Glavni meni

Koje ulje koristite?

Započeo UFF, 05 Decembar, 2010, 15:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane


mkt

koje ulje da sipam u horneta 2004 tj. koja gradacija ide

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: Ho¹tapler poslato 14 Maj, 2015, 21:21
10-40...?

...ja bih ipak pre 15W50...nece toliko da se razvodnjavi na 40+C i voznji po gradu...ja sipao u moj...

idanijel


mrle

Ja kod Mileta kupio neki Ipon za 900din litar.
Polusintetika.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Evo za manijake koje znam uzivo mogu da nabavim najbolje castrolovo power 1 racing full sintetiku upola cene :)

https://www.louis.de/en/artikel/castrol-motor-oil-10w-40-racing-4t-fully-synthet/10038394?list=77604784

u luisu 20 a ja imam direktno od uvoznika za 10e litar

Hurricane


mkt


Hohštapler

Nije da bu¹im ili opstrujiram, ali proradi ona balkanska seljaèina u meni, kad je ne¹to previ¹e dobro da bi bilo istinito:
el si siguran da nije fal¹?

Mislim, po¹tovanje svakome, ali ni uvoznici danas nisu alergièni da zarade "na krivini".
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

To je i meni bila prva misao kad mi je covek dao cenu
Cifra je ta jer mi je dao po nabavnoj ceni a njegova firma uvozi castrol na veliko samo ne radi moto program, on uzme neku manju kolicinu za sebe i svoje drugare jer i on vozi motor pa da im se nadje
U luisu je do skoro bilo na popustu i kostalo je 16e litar (sad je 20 valjda nece premium brend da daju jeftino jebem li ga koja im je to politika hoce da se obogate na ulju ni meni nije jasno)
Andjelo je licno dovezao prosle godine neku kolicinu i ja sam uzimao od njega pa kad sam isao po ovo ulje poneo sam jednu litru od andjela koja je kupljena preko i uopste ni nije za nase trziste
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,12308.0.html
Uporedjivao sam detaljno i nema apsolutno nikakve razlike ni u pakovanju ni u etiketi ni u cemu
Da nisam siguran da je originalno sigurno ne bi nudio na forumu i rizikovao da nekom sjebem agregat i ispadnem prevarant ni za sta

Hohštapler

Ne ka¾em, ti svakako nema¹ ni¹ta od toga, nego iskreno, i ti si pomislio isto. Ako je to ¹to pi¹e da jeste - vrh!  [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

jbg ja sipao u svoj motor, ako ne valja prvi cu saznati :)
imao sam isto i od prosle sezone od andjela, nisam primetio nikakvu razliku ni u boji, ni u mirisu, ni u radu agregata

Hohštapler

Ja sad suno onaj Castrol iz Louisa, GP, po menjaèu - nikad bolje!
Ostalo ko i svako drugo novo ulje.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigbad86

Ja zamenio dosadasnji motul. Sad sipao Ipone (Iphone) :P


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

castor

Bolje bi ti bilo da si je prcao, sad o¾enio i imao koga da ti prevede. Ovako pitaj Gugla… :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…