Glavni meni

Koje ulje koristite?

Započeo UFF, 05 Decembar, 2010, 15:30

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE


Lazic


UFF


Lazic

Jok bre, kupiæe kle... :D

UFF


Lazic

Ka¾e da hoæe... ;D Razoèarao se u skutere... ;D

viper

Ma kupiæe pocket bike znam ga ja  ;)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

To valjda veæ ima... :D

mrle

od kada sam pro¹le nedelje sipao Ipon 15-50, menjaè mnogo lak¹e ¹alta, ali se i jaèe èuje klik pri menjanju brzina.

Lazic

Od kad sam sipao novi Elf pre par nedelja, glupi menjaè promeni brzinu kako ga dodirnem, jo¹ se nisam navikao... :D I ne èuje se ni¹ta... :D

Grof

Sipao sam IPONE R4000 RS 10w40..... i pade temperatura pa se nisam ni provozao  :(

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 13 Mart, 2017, 09:38
Od kad sam sipao novi Elf pre par nedelja, glupi menjaè promeni brzinu kako ga dodirnem, jo¹ se nisam navikao... :D I ne èuje se ni¹ta... :D

Koji je, polusintetika? Gradacija? Kolko po litri?

mrle

1000din litar, a ovo ostalo je nekim sitnim slovima.

Lazic

Citat: Milos96 poslato 13 Mart, 2017, 09:45
Citat: Laziæ poslato 13 Mart, 2017, 09:38
Od kad sam sipao novi Elf pre par nedelja, glupi menjaè promeni brzinu kako ga dodirnem, jo¹ se nisam navikao... :D I ne èuje se ni¹ta... :D

Koji je, polusintetika? Gradacija? Kolko po litri?
Polusintetika. moto road 10w40, 550 dinara...

bigbad86


Glava Dole

Uzecu ga, necu ni filter da menjam, teram jedno 2000 da spere taman sta ima da spere i posle uzimam bardal i menjam i filter :) i onako ne znam da li ce da upali...

Fala :)

bigbad86

Menjaj fillter klosaru, to ti je skoro 300 grama zarobljenog ulja kontaminiranog tonama benzina koji si sipao u cilindre.

Glava Dole

Ma nema 300g ovde je papirnati, manje je kuciste nego kod klasicnog... malo je to kod njega... a i da ima 300g naspram 2,2l... nije strasno... a necu da ga menjam jer planiram posle da menjam tip ulja i vratim se na bardal i moracu ponovo... a ovo i ne planiram da vozim dugo...
Ako upali menjam sve komplet, necu sipam skupo ulje a ne znam ni dal ce da proradi... najlakse je popovati sa tudjim novcanikom... ja sam student, nezaposlen ako ste zaboravili... koliko studenta uopste i ovo moze da priusti sto sam mu do sad kupio? I jos fali...

bigbad86

Pa nemoj da sipas novo ulje, to ti pricam. Ako je bilo do karika i cilindara, ti sklopi, upali sa starim uljem pa ako radi onda gasi, istoci, zameni.

Glava Dole

staro stoji u vangli ispred kuce, tu je i kisa upadala i prasina... taman posla...