Glavni meni

Motomanijaci nalepnice - predlozi

Započeo UFF, 05 Decembar, 2010, 21:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Meni se svidja Charugin predlog, ali postoji mali problemcic.
Naime, svi se bune sto se u prvi plan stavlja slika R-a, i to svima bode oci. Iz kog razloga, ne znam.
Zato sam ja za to da ako je moguce izostavimo motor sa nalepnice  [cheers]

K_A_W_A

Citat: Gaspar poslato 07 Decembar, 2010, 20:00
Naime, svi se bune sto se u prvi plan stavlja slika R-a, i to svima bode oci.
Ko je taj sto se buni? xe xe xe  :D

Gašpar

Citat: K_A_W_A poslato 07 Decembar, 2010, 20:04
Citat: Gaspar poslato 07 Decembar, 2010, 20:00
Naime, svi se bune sto se u prvi plan stavlja slika R-a, i to svima bode oci.
Ko je taj sto se buni? xe xe xe  :D

Ima ih bas dosta, ali imamo mi vremena   ;D ;D ;D ;D

K_A_W_A

Da nije taj sto vozi naked zekana? :D Pa kao svaljuje na ostale :D :D :D

Gašpar

Citat: K_A_W_A poslato 07 Decembar, 2010, 20:14
Da nije taj sto vozi naked zekana? :D Pa kao svaljuje na ostale :D :D :D

Nije. Taj nema nista protiv R-ova  ;)

UFF

Zanimljivo izgleda ovaj sto skace po R-u ali nismo svi ovde stunteri jbg
Aj na zadnjem tocku je i ok ali koliko njih odavde zna ovo da uradi sa slike?

Charuga

Pa vi ga "drkate" u sitna crevca.... posaljite mi na [email protected] siluete svih motora i uklopicu....ja sam ovo iskoristio zato sto sam jedino tu siluetu nasao da se uklapa u nas logo.....
Nebi mi bili Srbi kad nam uvek nesto nebi smetalo....ja sam se bar potrudio da napravim jednostavno i prepoznatljivo....mislim da bez motora to nebi imalo isti efekat.....
U svakom slucaju ako imate nameru da pravite majice i nalepnice razmislite kako ce da izgleda....ja sigurno na motor necu da lepim svasta niti cu nositi majicu koja mi se nesvidja...bez ljutnje....
Ustvari dajte napravicu svakome prema silueti njegovog motora...onda bi valda sve bilo ok....

UFF

Citat: Charuga poslato 07 Decembar, 2010, 20:45
Nebi mi bili Srbi kad nam uvek nesto nebi smetalo....

Pa i tebi ce da smeta ako neko napravi nesto sto ti se ne svidja zar ne?

Citat: Charuga poslato 07 Decembar, 2010, 20:45
ja sam se bar potrudio

Jesi se potrudio i zato ti najiskrenije kazem HVALA

Citat: Charuga poslato 07 Decembar, 2010, 20:45
ja sigurno na motor necu da lepim svasta niti cu nositi majicu koja mi se nesvidja...bez ljutnje....

Potrudio je se i noam i njemu sam rekao da mi se ne svidja i nije se naljuto pa te molim kao sto ti kazes bez ljutnje i kao sto si rekao ja to ne bi zalepio na auto ili motor niti nosio na majici
Nek se potrudi jos neko pa cemo da izaberemo najbolje
Idealno je da to radi neki graficki dizajner a ne mi koji pojma o tome nemamo (sto ne znaci da necemo nesto dobro uraditi)

Charuga

Neljutim se ja, nego date predlog da nesto predlozimo..... mi se potrudimo koliko umemo....sto neznaci da ce tako biti....normalno je da ce na kraju to uraditi neko ko je strucan.....
Ali zar je uopste bitno dali neko zna da dize motor ili se bavi stuntom...... motomanijaci je ime koje asocira na nesto extremno.... R je tu nebitan, moze da se stavi bilo sta...da je neko stavio dva krosa ja se nebih bunio...kao sto stoji kod ROH-a .... bitno je da bude markantno a jednostavno, da ulepsa majicu ili da nalepnica moze da se iskoristi kao ukras na motoru.... ono sto sada uradimo ostace verovatno i za kasnije.....
Evo kako bi to moglo da izgleda a da se uklopi i ime ili jos po nesto..... Normalno ako se meni svidja nemora da se svidja drugima.... ali onda je najbolje da ako vec nemoze da uradi predlog da opise kako je zamislio pa da neko ko moze i kada ima vremena pokusa to da izvede pa da svi vidimo i komentarisemo.....
Ovako ispadne ja volim Kawu...zasto je Hondina silueta  itd.....


Charuga


Charuga


Havarisan


Ivan1979

Odlican je Charugin predlog, jos kada bi bilo izvodljivo da se urade ( a zasto ne bi   [neampojma]) bilo bi ekstra .

[thumb_up] [clapp] [thumb_up]
[cheers]

serbduck

 

  Bas iz gore navedenih razloga ne dajem nikakve predloge  :D :D :D

Elem, ako ce svako imati svoje ime na nalepnici ili majci - to ce kosta ko Svetog Petra kajgana.

Aj polako, pa lagano...pa kad smislite - ja sam tu.

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Gašpar

Meni se ovo Charugino poslednje svidja za kola  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

Serbduck, hajde daj ti neki predlog, ipak si profi  ;)

serbduck

 Necu.

Evo vam par saveta.

Sta god da uradite treba da bude vidljivo i citljivo sa bar tri metra ( inace cemu uopste stampati ).

Jak kontrast. Ne vise od tri boje. Razlog - sa tri metra ce se videti mrlja - ko cvet na svadbi.

Sto manje teksta i sto krupniji tekst - cemu pisati ako moram da zustavim auto pa da procitam sta pise?

Sto jednostavnije - to bolje.

Logo koji je do sada bio u vrhu stranice je odlican. Ne vidim potrebu za necim boljim .

Toliko za sada...
[cheers]



p.s. Ako mi ne verujete - odstampajte na stampacu vase predloge i odmaknite se tri metra...pa pogledajte...


   I bez ljutnje molim. Burek ne umem da pravim, ali ovo znam.

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

UFF

Charuga ovo sad vec bolje izgleda
Aj probaj molim te isto to sa istim motorima samo bez vozaca?

DebeliZmaj

ako se nelpnice stampaju nanekom vecem formatu
i posle seku... zapravo
vi mozete sami uradite kompletu pripremu, za ceo
A2 ili A0 ili koliko je vec na chemu se stampa ...
ako je sito stampa onda pak posao do dzaja za
svako ime ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kengur

meni se ovo charugino svidja do 00... samo je pitanje koliko bi kostale nalepnice ...

UFF

Bice uskoro neke ozbiljnije i elegantnije ideje pa cemo onda da odlucimo
Danas sam se video sa noam-om i smislili smo ponesto...