Glavni meni

Najlepsi motor ikada

Započeo UFF, 08 April, 2012, 23:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Charuga


K_A_W_A

Te "lepe" Italijance ja derem po putevima samo tako  ;D [rofl] Imam par drugara sto voze Dukce, Avguste i ostale, nesto su mi cesto u servisima i samo kukaju  [rofl] Ja uvek kazem svima koji takve motore kuju u zvezde da smem u opkladu sa njima da stave nekog Italijana na Gregorovu prikolicu (zadnjak masina) i da odrade samo 5 moto skupova. Nece izdrzati ni 3, vec ce se raspasti. Gregorov Suzuki vec tri godine se drnada po moto skupovima, svi se izivljavanju nad njime i to bez auspuha. Sedaju i pijani i oni koji nisu nikad seli na motor i uvrcu ga u blokadu. Prikolicu smo vozili po celoj YU. Znaci TRI godine se taj motor (GSXR 1000 K6) kida i urnise po skupovima. I NIKADA NISTA SE NIJE DESILO. Samo je jednom pukao lanac i zamenjena zadnja guma. Redovan servis i samo GASSSSSS.  [cheers]

Plazma Keks

ovde se prica o lepoti, ne o kvalitetu i performansama... zasto stalno neki vrte istu ispricanu pricu o tome kako su japanci kvalitetniji od italijana? svi znamo da je to tako  [dunce] [dunce] [dunce]

K_A_W_A

Citat: Plazma Keks poslato 09 April, 2012, 01:00
zasto stalno neki vrte istu ispricanu pricu o tome kako su japanci kvalitetniji od italijana? svi znamo da je to tako
Slazem se.
A sto se tice lepote, pa to je stvar ukusa, a o ukusima ne treba raspravljati. Za nekog je lep Italijan, za nekog Nemac, za nekog Autrijanac, a za vecinu Japanac ;D ;D ;D

Gašpar

Na ¾alost, ja vidim samo dva Japanca u temi, Yamaha koju sam ja okaèio i Èarugina Kawa  :D

Ovde su svi pookaèinjali neke italijanèiæe, a i kada mogu da ga priu¹te ipak kupuju japanca. Dakle, d¾aba italijanu ¹to je lep, kad to ne prodaje robu.

Plazma Keks

Citat: K_A_W_A poslato 09 April, 2012, 01:05
Citat: Plazma Keks poslato 09 April, 2012, 01:00
zasto stalno neki vrte istu ispricanu pricu o tome kako su japanci kvalitetniji od italijana? svi znamo da je to tako
Slazem se.
A sto se tice lepote, pa to je stvar ukusa, a o ukusima ne treba raspravljati. Za nekog je lep Italijan, za nekog Nemac, za nekog Autrijanac, a za vecinu Japanac ;D ;D ;D
mislis italijan i nemac su suvise skupi u odnosu na japance?

K_A_W_A

Citat: Plazma Keks poslato 09 April, 2012, 01:10
mislis italijan i nemac su suvise skupi u odnosu na japance?
To sto neko plati onaj propeler znak 5000e, ne mora da znaci da je motor kvalitetniji od nekog japanca. ;D Zna se vrlo dobro da se ime firme kod svih motora, a pogotovo automobila plati jako puno para. ;) A cena ne mora uvek da odgovara kvalitetu masine. Ali zato ako hoces da vozis BMW, Mercedes, Ducati ili nesto slicno, e to treba da se plati ;) A sta fali firmi npr. Volvo? jaci je u tehnologiji od vecine fabrika, pa opet nema cenu.
I mozemo tako u nedogled.....  [cheers]

UFF

zato ti vozis nekvalitetnu mecku  [rofl]

jesi puko za brend i jes da je nekvalitetna ali bar mozes da kazes da vozis mercedes  ;D

Che

Citat: K_A_W_A poslato 09 April, 2012, 00:58
Te "lepe" Italijance ja derem po putevima samo tako  ;D [rofl] Imam par drugara sto voze Dukce, Avguste i ostale, nesto su mi cesto u servisima i samo kukaju  [rofl] Ja uvek kazem svima koji takve motore kuju u zvezde da smem u opkladu sa njima da stave nekog Italijana na Gregorovu prikolicu (zadnjak masina) i da odrade samo 5 moto skupova. Nece izdrzati ni 3, vec ce se raspasti. Gregorov Suzuki vec tri godine se drnada po moto skupovima, svi se izivljavanju nad njime i to bez auspuha. Sedaju i pijani i oni koji nisu nikad seli na motor i uvrcu ga u blokadu. Prikolicu smo vozili po celoj YU. Znaci TRI godine se taj motor (GSXR 1000 K6) kida i urnise po skupovima. I NIKADA NISTA SE NIJE DESILO. Samo je jednom pukao lanac i zamenjena zadnja guma. Redovan servis i samo GASSSSSS.  [cheers]

Ja mislio da motori sluze za voznju a ne za onu vasarsku masinu.  [cheers]
Simpaticna mi je ko i "kruska" masina za udaranje.


ps Ko lupa - italijanima? :D

Milos


nano

Citat: Gaspar poslato 09 April, 2012, 01:07
Dakle, d¾aba italijanu ¹to je lep, kad to ne prodaje robu.

