Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

despic

Zmaje - no koment prijatelju...
Uffe zovem te kad bude trebala da se menja rasveta teniskom terenu...zajebane su te sijalice nije im neki radni vek. Kolko im treba da se zagreju? Tj da prosvetle punim intenzitetom?
Milomire - samo je stvar u parama...zidaju se hoteli i poslovni objekti po centru grada. A nista ne valja qrcu. Upravo sam pojeo ubedljivo najgoru picu u zivotu na jednom 'elitnom' mestu. Toliko o tome...
klasican divljak

UFF

treba im par minuta da se zagreju i sijaju punom snagom, ne smeta im topolota niti da rade non stop ali nisu za cesto paljenje i gasenje, dobra nova zamenska sijalica kosta 50ak eur ali ih sad svi menjaju za led pa mogu dzabe da se nadju polovne

DebeliZmaj

Citat: despic poslato 05 Septembar, 2020, 02:37
Zmaje - no koment prijatelju...
Uffe zovem te kad bude trebala da se menja rasveta teniskom terenu...zajebane su te sijalice nije im neki radni vek. Kolko im treba da se zagreju? Tj da prosvetle punim intenzitetom?
Milomire - samo je stvar u parama...zidaju se hoteli i poslovni objekti po centru grada. A nista ne valja qrcu. Upravo sam pojeo ubedljivo najgoru picu u zivotu na jednom 'elitnom' mestu. Toliko o tome...

Bucko nije eletno mesto ... ;D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF


DebeliZmaj

jebe ga samo sanitarna inspekcija i ponekad ga zatvore tako ;) onako .....
zadnji put kad ga katancili sikao buraz moram pronadjem dal je sanitarna ili poresk organ ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

Malopre umal ne naletoh na lika koji nespretno okrece auto u sred mrtve krivine. Covek se vrti pola sata i iz suprotnog smera ga zamalo nije pokupio taksista. A 20 m dalje sirok parking na kome je mogao autobus okrenuti. Klizao je tocak, ali sam ukocio na vreme, sugerisem mu da se tu vrti 5 minuta jer je kolovoz suzen parkiranim autima, a 20 m dalje mu parking, kad njegov neki pajtos/poznanik mi dobacuje iz dvorista "Pa sta zaleces koji qrac", ja sam mu rekao da nisam zaleteo, jer da sam zaleteo, usao bih mu prednjim tockom kroz vrata i da se neke stvari kao sto su spretno polukruzno okretanje ne rade u mrtvoj krivini i preko pune linije, a kamoli  trapavo i tunjavo.

Hvala Bogu, sve koske na broju, ali bese za dlaku.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

pa kad se zaleces
i divljas na tom motoru

milomir22

Da vidis tek gume, potpuno sam nebezbedan, bjbovci bi me iskljucili iz saobracaja odavno.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

bucko

Ovi iz auta uopste nemaju percepciju koliko su te ugrozili,ali kad bi im naisao sleper tek tad bi se uzeli u pamet

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Citat: bucko poslato 12 Septembar, 2020, 11:21
Ovi iz auta uopste nemaju percepciju koliko su te ugrozili,ali kad bi im naisao sleper tek tad bi se uzeli u pamet

Nemaju, cak su i bezobrazni kad im skrenes paznju

bucko

Da ali kad im kazes da ce da dobiju cevku u usta odma se uozbilje,tek tako shvate ozbiljnost situacije, provereno

DebeliZmaj

a ti ces da mu stavis cevku u usta ? aj ne ...  [govance]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

zovem 5 prodavaca sa kupujemuvaljujem ... treba mi neka futrola na preklop ...
ok nadjem na glasu... jao pa nemamo ... pa sta koji q drzis oglas..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

kupi stipso ajjfon novi i sve ima na stanju
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Citat: DebeliZmaj poslato 14 Septembar, 2020, 12:48
zovem 5 prodavaca sa kupujemuvaljujem ... treba mi neka futrola na preklop ...
ok nadjem na glasu... jao pa nemamo ... pa sta koji q drzis oglas..


pa dobro bre s platu od 3000e u italijanskoj firmi ti zoves oglase da kupujes futrolu od 30 dinara? pa vise kostali pozivi nego taj skaj.
sta cu tek ja da kazem...mora se bacim na stednju.

DebeliZmaj

ekljips:
za italijane ne radim vec dve godine ... tri .... mozda i duze...
a o cifri ja nisam kucao nista ...

ne citas .... ne komentarisem cenu ...nema ...:0)

rejvolushn ..
ne umem da koristim, dobio jedan, dao kevi ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

odes do bobana u zemun i sasije ti koznu na preklop sa natpisom bmf......ali nema kucnu dstavu....e jebi ga
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11