Glavni meni

najruzniji motor ikada

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 April, 2012, 13:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Radanovic poslato 29 Decembar, 2014, 17:34
Takva je bila od '79. do '83. ... onda su udlucili da im novi model bude malo ljepsi  ;D


jebi ga iz cele zajebancije ostala zadnja vila....jednorucna....koju honda eksploatise na vfr seriji.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

Citat: con3 poslato 29 Decembar, 2014, 18:09
Sad i vi kenjate ,a da ste ga videli pre 20 i kusur godina ?


...taj fazon, divili bu mu se isto kao Kawinom H2..

Radanovic


ЯЭВОЛУТИОН

ne mogu da se odlucim....da li kawasaki ili kawasaki......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

VR 46

Twist of wrist!

goranvojska

sto bi ja terao ovo ruznooooooooo,a vi kako ocete.

zVuk

to moze da bude ruzno samo nekome ko nikad nije gledao star wars.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

goranvojska


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Mart, 2015, 16:27
Citat: zVuk poslato 15 Mart, 2015, 15:35
to moze da bude ruzno samo nekome ko nikad nije gledao star wars.....
ko je gledao star wars to treba da izgleda ovako, jer su te godine u pitanju

http://cdn.idealo.com/folder/Product/1085/0/1085017/s1_produktbild_mid/tamiya-suzuki-gsx-1100-s-katana-16025.jpg


tih godina je snimljen film, ali to nema veze jer se radi o godinama u kojima se odigrava radnja filma...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

dizajn je vanvremenski.....i o ovoj kantasaki skalakurciji se nece pricati za trideset godina...osim ostrih linije ne postoji doza estetike kao na panigaleu....niti ista revolucionarno, osim ako ova krilca umesto retrovizora lice na to....motor je odavno poznat sa pridodatim kompresorom ....cak nije ni turbo vec kompresor mehanicki....

http://www.webbikeworld.com/BMW-motorcycles/bmw-tourist-trophy/bmw-type-255-compressor-engine-450.jpg

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

...razumem ja da covek kad dodje u neke godine pocne da prica o svojoj mladosti kao da nista posle toga ne postoji :P....

....tema je najruzniji motor, znaci pricamo o izgledu, a ne o performansama.....da li ce se pricati o njemu za trijes' godina nije ni bitno, jer se ni o toj ka(n)tani sa slike ne prica vise.....

bilo kako bilo kawa izgleda skroz dartvejderovski i meni je to do jaja....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Charuga

Svidja se i nama starijima a negledam bas SF.... stvar ukusa...ako je ovo nekome ruzno....








Darko

Citat: Charuga poslato 19 Maj, 2015, 13:51
Svidja se i nama starijima a negledam bas SF.... stvar ukusa...ako je ovo nekome ruzno....



....taj ima problem u glavi ....  slobodno zavrsi recenicu do kraja ... ahhahahahhaa

goranvojska

isto to pricaste za r1 pa kad dosla kod mene na mm okupljanju  sa 76km na satu ostali bez komentara.daj uzivo nek neko doveze pa tek onda.....