Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 ... 3 4 5 [6]
Štampaj
Autor Tema: Statistika uzroka najcescih saobracajnih nesreca motociklista  (Pročitano 28415 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Lazić
GayLord
Mod
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
 Facebook: Poseti
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +8048 (18%)
Zahvalnice: 355

Odgovor #100 - 28 Jul, 2019, 21:45 Ocena: 0

Ta situacija podseća na jednu moju u Zemunu pre x godina, 4 trake ja u desnoj, baba sa štapom kreće da prelazi ulicu sa moje leve strane, kapira da neću da stanem da je pustim (jer ima 3 trake između mene i nje), kreće da TRČI ka meni i naravno pošto sam već odmakao 5-6 metara od prelaza dok je ona stigla gađa, me štapom... Shocked Ona je bila rešila da se baci pod kola pa kraj... Tako i ovo dvoje kod vas...

megaidiot
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
R1150GS
Kvalitet: +775 (34%)
Zahvalnice: 30

Odgovor #101 - 28 Jul, 2019, 21:53 Ocena: 0
Ignoriši

znaci zamalo da se zecu macki i psu pridruzi i baba
Lazić
GayLord
Mod
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
 Facebook: Poseti
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +8048 (18%)
Zahvalnice: 355

Odgovor #102 - 28 Jul, 2019, 21:55 Ocena: 0

Psa smo dobili od komšije, nisam ga našao ispod kola... Grin Kad se setim babe debila jedino me teši što znam da odavno gura bele rade, mamu joj nenormalnu...

Stranice: 1 ... 3 4 5 [6]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Motori  |  Smrtni slučajevi (Urednik: Lazić)  |  Tema: Statistika uzroka najcescih saobracajnih nesreca motociklista