Glavni meni

Koje ulje koristite?

Započeo UFF, 05 Decembar, 2010, 15:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

Citat: Gavrolini poslato 20 Maj, 2019, 22:17
Ako ume nek okaci. Inace je u pitanju dr650se. Nikad slican problem nije imao.
Kad uzeh onaj Dzigijev Dr650se on mi dade kantu od tri litra totala sae 40 za auto i rece da je samo njega koristio i nikakav problem nije imao. Ja sam posle koristio ELF al ono 20-50 polusintetiku il je bilo mineralno ne secam se sad al nije bilo problema. Dr je bio 1993 ce godiste

sasa ns 1

video bi ja vas kako bi se ¾alili na talijane da vozite ferarije i lambord¾inije

Gavrolini

Citat: stilgar poslato 23 Maj, 2019, 00:09
Citat: Gavrolini poslato 20 Maj, 2019, 22:17
Ako ume nek okaci. Inace je u pitanju dr650se. Nikad slican problem nije imao.
Kad uzeh onaj Dzigijev Dr650se on mi dade kantu od tri litra totala sae 40 za auto i rece da je samo njega koristio i nikakav problem nije imao. Ja sam posle koristio ELF al ono 20-50 polusintetiku il je bilo mineralno ne secam se sad al nije bilo problema. Dr je bio 1993 ce godiste
Dzigi je imao rs i taj agregat nije kao SE. Kazem verovatno je samo slucajnost. Sutra ili prekosutra cemo otvoriti ceo agregat da vidimo sta je.

Lazic

Citat: sremac poslato 22 Maj, 2019, 23:51
a ulje ne menjaju nego dosipaju, parking mesta oslobadjaju tako ¹to malo gurnu onog ispred malo onog iza i uglave se,nigde vi¹e isèukanijih auta nisam video no u Italiji
Kako ide¹ vi¹e ka severu, sve je manje toga... Al' u Napulju... :o :D :D :D

Slaninar

Citat: sasa ns 1 poslato 23 Maj, 2019, 00:10
video bi ja vas kako bi se ¾alili na talijane da vozite ferarije i lambord¾inije

Ne bih se mogao popeti na pola parkinga, ni proæi polovinom manjih ulica u NS...  :)

To je statusni simbol u civilizovanim zemljama. Kod seljaka - trakt...  ovaj, d¾ip!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

sasa ns 1

pre 2 sata sam video Amid¾u ,voza se po mi¹eluku u svom novom ferariju.Neznam gde mu je ¾ena po¹to je i njoj kupio nov ferari.Èak je i moja ¾ena izrazila ¾elju da se uda za ferari mmo¾e i zuti.
Èuo sam da su dve najaèe sekte crveni protiv ¾utih ferarija.

sremac

#2286
Citat: sasa ns 1 poslato 23 Maj, 2019, 00:10
video bi ja vas kako bi se ¾alili na talijane da vozite ferarije i lambord¾inije

muke su to, al ¹ta da ti ka¾em vidi i sam



edit: Laziæu uvelièaj sramotu, ili obajasni nama smrtnicima kako da postavimo velike slike, velke OO :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Lazic

Uhh... :) Prièam za postimage.cc... Kad postavi¹ sliku klikne¹ "pregledaj", onda klikne¹ na sliku, otvori je na postimage.cc, onda klikne¹ na share pa kad se otvori meni izabere¹ "hot link for forums", zatvori¹ taj prozor i tamo u pregledu poruke obri¹e¹ link od slike i onda stisne¹ ctrl+v ili desni taster-paste... Onda po¹alje¹ poruku... To je sve... :D


sasa ns 1

Citat: sremac poslato 24 Maj, 2019, 17:30
Citat: sasa ns 1 poslato 23 Maj, 2019, 00:10
video bi ja vas kako bi se ¾alili na talijane da vozite ferarije i lambord¾inije

muke su to, al ¹ta da ti ka¾em vidi i sam



edit: Laziæu uvelièaj sramotu, ili obajasni nama smrtnicima kako da postavimo velike slike, velke OO :D

to je ferari sina od Duleta Daltona.Nekada¹njeg druga od pokojnog Amid¾e.Vozi ga njegov sin.Vidim da se dru¾i i sa Breninim sinom.Doveo ga je ferarijem na slavu ®ivojinoviæa.Mogu vam reæi da i nema neki zvuk.Onaj Amid¾in se jako dobro èuo.

sremac

Pre par godina se pojavio u NS na par meseci i to je to, ne znam vozaèa , niti gazdu, niti se posle pojavljivao po gradu,  ka¾u da je ostao bez goriva dok je ovo slikano. ©to se tièe zvuka, imao je glasan i ru¾an zvuk, kao da je ne¹to budzeno, metalni neki zvuk.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

sasa ns 1


Hohštapler

Navikli da sipaju za 'iljadu ¹ta'¹.. 
Kamioni avioni, a u kafani pije kafu celo pre podne i "mala nemam ti sad dinara, da ne sitnim 500e, pi¹i ovo neðe æu re¹im ja to s gazdom".

A I Amid¾a neæe vi¹e voziti svoj...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Неки дан сам видео црни Ферари са таблицом F F F
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1


sasa ns 1

nego koje ulje koristi ferari

El Jefe

А коме да даш да ти промени уље на Ферарију?
Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Verovatno Shell. Ili Nisotec.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

sremac

Sa F F F tablicama je bio crni 599 , a ovo na slici je f430 s italijanskim tablicama ako me seæanje dobro slu¾i.

Citat: El Jefe poslato 03 Decembar, 2019, 09:47
А коме да даш да ти промени уље на Ферарију?

Posle Edukonsa u Kamenici na desnoj strani ka centru, bio je majstor koji je radio tu egzotiku, mislim da je skoro renovirana kuæa.

Ja bi sipao Seleniju abarth
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Lazic

Renovirana kuæa ka¾e¹? :D

®or¾

Istina,ba¹,ba¹ ozbiljno renovirana ;D