Znaci prodaje ga kvalitet?  [clapp]  [facepalm]

mazzi

I boja je jako bitna ... Beli je najlepsi :)

[attachment deleted by admin]

pit

              Meni su italijani stvarno lepi pogotovu Bemeli 1130 ali vise volim japance definitivno i ne smatram ih opste inferiornijim po pitanju dizajna ...naprotiv. [nono]

monsterbnt

Citat: Che poslato 09 April, 2012, 01:22
ps Ko lupa - italijanima? :D

A uvek se nadje neki bolid
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

Citat: K_A_W_A poslato 09 April, 2012, 01:18
Citat: Plazma Keks poslato 09 April, 2012, 01:10
mislis italijan i nemac su suvise skupi u odnosu na japance?
To sto neko plati onaj propeler znak 5000e, ne mora da znaci da je motor kvalitetniji od nekog japanca. ;D Zna se vrlo dobro da se ime firme kod svih motora, a pogotovo automobila plati jako puno para. ;) A cena ne mora uvek da odgovara kvalitetu masine. Ali zato ako hoces da vozis BMW, Mercedes, Ducati ili nesto slicno, e to treba da se plati ;) A sta fali firmi npr. Volvo? jaci je u tehnologiji od vecine fabrika, pa opet nema cenu.
I mozemo tako u nedogled.....  [cheers]
pa ako i sam kazes da mozemo tako u nedogled, zasto si uopste i zapoceo diskusiju?

K_A_W_A

Citat: Plazma Keks poslato 09 April, 2012, 01:38
pa ako i sam kazes da mozemo tako u nedogled, zasto si uopste i zapoceo diskusiju?
Pa nisam ja, nego postavljac ove teme. Jer se vrlo dobro zna u kom pravcu idu ovakve teme. Ne na ovom forumu nego i na drugim i nije ovo prvi put i nije ni prva tema ovakve sadrzine. Svako zastupa svoje ukuse i misljenja, a o ukusima ne treba raspravljati, tako da i ovakve teme ne vode nicemu. Kao ni tema o najruznijem. Laku noc svima, kuckamo se sutra, tj vec danas ;D

Plazma Keks

kazes ne treba raspravljati? pa ovde su svi kacili motore koji su im se svidjali...
ako si hteo u tom pravcu, mogao si da pricas kako onom strci blatobran, a ne odma o izdrzljivosti... blah

UFF

Citat: K_A_W_A poslato 09 April, 2012, 01:45
Citat: Plazma Keks poslato 09 April, 2012, 01:38
pa ako i sam kazes da mozemo tako u nedogled, zasto si uopste i zapoceo diskusiju?
Pa nisam ja, nego postavljac ove teme. Jer se vrlo dobro zna u kom pravcu idu ovakve teme. Ne na ovom forumu nego i na drugim i nije ovo prvi put i nije ni prva tema ovakve sadrzine. Svako zastupa svoje ukuse i misljenja, a o ukusima ne treba raspravljati, tako da i ovakve teme ne vode nicemu. Kao ni tema o najruznijem. Laku noc svima, kuckamo se sutra, tj vec danas ;D

tema je otvorena za kacenje slika lepih motora i eventualnu raspravu po pitanju dizajna
mogu da se kvare i na 100km i da ne idu brze od 50kmh to je totalno nebitno

K_A_W_A

Citat: Plazma Keks poslato 09 April, 2012, 01:47
kazes ne treba raspravljati? pa ovde su svi kacili motore koji su im se svidjali...
ako si hteo u tom pravcu, mogao si da pricas kako onom strci blatobran, a ne odma o izdrzljivosti... blah
Momak, skroz si u pravu i JAVNO SE SVIMA IZVINJAVAM STO SAM BILO STA NAPISAO, A DA NIJE U KONTEKSTU SA TEMOM... Eto.....odoh....

@Edit
I ti Ufe si skroz u pravu  [cheers] [cheers] [cheers]

UFF

ne treba nikom da se izvinjavas za offtopic
to je ovde normalno, dozvoljeno i pozeljno :D

ne vidim ga kao negativnog sto je offtopic vec sto je taj post pocetak za uzaludnu raspravu bez kraja...

sad nek neko napise da je afrika kvalitetnija od tenere i ode tema u qrac