Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

#27142
ostalo sam pokreneuo na virtualkama
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Лаки звани Друмска лисица имао саобраћајку у петак  нисмо имали појма док се на мојим вратима није појавио пандур и тражио да дотерам мотоцикл. Отада нестаде човек, тражио га на ургентном, на ортопедији, шетају те у круг. Нађемо га на ортопедији јуче. Оперисана бутна, сломљена потколеница, повремено не зна за себе. И хоће да га се реше да га шаљу кући, шта ће кући када он нема никога и живи сам. Нисам паметан
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

jin-jang

sasa ns 1

ovo mi nije jasno da je tako najebo a da motocikl mo¾e da se dotera

El Jefe

Искривљена виљушка, платио клинцима да догурају
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Сахрана је у петак, гробље на руменачком путу у 10,30
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Паде човек са Дукатијем на успону за Венац и одеља себе и мотоцикл, идиоти су на месту градилишта тунела исполивали асфалт са оним уљем што се цеди код афалтирања. Мени проклизао задњи једва остадох на мотору, да је била нека већа машина не би било лепо.
Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Citat: El Jefe poslato 05 Jun, 2021, 20:23
Паде човек са Дукатијем на успону за Венац и одеља себе и мотоцикл, идиоти су на месту градилишта тунела исполивали асфалт са оним уљем што се цеди код афалтирања. Мени проклизао задњи једва остадох на мотору, да је била нека већа машина не би било лепо.

pisu po Viberu da su danas na tom mestu pala 3 motora .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

#27153
битуменска емулзија или катран како би то прост народ реко зајебана ствар за гуме ваља опрати точак после преласка или возити полако док не сиђе са гуме и остаје у каналима па је боље да се гума опере имају они трипове да заливају рупе и пукотине са битуменском емулзијом да не продре вода па сјебе брзо асфалт али то цео свет ради ваше је да имате елеметарно познавање услова пута па сходно томе кад наиђете на такве цаке на путу препознате опасност и успорите прођете полако и не паднете :)

на мосту на ади има закрпа од око 2квм и ако преко ње пролетите брзо оклизне задњи кад је суво ако је мокро може и да се падне и проблем није у катрану него у самој асфалтној конструкцији кад закрпи рупу или пукотину површина закрпе је равна ко стакло нема отпор и зато гума клиза зато је онај нов асфалт најлепши и најсигурнији а онај стари истрошени раван и несигуран

бируменска емулзија је везиво и тамо где је прскају треба да има знак радови на путу а кад има знак радови на путу ваше је да вам бог подари памет али не и паре али ако му је досадно па хоће да се игра он вам да паре али вам узме памет

јефтин асфалт се прави од кречњака кречњак се брзо троши али је пут јефтин квалитетан пут се прави од чврстог материјала који је скуп а ви сте у србији


ако може да припомогне мало па да не падате није да је неопходно али није ни на одмет

https://www.putevi-srbije.rs/pdf/publikacije/prirucnik_za_radnike.pdf

El Jefe

Некима је Бог узео и паре и памет
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

такви живе ко горгија

DebeliZmaj

ovaj kostic negde da se zaposli kao nadzorni organ ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

мој ћале стално говорио рђавом курцу и длаке сметају гледо сам кад је камиону цркла хидраулика пукло црево уље се просуло по траци и возач и ђубретар затворе траку и позову помоћ помоћ је стигла за мање од десет минута донели су џакове са пиљевином и посули и чекали и покупили па опет у круг и кад је асфалт био релативно скоро сув отишли али у оних десет минута чекања на помоћ цела досељена србија је седела на сирени вадила алат да бије и јебала им мајку на свим српским дијалектима ко сте ви да затварате траку и шта оћете ајде марш а ја гледам ћутим и глоцкам неку косту од кокошке и размишљам о укајали и како ми се јашу крокодили

Kostić

ви сте постали нација простих дегенерика који немају курац па им длаке сметају и стално се жалите на глупаке идиоте имбециле а немате огледало али добро тако је и рим пропо :)

неки поп монах ил кој курац реко савест нам је дата себи за себе али кад почне да води туђу бригу дође џингис кан исуче курекању и боц боц или тако некако

није живот кад си сит па ти сви криви јер ти говно смрди из уста јутром кад одеш да пишаш

живот је кад гледаш такве несрећнике

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !