Glavni meni

Koje ulje koristite?

Započeo UFF, 05 Decembar, 2010, 15:30

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: ®or¾ poslato 03 Decembar, 2019, 17:42
Istina,ba¹,ba¹ ozbiljno renovirana ;D
Znaèi sipa preraðeno ulje... :o  [rofl] [rofl] [rofl]

sasa ns 1

Citat: El Jefe poslato 03 Decembar, 2019, 09:47
А коме да даш да ти промени уље на Ферарију?
mi sve znamo najbolje, pa tako ja bi sebi sam menjo ulje

Lazic


Hohštapler

Citat: sasa ns 1 poslato 03 Decembar, 2019, 20:05
Citat: El Jefe poslato 03 Decembar, 2019, 09:47
А коме да даш да ти промени уље на Ферарију?
mi sve znamo najbolje, pa tako ja bi sebi sam menjo ulje

E zato ti nema¹ ferarri.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Èekaj blizanac, reci da bi dao Ferari tamo nekome ko je ba¹ ba¹ renovirao kuæu da menja ulje i da ga posle ¹egrti u masnim kombinezonima probaju po kraju... ???

Mislim d'ima¹ Ferari...

sremac

Laki , napisao sam da je kuæa renovirana jer ne znam da li je jo¹ tu serviser . ©to se tièe struènosti, bilo je tu jako jako skupih auta tako da ne sumnjam u struènost .

a koliko ulja tro¹i ferari na 1000 km ?
budala na leru, mudonja u kontra smeru

El Jefe

Мића коњ је најбољи фризер у Новом Саду.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

-mico, cujem da te zovu konj
-klim glavom
-pa otkad to
-iiiiaaaaaaaa
-i ti se ne ljuits
-pfffrrrrr
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: sremac poslato 03 Decembar, 2019, 22:27
Laki , napisao sam da je kuæa renovirana jer ne znam da li je jo¹ tu serviser . ©to se tièe struènosti, bilo je tu jako jako skupih auta tako da ne sumnjam u struènost .

a koliko ulja tro¹i ferari na 1000 km ?

Sremac bre, moramo malo da se sprdamo, zima napolju... ;D ;D ;D


Za Ferari mogu samo da pretpostavim, verovatno ide bar 7-8 litara ulja, ako je servis na 10-15k, ne bi trebalo preko 2 litra da potro¹i kako god ga vozio...



Andjelo

Citat: sremac poslato 03 Decembar, 2019, 22:27
Laki , napisao sam da je kuæa renovirana jer ne znam da li je jo¹ tu serviser . ©to se tièe struènosti, bilo je tu jako jako skupih auta tako da ne sumnjam u struènost .

a koliko ulja tro¹i ferari na 1000 km ?

moj Bmw 525i 89 god 170 ks trosio je skoro litru kad ga gazis i 12-13 litara benzina

Lazic

Honda mi je kad je ne gazim tro¹ila 0 grama izmeðu zamena, kad sam je gazio i do litar na par hiljada... Muèena Omega sa 7 litara ulja i pola miliona kilometara nikad nije potro¹ila preko litar na 20.000... Gejmobil oko litar na 15.000, kako god ga vozio...

UFF



FANTOM

    Khm Golf trosi 16 plina , ulje ne trosi , bar nesto  [rofl] [thumb_up] [cheers]

Lazic


UFF

zvacu gavru



GAAAAVROOOOO

Gavrolini

Video sam i pravio se da nisam video...ne vredi.  Daj da napravimo akciju da skupimo nekih 300e da mu kupimo jebenu omegu jebala ga omega.

Lazic

 [srce] [srce] [srce]


Ima ih 7 na mobile.de, sve od 6-10k, jesu oèuvane, ali mo¹a... Moja oti¹la za 1300e, prilièno lo¹a... 2006-te... :o

FANTOM

    E zato ja Golfa ne dam za dzaba , ja srafio ja cu i da vozim , ne zuri mi se ...

dzimika

zurice ti se kad te rebnu za kaznu :P