Glavni meni

Patnja

Započeo April, 16 April, 2012, 23:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m

Pogledaj neki Transalp ili BMW F650 recimo, pa procjeni da li ti se to dopada. Imas ih na Piku koliko volis.

UFF

A sta bi sa tom tvojom slikom?

Da na osnovu nje tj tvoje konstitucije procenimo koji je motor za tebe :D

maki gsxr 1100


maki gsxr 1100

Citat: April poslato 21 April, 2012, 12:05
nano - planirala sam da odvojim 2000 EUR (2500 max) za motor i 500 EUR za opremu

Boban_m - mozes li mi reci neki model enduro motora, da malo pogledam? (hvala)


tdm

Hohštapler

Citat: maki gsxr 1100 poslato 21 April, 2012, 13:33
Citat: April poslato 21 April, 2012, 12:05
nano - planirala sam da odvojim 2000 EUR (2500 max) za motor i 500 EUR za opremu

Boban_m - mozes li mi reci neki model enduro motora, da malo pogledam? (hvala)



tdm
GSX600f
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Niste bre normalni,nagovarate devojku da uzme neku zujku pa da je struzu sa necega...Uzmi ti sestro prvo neki dobar maxi skuter,od 125 ili 250 kubika za ovu sezonu,dok naucis malo da vladas motorom i steknes neku rutinu pa za sledecu mozes nesto do 500,licno moje misljenje je KLE 500,idealan motor za tebe i tvoju visinu a jako povozan i lagan.Sto se tice opreme,nemoj da zalis za to,obavezno dooobra kaciga i jakna sa protektorima,pantalone vise-manje...I uzmi rukavice obavezno,neku letnju varijantu,sa protektorima naravno,neke platnene...SRECNO TI BILO...

srbac

Devojka je rekla sport turung..... batalite kangrbe!!!

maki gsxr 1100

Citat: bokililic poslato 21 April, 2012, 20:32
Niste bre normalni,nagovarate devojku da uzme neku zujku pa da je struzu sa necega...Uzmi ti sestro prvo neki dobar maxi skuter,od 125 ili 250 kubika za ovu sezonu,dok naucis malo da vladas motorom i steknes neku rutinu pa za sledecu mozes nesto do 500,licno moje misljenje je KLE 500,idealan motor za tebe i tvoju visinu a jako povozan i lagan.Sto se tice opreme,nemoj da zalis za to,obavezno dooobra kaciga i jakna sa protektorima,pantalone vise-manje...I uzmi rukavice obavezno,neku letnju varijantu,sa protektorima naravno,neke platnene...SRECNO TI BILO...



skuter od 200,pa lakse joj i bezbednije da sedne odma na 1000,nego na skuter od 200.to je bre smrt i za iskusnije a kamoli za pocetnika,treba se i zaustaviti sa tockicima kao na rolerima,a ne zaboravi da si na skuteru od 200 na 100km/h za cas.a da ne pominjem da na svaki qrac se upreda i skacka i boze sacuvaj.onda joj bolje da uzme i onog princa kineza a ima ga za 500evra,pa nek uci da vozi,bar lici na motor

nano

Citat: srbac poslato 21 April, 2012, 20:43
Devojka je rekla sport turung..... batalite kangrbe!!!

a narucito maxi skuter...

sto rece maki ima onaj kinez wanna be supermoto bolji je sigurno od svakog skutera (ukoliko jel ima nameru da jednom vozi motor)

Jefta

Тај кинез је стварно добар супермото. Фали му снаге, али одличан је.

maki gsxr 1100

bas tako.
ja planiram za zenu da uzmem tako nesto, i ne treba joj snaga za pocetak,sasvim dovoljno da stekne osnovno znanje.

ЯЭВОЛУТИОН

Kako  bi strucni ziri motomanijaka na vanrednom zasedanju krajem meseca, doneo odluku koji je motor najbolji za ucenje, moras javnosti dostaviti CV sa kompletnim merama (visina, tezina, obimi, bracno stanje) kao i kopiju zdravstvenog kartona (da li ste bolovali od neke bolesti, tipa: zauske, tuberkuloza, iiii sl)...takodje potrebno je na forum okaciti tri fotografije.....neglizirana, u kupacem dvodelnom kostimu, i u svecanoj garderobi u maksimalnoj rezoluciji.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

maki gsxr 1100


BOKYBOY

Jbg,mozda ste i u pravu...bolje da nauci da koristi menjac...A sto se tice tog Kineza sto hoce da bude supermoto (hahahah) odlican je,ima ga moj drugar,izgleda a i ide dosta pristojno,samo poskidas one neuspele tribale i teraj... [yahoo]

April

bokiilic - hvala na savjetu :). Ja fakat ne bih skuter, jer je poenta da naucim da koristim mjenjac. Skuter sam svakako vozila, a i za voznju po gradu, do 50cc, ne treba mi A kategorija. Za po gradu imam auto, hocu bas motor i to najvise za vangradsku voznju. Za opremu planiram kupiti sve sto si rekao, ali i cizme i pantalone. Dolazi toplije vrijeme, necu da se sastruzem nedje, pa da ne mogu suknju obuci :D. A i ko bi izdrzao te provokacije :D.

revolution - prije nego sto krenem u detaljnu izradu svog CV-a i na angazovanje profesionalnog fotografa, interesuje me jos nesto... Da li ti je promaklo da navedem u CV-u da li znam da kuham, sa naglaskom da li znam da "sucem-razvlacim" jufku?  ;)

Ne znam za tog Kinezica - sta, tu se mijenjaju brzine? Nije nesto skup? Da to uzmem, mlatim cijelo ljeto, pa onda sljedece ljeto neku bolju vozilicu? Mene je glava zabolila od surfanja, citanja i istrazivanja svih modela, a vecinu od informacija ne kontam. Moracu upisati i kurs za mehanicara kako je krenulo. :(
Do you want to be right or do you want to be free?

ЯЭВОЛУТИОН

Za posebne vestine i znanja ...nije obavezno, ali je pozeljno navesti u CV...valjda znas.
Ko zna kako se ta odredjena znanja i talenti mogu iskoristiti ......
A koliko vidim vec sipocela da se hvalis.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

April

revolution - ma ja samo trepcem okicama i znam samo ono sto mi ti kazes  :-[
necu da me zenis, samo motor hocu :P
Do you want to be right or do you want to be free?

UFF

ma reci ti nama da li dolazis za srbiju ponekad
i dosta price o tim slikama hajde okaci ih

April

UFF - ne dolazim u Srbiju...ali rado cu doci na neko vase druzenje, kad kupim motor, nema smisla da dolazim vozilicom na 4 tocka.
Dok se ustelim sa motorom, ne vjerujem da ce to biti ovog ljeta :(
Ili mozda i hoce, ko zna :)

Cim kupim opremu, kacim slike, nema smisla da postavljam neke druge slike, do maksuziju :)

E kad smo kod opreme, da li da uzmem i kornjacu veliku i pojas?
Do you want to be right or do you want to be free?

apu

veæ vidim da æe sledeæe manijaèenje biti negde u Bosni... UFFe?? jesam dobro shvatio poentu??  [rofl] [rofl] [rofl]