suvozac treba da se drzi da ne spadne, losa automonija-vozis se oko pumpe... da ne nabrajam dalje

Taraba

Jede gume, pije benzin, bije dupe, prska voda i blato.... e moj bato... to ti je Sado Mazo motor
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Ne vozi¹ ti tog SM-a na trkama, da bi ti 2 KG gore dole igralo neku veliku ulogu.
Da je SM spreman za trku, naravno da je vi¹ak, ovako, po meni, jok.

Tamanitu

Eve ga, 1370 grama  [clapp]
6-7 kg sam smrsao od zimus, tj bio sam tezi nego sad  [neampojma]
Znaci, sve pod kontrolom.  :-*