Glavni meni

Koje ulje koristite?

Započeo UFF, 05 Decembar, 2010, 15:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigsheki

MANNOL je nemaèki proizvoðaè ulja i antifriza, kao i auto opreme i kozmetike, sa dvadeset godina dugom tradicijom u proizvodnji vrhunskih proizvoda sa odliènim odnosom cene i kvaliteta. Poèela je svoje poslovanje 1993. Ima najmoderniju fabriku sa pogonom koji dnevno ima kapacitet proizvodnje od 400 tona. MANNOL nudi kompletan asortiman standardnih i specijalnih maziva, radnih teènosti i ¹irok spektar proizvoda za negu automobila po konkurentnim cenama. Moderan je i jedinstven dizajn ambala¾e, kratko vreme isporuke i OEM specifikacija odobrena EU kvalitetom. MANNOL ima distributere u 92 zemlje na 5 kontinenata.
frka mi je u hondu da sipam njihovo ulje,ali videcemo i to ako nekog krsa budem imao kako ce pokazati njihovo ulje.

sasa ns 1

nemaèki vlasnik ali prave litvanci i rusi,ima na bjb ,neko je kupio i izneo utiske

Gavrolini

Probali smo elf onaj full sintetiku 10-50 u dva motora. Mozda je slucajnost ali svakako ga moje oci vise nece videti.

Andjelo

Citat: bigsheki poslato 19 Maj, 2019, 15:41
MANNOL je nemaèki proizvoðaè ulja i antifriza, kao i auto opreme i kozmetike, sa dvadeset godina dugom tradicijom u proizvodnji vrhunskih proizvoda sa odliènim odnosom cene i kvaliteta. Poèela je svoje poslovanje 1993. Ima najmoderniju fabriku sa pogonom koji dnevno ima kapacitet proizvodnje od 400 tona. MANNOL nudi kompletan asortiman standardnih i specijalnih maziva, radnih teènosti i ¹irok spektar proizvoda za negu automobila po konkurentnim cenama. Moderan je i jedinstven dizajn ambala¾e, kratko vreme isporuke i OEM specifikacija odobrena EU kvalitetom. MANNOL ima distributere u 92 zemlje na 5 kontinenata.
frka mi je u hondu da sipam njihovo ulje,ali videcemo i to ako nekog krsa budem imao kako ce pokazati njihovo ulje.
ja sam doneo pre 4 ili 5 godina iz Nemacke  10w40  i mogu da kazem da nije lose ulje sipano u par cbr honde i jos par sportskih masina starije proizvodnje za te pare i jednu sezonu nije lose

Andjelo

A takodje sam sipao u autu long life 3 od manoola i OEM Wv  audi vozio u a6 c6 2.0tdi , nije ga trosio i drzao i do 15.000 km .....malo je losijeg kvaliteta nego castrol ali duplo jeftinije

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 19 Maj, 2019, 21:31
Probali smo elf onaj full sintetiku 10-50 u dva motora. Mozda je slucajnost ali svakako ga moje oci vise nece videti.
©ta ti se nije dopalo?

Gavrolini

Nije se dopalo sto se motori pokvarili

El Jefe

Јес гледо оне ТТ И ТТР Јамајке у огласима ови дана?
Друштво за заштиту од животиња

Gavrolini

Ima ona tt600e 2600e nije lik normalan. I ima onaj crni ttr u ns skinut sad na 1900. Ne znam na sta koji mislis?

El Jefe

И мени је цена ненормална.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 20 Maj, 2019, 06:13
Nije se dopalo sto se motori pokvarili
:o :o :o

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kako bre pokvarili ???

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 20 Maj, 2019, 21:17
Citat: Gavrolini poslato 20 Maj, 2019, 06:13
Nije se dopalo sto se motori pokvarili
:o :o :o

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kako bre pokvarili ???
Saljem ti video na viber

milomir22

A Lazic neka okaci posle ovde, da pogledamo i mi.

Mislio sam da predjem na elf, ali mi ovaj dobavljac uradi cenu za repsol full synthetic za 1000 din/litru, a repsolom sam poprilicno zadovoljan, pa me mrzelo da se cimam i narucujem od profuck-a.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gavrolini

Ako ume nek okaci. Inace je u pitanju dr650se. Nikad slican problem nije imao.

sasa ns 1

moj kom¹ija koristi na 30 godina starom pasatu dijamant,vital,i ¹ta ti ja znam.Zimi  kad pali auto fasada  mu pocrni od izduvnih gasova .Prosto neznam dal da ga pohvalim ¹to ne koristi onaj smrdljivi dizel ¹to bazdi na domeststos ili je ovaj vital jo¹ gori

bigsheki

Citat: sasa ns 1 poslato 19 Maj, 2019, 16:03
nemaèki vlasnik ali prave litvanci i rusi,ima na bjb ,neko je kupio i izneo utiske
neko na bjb forumu,ja samo pisem sta sam procitao o tome gde se proizvode ta ulja,i castrol se proizvodi u sabcu itd....javili mi molder i skali druze.pusti sta filozofi pisu.

El Jefe

Јок, Кастрол се прави у Нишу од уља из Бугарске. Проверена ствар.
Друштво за заштиту од животиња

bigsheki

ma,gde god da se pravi.ja sam prezadovoljan sa uljem jer uvek vucem oko 2t i picim 100-115km/h ...ne mazim auto.da je lose ili bi ga mnogo trosilo ili bi nesto zveknulo.potrosi oko 0.5-0.8 na 10.000km.i arala mi troliko trosio i prosli i ovaj,

idanijel

U kolima godinama elf 10w40 sve extra kap nepotro¹i. Saxo, clio, megan, Meg 2 i jo¹ 10 ak kolega u njihovim autima.

Poslato sa COR-L29 uz pomoæ Tapatoka

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 20 Maj, 2019, 22:17
Ako ume nek okaci. Inace je u pitanju dr650se. Nikad slican problem nije imao.
Meni ono ne deluje da je zbog ulja, al' da ga 'ebem... Na klepetalu nisam ni vetntile proveravao nikad, niti ¹paner... Ovaj agregat teram veæ 5 godina, malo je postao buèniji na hladno nedavno, al me mrzi da se bakæem jo¹ uvek...