Glavni meni

Ipak opet Suzuki

Započeo Mito_Maniac, 11 April, 2012, 21:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mito_Maniac

Posle jedne godine voznje Yamahe R1 ipak se opet vracam staroj "ljubavi". :)
U pitanju je SUZUKI GSXR1000 K8,evo par slika a detaljnije informacije tek posle test voznje,malo zeza vreme ali bice valjda koji lep dan uskoro.

GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

Mito_Maniac

GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

Milomir27

nek ti je sa srecom,prelep

Radanovic

Motor ti je  [thumb_up] [balavi] [thumb_up] Svaka èast .... Puno preðenih kilometara ¾elim

mkt

 [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] GASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

pit

          Ja retko dajem komentare tipa ''lep je divan je'' ali ovaj je stvarno lutka.A i boja mu cuci skroz.

K_A_W_A

#6
Pa nema tu velike filozofije, Suzi je Suzi ;) Druze, nek te sluzi i nek se lepo navozas sa njom.  [thumb_up]

P.S. Umalo da pitam sta ti se tako sjaji ram, kad vidim da je presvucen karbonom, ili gresim? I svidjaju mi se ti dodati detalji na prednjem i zadnjem blatobranu. Stavi i crnu rucicu kocnice. Da ne bude raspar ;) I ako dobro vidim kod tebe je R na oklopu nalepnica? Pitam, jer znam da ide R kao stiker, ispupceno. A i slova su mi nesto dole na koritu puno razvucena.

Mito druze moj, ovo ti je moj dobronameran savet. Promenuo sam tri Suze, dve K7/K8 i sad ovu K9, znam ih napamet, a i rastavljo sam ih i sastavljao i farbao, tako da sam to sve do detalja usavrsio. Proveri ti to dobro, da te neko ne zezne.   [cheers] [cheers] [cheers]

TEEfqd

BELI! PRELEP! da te lepo sluzi ;)

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

cone

p r e l e p  [balavi]

u zdravlje da ga vozis, puno lepih kilometara  [cheers]

phantom85

Najlepsi model, najlepsa boja, najbolji auspusi... ma VRH i svaka ti cast na kupovini! ;)  [cheers]

vani


GSXR1000

Uuuuuuh bas lep primerak.U sreci i zdravlju da se vozi.
Da li si ga kupio takvog ili si ga sam doradjivao ?
Koliko vidim yoshi je full sistem,koliko dodje para on?

Mito_Maniac

Kawo druze sve ovo na motoru sam ja radio. :)
Uradjen je u airbrush kompletan motor,da na oklopu treba da budu stikeri ali sam ih skinuo kad sam radio airbrush.
Takodje sam stavio kompletan karbon preko rama i zadnje viljuske,yoshimura auspuhe i rucke.Jedino shto mi je greskom stigla samo leva rucka,pa moram da sacekam nekih 10-tak dana da stigne i desna.Nikako ne bih ostavio razlicite. :)
Inace motor je presao pravih 2856km,stajao je u garazi 3god.Imam racune,servisnu knjigu,2 kljuca i sve shto ide uz njega kad se kupuje nov.Kupio sam ga od prvog vlasnika. :)
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

UFF


Jefta


nano

 [thumb_up] puno bezbednih kilometara!

prpa_zr

 [slavlje] [slavlje] [slavlje] [vatromet] [vatromet] [vatromet]

nek te lepo slu¾i  [cheers]

banditkg

U zdravlju da ga vozis  [cheers]

Major

Lep motor i lepa boja ;D
Neka je sa srecom i da te lepo sluzi!

[slavlje]