Glavni meni

Motomanijaci nalepnice - predlozi

Započeo UFF, 05 Decembar, 2010, 21:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

OKi


Gašpar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 09 Mart, 2015, 08:48
Nema ¹anse da je ta cena, majce su jako poskupele u poslednje vreme, uvoz je vezan za dolar.

Aj da podelimo poso.
1. Bori¹a - majce. Kad zavr¹i¹ otvori temu. Organizuj spisak. Vidi sve kako ¹ta, sad si poèeoda jebe¹ a i ima¹ svoj motor - nisi vi¹e glup! ;P
2. Ja æu da vidim nalepnice, UFF po¹alji mi na mail vektore. ([email protected]) Kad vidim kako i ¹ta otvaram temu.

Nisu, ja sam radio SITO za 700 u dve boje na 5 majica. Sledeæa tura je dosta jeftinija jer veæ ima spremno sito (tako ne¹to, nemam pojma ¹ta to znaèi )

dusankobgd

To znaci da su sada napravili kalup i da bi cena sada trebala da bude dosta povoljnija.

bigsheki

drugari,hocu i majicu i nalepnice.samo recite koliko kosta.za sada imam samo privezak koji sam dobio za rodjendan prosle godine.hvala u napred :) naravno poslacu i novac za postarinu da se posalje u Titel  [klanjam_se] [cheers]

makinjo

Hocu i ja. Posebno nalepnicu da plasim mamu posto nemam komsije :D

Hohštapler

bote... bio danas do radnje koja radi te nalepnice,
1000din po du¾nom metru te folije, plus treba da kupim i transfer foliju...
Ne¹to mi to preterano...

Ako kupim folije negde drugde, onda je 600din po du¾nom metru kater. Da iseku.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

farbach se ranije ponudio da isece za dz a ja imam par metra folije u raznim bojama sto mi je ostalo od ranije..

Hohštapler

Citat: UFF poslato 09 Mart, 2015, 19:04
farbach se ranije ponudio da isece za dz a ja imam par metra folije u raznim bojama sto mi je ostalo od ranije..

Æemo da ga iscimamo?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigsheki

ako ima na ebay ostavite mi link pa cu ja uzeti ako nesto treba,posto se ne razumem u to.

ljupche92

Hocu i ja majce i nalepnice... ;D 
[cheers] [cheers] [cheers]

BOKYBOY

...ajmo spisak neki za majice...i nalepnice...taman da budu za otvaranje sezone svecano...moze ovde a moze i nova tema... [thumb_up]

1.JA...crna sa belim logom preko ledja...vel.L ili XL...zavisi od kroja majice jbg... [neampojma] ...i dve male crne nalepnice na transfer foliji... ;D

bigsheki

xxxl siva ili crna.... nalepnice kakve god

ljupche92

L  crna.... nalepnice 3, kakve god :D
[cheers] [cheers] [cheers]