Glavni meni

najruzniji motor ikada

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 April, 2012, 13:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: redshadow poslato 08 April, 2012, 15:00


meni su ktm-ovi najruzniji motori na svetu. svaki detalj im je ruzan, uzivo izgledaju gore nego na slici.


                   Bogami KTM ima ovde dosta sledbenika.....ja mislio samo UFF kad ono ima jos dosta njih koji balave nad njima....pa im slika da je ruzan izgleda vredja osecanja.

Plazma Keks


UFF

Pit-e
taj ktm sa slike je toliko lep da lepsi nema
cist primer kako cross motor treba da izgleda

svako ko to predlozi kao nesto ruzno ili ne vozi i ne voli cross ili se zajebava (zato su ga verovatno i napunili minusima)

rezolucija je kriv za sve, hoce namerno da zavadi forumase :D

mkt

ko da je bitno kako izgleda rndalica i d al je lepa
vazno da ore ko nenormalna posto ni zasta drugo  i nij e

mkt

tj moze i u sm da se prepravi i tad izgleda do jajaa

Plazma Keks


TEEfqd

Citat: CrvenBan poslato 08 April, 2012, 17:01


Ovi su mi uvek bili najruzniji, a i kad se pogleda ovaj link dole, ovaj je drugi najruzniji motor svih vremena.

http://hallicino.hubpages.com/hub/Top_10_Ugliest_Motorcycles_Of_All_Time

brate to ti pricam, vidi ti na sta lichi ovo, kao da je dizajner bio gladan i zedan kad je crtao

TEEfqd

Citat: UFF poslato 08 April, 2012, 17:37
Pit-e
taj ktm sa slike je toliko lep da lepsi nema
cist primer kako cross motor treba da izgleda

svako ko to predlozi kao nesto ruzno ili ne vozi i ne voli cross ili se zajebava (zato su ga verovatno i napunili minusima)

rezolucija je kriv za sve, hoce namerno da zavadi forumase :D

vozim r, volim cross i vozicu jednog dana, o performansama ne pricam, ne sumnjam da jebe keve motor, al brate tolko je ruzan da kad ga vidim na parkingu negde prelazim ulicu

mkt


CrvenBan

Volim Cross i vozim ga,  po planinama. Ko dizajnira KTM, svaka mu cast, ako je jednog dizajnirao da lepo izgleda.  :P [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

pa to i ja kazem
kupio sam ga zato sto je ruzan i kvari se pa nece niko da ga ukrade  ;)

zemunboy

Citat: UFF poslato 08 April, 2012, 17:58
pa to i ja kazem
kupio sam ga zato sto je ruzan i kvari se pa nece niko da ga ukrade  ;)
Toliko ga niko nece celog da ga vlasnici prodaju u delovima za malo belog...

Lazza

Hteo sam iz zezanja da stavim ktm ali pogle sta uradise coveku sa minusima, ovde ni zajebancije nema sa adminovim prevozom :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

UFF

kako nema?
pa evo zadnja dva posta crven ban i red shadow pokusavaju da me upecaju ali im nesto ne ide ;)

grber

Onaj ktm cross sa slike je po meni savršenstvo motora što se izgleda tiče...

A što se najružnijih motora tiče, recimo većina motora 80-90tih godina. Ceo taj period je bio dizajnerski užas pa ni motori nisu mnogo bolje prošli... i Afrika je imala tu čast da zakači taj period ;D

pit

Citat: grber poslato 08 April, 2012, 18:24
Onaj ktm cross sa slike je po meni savr¹enstvo motora ¹to se izgleda tièe...

A ¹to se najru¾nijih motora tièe, recimo veæina motora 80-90tih godina. Ceo taj period je bio dizajnerski u¾as pa ni motori nisu mnogo bolje pro¹li... i Afrika je imala tu èast da zakaèi taj period ;D


         E da bre zaboraviso afriku....ja bi to proglasio za najruzniji motor svih vremena i naravno sve vrste BMW-A

despic

klasican divljak

aæimo

Pa naravno, ko o èemu kurva o po¹tenju i Pit o Africi

pit

Citat: aæimo poslato 08 April, 2012, 18:30
Pa naravno, ko o èemu kurva o po¹tenju i Pit o Africi

         Priznaj da te pogodilo a?

CrvenBan

Meni je stvarno glupo da se ovde ljudima lupaju minusi. kad nema ni vredjanja, ni ruznih reci. Nekom se ne svidja neki motor, pa sta sad, zar je to razlog da se neko banuije. Ovde se prica o lepoti motora, i sad mi bas glupo, redshadow, popio ban. Mislim, to ne znaci da ce mene mimoici, ali i to je zivot jbg. [blahblah] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]