Glavni meni

Jos jedan skuter u gradu

Započeo neuromasser, 13 April, 2012, 23:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

neuromasser

Nije putopis, ali najvise tezi tome :) Od ove nedelje sam konacno ponovo motorizovan(tj. skuterizovan), proveo sam prethodni vikend jurcajuci od majstora do majstora i napokon sam sredio skuter za voznju, bio je u delovima od 2006. Iskoristio sam prvo lepo vreme u sredu da se dovucem iz Kragujevca do prestonice, uprkos opstem cudjenju i negodovanju vecine ljudi sa kojima sam pricao tih dana (komsija mi je cak predlozio da skuter posaljem aks-om, sigurnije je   [ludak] ). Put je trajao oko 2 i po sata i bas mi je prijao, ali nije bio preterano zanimljiv jer sam istu trasu prosao kolima vise puta, tako da sam od Topole slusao podcast da ubijem vreme. Na silasku sa avale je pored mene proleteo lik na narandzastom KTMu sa suvozacicom, pretpostavljam da nije niko od motomanijaka posto su oboje nosili kacige  :)



Sve je proslo vrlo brzo i bez incidenata uprkos saobracajnom kolapsu u centru Beograda, ali sam na domacem terenu doziveo ¹ok - dugogodisnja devojka odbija da se provoza jer se smrtno plasi svih dvotockasa  [doh]

mkt

nisi jedini
moja nece ni na parkirani motor da sedne

iva749

Citat: neuromasser poslato 13 April, 2012, 23:45
Sve je proslo vrlo brzo i bez incidenata uprkos saobracajnom kolapsu u centru Beograda, ali sam na domacem terenu doziveo ¹ok - dugogodisnja devojka odbija da se provoza jer se smrtno plasi svih dvotockasa  [doh]

Citat: mkt poslato 13 April, 2012, 23:54
nisi jedini
moja nece ni na parkirani motor da sedne

Hitno prevaspitavanje! :D :D :D

mkt

ma ne vredi    [ludak]
ili je mozda zbog motora koji vozim  [rofl] [doh] [doh]

iva749

Ma nista ne fali Trafiki, samo joj trebas pokazati dobre strane dvotockasa.. ;) :D

neuromasser

Citat: mkt poslato 13 April, 2012, 23:54
nisi jedini
moja nece ni na parkirani motor da sedne
Isto - dok smo pricali ispred njene zgrade naslanja se na sediste, ali ne sme da sedne(iako je na centralnom stenderu  [neampojma] )

Citat: iva749 poslato 13 April, 2012, 23:56
Hitno prevaspitavanje! :D :D :D
Ako imas neku ideju podeli, mene jos ubedjuje kako je bajs bolje i sigurnije prevozno sredstvo...  [blahblah]

mkt

u trenutku sam pomislio da se zabavljamo sa istom devojkom  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

iva749

Citat: neuromasser poslato 14 April, 2012, 00:12
Ako imas neku ideju podeli, mene jos ubedjuje kako je bajs bolje i sigurnije prevozno sredstvo...  [blahblah]

Pa ako moze na bajs,moze i na motor..2 tocka su 2 tocka..a i bajs je preteca motora.. ;D :D

Citat: mkt poslato 14 April, 2012, 00:15
u trenutku sam pomislio da se zabavljamo sa istom devojkom  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Bolje proverite vi to.. :P :D :D

UFF

Citat: mkt poslato 14 April, 2012, 00:15
u trenutku sam pomislio da se zabavljamo sa istom devojkom  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

si siguran da si pogresio?

gile74

Ma nije problem ako je ista ...veci bi bio da je sa jednim sela na motor a sa drugim nije.

Gašpar

Citat: mkt poslato 14 April, 2012, 00:15
u trenutku sam pomislio da se zabavljamo sa istom devojkom  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ajde ako je vas dvojica delite, nego da nije i UFF nesto ceprkao oko nje?  ;D

mkt


perlx

Sta mislis sto nece na motor ? ;D [rofl]

Jefta

Citat: perlx poslato 14 April, 2012, 01:28
Sta mislis sto nece na motor ? ;D [rofl]
Мора да је уфф чепркао...


nano


neuromasser


AndreyRR