Glavni meni

solarijum za motorce :)

Započeo zivchany, 17 April, 2012, 14:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

iva749

Sinusi su na prvom mestu! :D

AndreyRR

kada ne silazi sa motora  ;D ;D

goranvojska


pit

Citat: Phoenix poslato 17 April, 2012, 23:23
Citat: cbrr1 poslato 17 April, 2012, 23:07
GDE VIDIM DA MI JE BOJA MALO IZBLEDELA TU STAVLJAM PUDER  :P [rofl] [rofl] [rofl]

pa tako reci jbt,a ovo su ti najbolje ortakinje pa sve tri zajedno idete na tretman?!  [rofl] [rofl] [rofl]



         Gde nadje ove zubate jbt?

CBRR1

Citat: pit poslato 18 April, 2012, 00:15
Citat: Phoenix poslato 17 April, 2012, 23:23
Citat: cbrr1 poslato 17 April, 2012, 23:07
GDE VIDIM DA MI JE BOJA MALO IZBLEDELA TU STAVLJAM PUDER  :P [rofl] [rofl] [rofl]

pa tako reci jbt,a ovo su ti najbolje ortakinje pa sve tri zajedno idete na tretman?!  [rofl] [rofl] [rofl]

ova levo mi je bivsa,a desno ova,sa njom sam sada u kombinaciji,aj bre mojne da si ljubomoran,kada budes nasao i ti ovakve full ribe onda se  [callme] do tada ti nabijam kompleks,JER JEBIGA JA VOZIM R1 PA JOS SE PITAS KAKO SAM IH SMUVAO,SI TI  [ludak]  [rofl] [rofl]

zivchany

a bre ljudi ovo je oglas a ne spam tema hahahhahaha   [yahoo] [yahoo] [yahoo]

aj uozbiljite se malo i nadjite nekog kome treba ovo cudo a ima motorce koje stoji u garazi ...da dobijemo jos jednog clana ovde .... 8)

CBRR1

ladno mi je neko opet pukao minus,i to zbog sale na SVOJ racun...hitno mu zovite [pop] [pop] tj Jereja decko je  [ludak]

AndreyRR


Phoenix

Vas dvojica bash imate problem  :P
Ja bih vlast pitao o chemu se radi,naravno moracete i vi neshto za uzvrat al jbg  [cheers]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

AndreyRR


CBRR1

Citat: AndreyRR poslato 18 April, 2012, 16:49
neko te ne mirise
indijanac tj MOTOINDIJANAC...ali zna ON da mu treba dosta toga da bi bio motomanijak...

jerej

Citat: cbrr1 poslato 18 April, 2012, 14:39
ladno mi je neko opet pukao minus,i to zbog sale na SVOJ racun...hitno mu zovite [pop] [pop] tj Jereja decko je  [ludak]

Evo popa. ko te dirao sine?  [bejzbolka] [bejzbolka] ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Evo ti jedan plus, toliko mogu da ti dam, samo nemoj plakati.. :D :D

Lazic


CBRR1