Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

ma samo da ih zapamtimo , pa da im sudimo u novom nimburskom procesu
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

sasa ns 1

na freemeteo iskaèe neka nova reklama ,,naj¾ena,, sa jednom odvratnom spodobom koja se sme¹,sme¹i i sme¹i,gasim oglas a goglg ga samo tera dalje ,teram ih u kurac i gogl i tu odvratnu spodobu koja se cereka i naj¾enu,Treba da uvrste u oglas naj¾ene i ovu novu iz predsedni¹tva nazadnjaka

Kostić

десет дана серем у мој порта поти почело да смрди хемија не помаже извини јеврејине али данас морам да га празним иако је свети дан да не крене метан па да летимо ко роде дал ви знате да је луди пера детлић вуди пекер уистину луди курац? ево гинем чиме су нас тровасли кад смо били деца

DebeliZmaj

darko sari cek boizic kod kuce
a novak djkovic u pritvoru ..

koja smo mi banana drzava ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Citat: DebeliZmaj poslato 07 Januar, 2022, 11:13
darko sari cek boizic kod kuce
a novak djkovic u pritvoru ..

koja smo mi banana drzava ...

sport se ne isplati ! 

ili to bese kriminal ?  sve jedno :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic


pajche


despic

Ne kapiram, sto te to izbacilo iz takta?
klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: despic poslato 11 Februar, 2022, 22:15
Ne kapiram, sto te to izbacilo iz takta?
evo mene je sad tvoja recenica izbacila iz takta...ne zato sto je nisam ocekivao.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

despic

klasican divljak

Lazic

Citat: pajche poslato 11 Februar, 2022, 19:49
Detalji? nocas je bio online!
Citat: UFF poslato 11 Februar, 2022, 23:01
Na zalost njegov brat mi je potvrdio:

"Imao je post korona sindrom, danas su mu dijagnostifikovali tahikardiju, i dok smo cekali kardiologa mucenik je preminuo"


Nadrkani trol koji je pomagao ljudima pod uslovom da nikad ne kazu da im je pomogao kako ne bi ugrozili njegovu negativnu reputaciju   :(


mareskin


U svakom sluèaju inteligentan, surov na reèima, trol...i biæe dosadno bez njega. Imali smo korektnu komunikaciju i ¾ao mi je ¹to nisam stigao da vodim na ruèak kao ¹to sam obeæao.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

Sinoc mi je nesto pao na pamet iz cista mira
Pomislih kako je najaktivniji clan na forumu trrnutno
Bas mi je zao

milomir22

 I meni je ba¹ krivo, gotivan mi je bio lik skroz.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

slave74

 danas su mu dijagnostifikovali tahikardiju, i dok smo cekali kardiologa mucenik je preminuo"

Ovo me iznerviralo, nervira i dalje.Da je docekao kardiologa, mozda bi sprecili...

Lazic

U oktobru sam stigao do kardiologa sa srcem na 5%, sati su bili u pitanju... Da kucnem u drvo evo ga na 45% sad, ali u poreðenju sa Petrom ostatak mene skroz zdrav, zato i pretekoh...

bogdan


Lazic