Glavni meni

Koje ulje koristite?

Započeo UFF, 05 Decembar, 2010, 15:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

¹ta se desilo sa ovim filterima,kutije su ko od pre rata

Glava Dole

Ma filterima dlaka s filtracione povrsine ne fali :) Jebes kutiju, koj ce mi moj :D Moralo da bude sve cvrsto zapakovano zbog brze poste...

Lazic


Glava Dole

3, jedan ostao i od prethodne porudzbine :) Jedan za motor i dva za policu, uvek narucim po dva, nisu skupi a to su samo ulosci za filter koji su specificni i nema ih svuda... ako budem hteo npr opet da zamenim ulje a nema trenutno na stanju il sta ti vec znam...plus sledeci put nema ni potrebe da se cimam i kopam koji je tacno nego uzmem samo ulje :D Mada kakav sam opet cu naruciti jos 2 [rofl]

Lazic

Ja bih izgubio dotièni izmeðu zamena... :D

Panta Zemunac

Citat: Laziæ poslato 31 Decembar, 2019, 01:54
Ja bih izgubio dotièni izmeðu zamena... :D

Ma koji ce ti, ionako mozes samo zensku najlonku da zalepis na plasticni kostur, onu kupu!!

bigsheki

moze li neko da mi kaze koja gradacija ulja ide u hondu nc700,stroma 1000 i xx1100.ja sam u proslog xx sipao shel 10-40

Gavrolini

Za xx mislim da lagano mozes 15-50 ako ti je troskario shel 10-40. Ja u sve slicno sipam godinama bardal xtc 15-50 i ni na jednom drugom ulju mi menjac nije tako mekan i tih.

El Jefe

Пошто си ти тамо у немачкама, Ликви Моли 10-50 у сваки од тих мотоцикала
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Ove godine sasvim neplanirano u kolima Motul, u motoru Bardal... Zadovoljan sa oba za sada... Na kolima mi odavno ne valjaju gumice ventila, sa Motulom za 2000km jo¹ nije ni jednom zadimio na kraju dugaèke nizbrdice, na klepetalu posle jebem li ga mo¾da 1000km kvaèilo jo¹ odvaja savr¹eno...

mrle

Da li je neko probao onaj Manol? Ima u Tri¹e Kacleroviæa ne¹to mnogo jeftino, 500 kinti.

Lone Wolf

Ја Манол сипао у ауто, све ОК, немачко је, изгледа у реду.
Не може рај на земљи.

ЯЭВОЛУТИОН

zasto manol...optima modrisa...nis....sve su to ulja adekvatnog kvaliteta....to sto mi volimo u motor da sipamo kvalitetnije ulje to je nas problem...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

modrica skroz ok ulje :)
sipao u auto i sipacu i u sledeci
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Manol je odlican , i jos uvek mu ne prave kopije i ne muckaju , nema fensi pakovanje pa je i jeftinije .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

friziderdzija

Има ли шта из Модриче да сунем у змајаху? Да буде скроз добро...досад трошила Мотул...

Gavrolini

Sta god da sipas posle motula preporodice se. Ja cu sad u dr da sipam onaj elf sintetiku 10-50. Bio je vec pre u njemu i lepo se ponasao motor.

jevta


symon

Jel neko skoro uzimao Elf ulje za motor ? Ako jeste gde...

PECA BMW

Citat: symon poslato 22 Mart, 2021, 18:21
Jel neko skoro uzimao Elf ulje za motor ? Ako jeste gde...

Ima generalni zastupnik negde u BG ali ne mogu da se setim gde bese ?  a inace ima po radnjama da se kupi
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !