Glavni meni

Patnja

Započeo April, 16 April, 2012, 23:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Citat: April poslato 26 Mart, 2013, 17:56
Slaninar, ja cu izgleda cijelo ljeto provesti na parkingu, onda mozda uspijem odraditi 50% od onoga sto ovaj lik radi na linku koji si poslao.  :'(

Realno treba ti dva dana da sve to savladas. Samo treba da imas strpljenja i volje. Neces uspeti iz prvog puta ali zato iz xx puta ces voziti i neces ni razmisljati.

Sto se tice prelaska preko sina i bilo kakve prepreke, bitno je kao sto ti svi kazu da ti tocak bude pod pravim uglom, znaci pokusaj kad radis polukruzno da ides malo veci krug ali da u trenutnku prelaska bude prav ugao i onda samo lagano. E sad voznja gas/kvacilo se uci tako da i to mozes da savladas na bilo kom parkingu.
Mozes da se penjes na trotoar i da probavas gas/kvacilo tehniku.
Samo nemoj da odustajes i bice sve ok ;)

Slaninar

Citat: April poslato 26 Mart, 2013, 17:56
Slaninar, ja cu izgleda cijelo ljeto provesti na parkingu, onda mozda uspijem odraditi 50% od onoga sto ovaj lik radi na linku koji si poslao.  :'(

Ih, da je barem jedno leto. Tebi æe za to trebati sigurno 5-6 sezona. Mislim, nije motor za ¾ene. Bolje odmah odustani. Treba bre da se udaje¹, decu da pravi¹, kuhinja - kakav motor, kakav kurac vo¾nja?! Evo, neki dan mi ba¹ poznanik obja¹njava kako ni jedan pravi MC ne prima ¾ene u sastav. Mo¾e samo "support" ili "PROPERTY" pri¹ivak da nosi.

:D



Nemoj bre da zeza¹! Jesi polo¾ila vo¾nju, kupila motor, spakovala ga za zimu (i to kako!    [rofl] )?   Ovo je boza, glupi i smotani ljudi to nauèe samo kad hoæe, pa ¹to ne bi mogla i ti?  Da æe biti dosadno, hoæe, al' nije ni¹ta te¹ko, niti opasno - prazan parking i laganeze.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Boban_m

Bogami ce Slaninar morati u Sarajevo uskoro, vidim ja nema druge... ;D

Gašpar

Kad veæ nema Laziæa, moram ja - Dvoje su se tako smuvali  [zvizdi]

Major


April

 ;D ;D ;D ;D
Nakon danasnjeg dana i svih belaja, jedino ste vi uspjeli da me nasmijete :-*
Shvatila sam, necu odustajati, nemojte da se brinete, to mi svakako ne pada na pamet, vec cu da vjezbam.
A sutra na poslu cu da isprintam ovaj .pdf - Hvala Slaninar :-*

@mali_zmaj & Major - ne mogu mrdnuti nigdje po gradu bez prelaska tramvajskih sina.
Stalno ih prelazim...ali nekad ne bas tako uspjesno.  :-[

Slaninar - neboluzu koju je izvalio tvoj poznanik necu uopste da komentarisem, nije vrijedno.


Izvjestavam vas o svojim veselim moto momentima cim dodje ljepse vrijeme. Do tada cu da citam "Full control".  :D

(Boban_m: sve ispod 190 cm visine ne dolazi u obzir, racunajuci minimalno 100 kg zive vage  :P :-*)
Do you want to be right or do you want to be free?

Boban_m

Citat: April poslato 27 Mart, 2013, 22:34

(Boban_m: sve ispod 190 cm visine ne dolazi u obzir, racunajuci minimalno 100 kg zive vage  :P :-*)

Znaci mi aristokratski gradjeni 195/95 da ponesemo gajbu piva i to je to? ;D

Vlajko

Pa ti si idealno te¾ak  :o
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

April

Citat: Boban_m poslato 27 Mart, 2013, 22:41
Citat: April poslato 27 Mart, 2013, 22:34

(Boban_m: sve ispod 190 cm visine ne dolazi u obzir, racunajuci minimalno 100 kg zive vage  :P :-*)

Znaci mi aristokratski gradjeni 195/95 da ponesemo gajbu piva i to je to? ;D

Aristokrato, ne prepoznah te :P
Do you want to be right or do you want to be free?

Boban_m

Citat: Vlajko poslato 27 Mart, 2013, 22:44
Pa ti si idealno te¾ak  :o
Objasni joj molim te ;D

April

Citat: Boban_m poslato 27 Mart, 2013, 22:48
Citat: Vlajko poslato 27 Mart, 2013, 22:44
Pa ti si idealno te¾ak  :o
Objasni joj molim te ;D

Idealno tezak za zensku manekenku?  [neampojma]  :-*
Do you want to be right or do you want to be free?

Boban_m


Ostoja

A one su, ako se ne varam 185/45, hehehehehehe.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...