Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Citat: El Jefe poslato 21 Januar, 2021, 23:48
https://www.polovniautomobili.com/motori/17575175/bmw-r26?ref=last24h-search
Нема друге  него убити газду по виђењу

Sto ?

Nego motor nije u originalu a nije ni kompletan .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Danas nas je posle duge bolesti napustio sin Novak... :(
Ne¹a Novakoviæ, Jugin ¹kolski... Ko ga je znao znao... Jedan od najæutljivijih MM ikada... Divno biæe... :(

dzimika

Cek bre, to je Nesa sto je otisao u Svedsku?

Lazic

Jutros si me zbunio, a bio u kolima i¹ao po fajzera, nije oti¹ao u ©vedsku, no pod zemlju Srbiju...

dzimika

Oce to kad primas fajzera, mislim da se zbunis

sasa ns 1

èestitam radnicima po¹te,ostalim graðanimai korisnicima usluga PTT-a odlazak Krkobabiæeve pulenke i dolazak Jorgovankinog ¹ofera na rukovodeæe mestohttps://srbin.info/politika/sofer-koji-je-pobegao-sa-sastanka-stigao-pravo-u-postu/

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

sasa ns 1



sasa ns 1



Foto: TV Pink/Printscreen

Premijerka je veèeras izabrala sveden i veoma ukusan stil. Crveni sako u kombinaciji sa belom ko¹uljom jako lepo su otvorili lice i naglasili modernu kratku frizuru. Ana Brnabiæ je odluèila da ovu ukusnu kombinaciju dopuni sa pantalonama sive boje i svedenim bordo cipelama koji se uklapaju u boju sakoa.

Ana Brnabiæ
Foto: Printscreen/TV PINK

U poslednje vreme, premijerka Srbije je neko za koga se sa pravom mo¾e smatrati da kreira modne trendove. Iz njenog oblaèenja mo¾e se puno nauèiti o tome kako izgledati pristojno, svedeno, a istovremeno odavati prijatan utisak uz kombinaciju koja ipak izaziva pa¾nju iako nije napadna.

PECA BMW

Citat: sasa ns 1 poslato 08 Mart, 2021, 01:24


Foto: TV Pink/Printscreen

Premijerka je veèeras izabrala sveden i veoma ukusan stil. Crveni sako u kombinaciji sa belom ko¹uljom jako lepo su otvorili lice i naglasili modernu kratku frizuru. Ana Brnabiæ je odluèila da ovu ukusnu kombinaciju dopuni sa pantalonama sive boje i svedenim bordo cipelama koji se uklapaju u boju sakoa.

Ana Brnabiæ
Foto: Printscreen/TV PINK

U poslednje vreme, premijerka Srbije je neko za koga se sa pravom mo¾e smatrati da kreira modne trendove. Iz njenog oblaèenja mo¾e se puno nauèiti o tome kako izgledati pristojno, svedeno, a istovremeno odavati prijatan utisak uz kombinaciju koja ipak izaziva pa¾nju iako nije napadna.

koliko suvisnih informacija na jednom mestu :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

nije izbacilo iz takta ali nervira
preko cetvrtine kodova sa cepova ne prolazi za cocacola nagradnu igru ...
kaze kod nije dobar...;0) poslao poruku, kazu nije tacno, poslao im slike cepova
i spisak kodova.. ne oglasavaju se...
ono sto sam imao kodova i poena dovoljn ceo dan nije mogao se uzme tanjir ....
``nepoznata greska`` ... i nestadose tanjiri ;'0 lol

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

A i ti brate, kao neka domaæica, skuplja¹ ta sranja, koji æe ti moj to...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

®or¾

©to da ne,sve treba uzeti ¹to nude.Kad veæ guraju marketing na takav naèin.Nije pitanje,¹ta æe to nekom,nego ¹to la¾u

DebeliZmaj

#27135
Citat: milomir22 poslato 09 Mart, 2021, 12:58
A i ti brate, kao neka domaæica, skuplja¹ ta sranja, koji æe ti moj to...

keva specificno voli cocacoline tnjire, serpice, case,... posude pravi metalac i bas su ok
issue je sto sam smanjio kokakolu ... pa slabo i cepova imadem...

da li da krenem da pricam o skupljanju oruzija ili pre kao klinac exploziva i otrova... ? jel to kao vise cool
mene sad samo snajperska puska 20mm greje... sve je ispod .. nja ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22



Ako skuplja¹ za majku, ok, ja sam jedne godine popio brdo cole za neke èa¹e, eno ih u vitrini, nisu lo¹e, sad mi je preslatko govno, toliko da ne mogu da je pijem, a koleginice koje su pile iskljuèivo colu ka¾u da su je sjebali sa smanjenjem gaziranosti naèisto i da se mnogo pokvario ukus najednom. Radije ¹ibnem biter lemon ili coctu ako veæ pijem gazirano.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

cedjena mandarina ili bistri od cedjeni od jabuke ... ima aparata sad bruka ...
popijes i taman doza vitamina ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

ma namestaljka 100%  , drugar mi radi za njih i kad ima nesto to da se deli mog da uzmem koliko god hocu , a to ne zavrsi tamo gde treba .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !