Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

ne kontriram ... pitam...
ako sam dobro razumeo ... u sukobu si sa musterijom a posle si u sukobu sa gazdom
ili si sao bio u sukobu sa musterijom... i posle u sukobu sa vlasnikom ?
a posle sad kucas cene te i direktor i gazda taj sa koji si u sukobu ?

sto uopste ulazis u raspravu sa musterijom ? ok dosadan ... pa ok
problem dosadnog musterije eskaliras nadredjenom ... trosis sebe u
raspravi sa musterijom (idiotom) a niti ces ti njega da promenis niti
ce on promeniti pristup materiji ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

ima¹ ti pravo,al nekad je jednostavno te¹ko iskontrolisati emocije,znam da je neprofesionalno,al nekim ljudima lak¹e metar u dupe,nego cant u glavu!!
godinama nisam imao eksces sa mu¹terijama,i rekao sam ¹efu da me slobodno sankcioni¹e ako misli da treba. ne bje¾im ja od moje odgovornosti...,ali jednostavno jbg. tom istom èovjeku se stalno izlazi u susret, a poslije kad mu se stavi stop,onda mi ne valjamo... ,odnosno nije mu stavljen stop no æe mu biti gotova kad mu je reèeno..  radi sa nama toliko dugo da zna kolika je gu¾va..,rokovi..itd...
kao ¹to rekoh sve si ti u pravu,al zjb.

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

El Jefe

Дотукао вас одмор на мору, па вам пала концентрација.
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

da,da!  ;D

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

DebeliZmaj

Citat: mali_zmaj poslato 12 Avgust, 2020, 10:14
ima¹ ti pravo,al nekad je jednostavno te¹ko iskontrolisati emocije,znam da je neprofesionalno,al nekim ljudima lak¹e metar u dupe,nego cant u glavu!!
godinama nisam imao eksces sa mu¹terijama,i rekao sam ¹efu da me slobodno sankcioni¹e ako misli da treba. ne bje¾im ja od moje odgovornosti...,ali jednostavno jbg. tom istom èovjeku se stalno izlazi u susret, a poslije kad mu se stavi stop,onda mi ne valjamo... ,odnosno nije mu stavljen stop no æe mu biti gotova kad mu je reèeno..  radi sa nama toliko dugo da zna kolika je gu¾va..,rokovi..itd...
kao ¹to rekoh sve si ti u pravu,al zjb.
poslato sa nove rupovke kurblom

sve to stoji, on je takav kakav je ... a imas problematicnu situaciju.... eskaliras problem ka nadredjenom...
e pa kad gazdu bude cimao 20 puta za rukav ovaj ce popizdi i da ga otkaci ....

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Ma ne znam vi¹e....,ko je sa stolarima radio upi¹an se budio.. Stara dobra poslovica.. Eh da mi je dobiti na lotu kojeg ne igram....
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

mene danas zove decko kome sam rado neki krs d skutera star 18 godna..eeeej..18 godina...keze nece da upali....nije mi tesko poteram odmah zafiru da ga blebnem u gepeci....motor vergla normano ali nece da upali....ja mu zabodem gas do kraja i on naravno proradi jer je presisao....
ne kosta nista ali sto si kupio krsa kad ne znas krsa da vozis.....18 godina je mnogo za devoju a kamoli za skuter
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Цене половних мотоцикала се озбиљно приближавају ценама нових
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

ooooo da
Doslo vreme da ti isplativije da odes u prodavnicu da kupis nov

ЯЭВОЛУТИОН

jutros je drugar prodao kle 500 za 1400 evra.....1300 ga je platio pre deset godina..i 50000 killometara
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Znaci i ja DR-a mogu da prodam za 1500e lagano

milomir22

Ja sam zime 2014/2015 bandita s 600 2001. godiste platio 2150 evra, u tu cenu je isla polovna schubert s1 kaciga u boji motora, nov kappa nosac kofera i nov kappa kofer od 46l. Hteo je da proda samo motor, bez kacige i kofera za 1950 evra. Danas isti motor na oglasima cene 2100 evra bez kofera i bez ikakve opreme i to jos fiksna cena. Za vise od 6 godina arcenja i 40-ak hiljada km, motor poskupeo. Zbogom pameti!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

despic

Ko da je juce bilo... 2009 sam kupio er6n (2006) za 3000e. Sad 11god kasnije verujem da nema normalan primerak ispod 2500
klasican divljak

UFF


despic

hahah
smesan motoric, al tri god nije stucnuo...nema skidanja akumulatora zimi kurac palac...samo sipaj i vozi. Ma pipno ga nisam, majstorsku radionicu nije video...dok ga nisam totalno havarisao :)
klasican divljak

DebeliZmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Avgust, 2020, 17:06
jutros je drugar prodao kle 500 za 1400 evra.....1300 ga je platio pre deset godina..i 50000 killometara

koliko je jos ulozio u njega ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

само мом кавасакију пада цена хе хе


ЯЭВОЛУТИОН

gume, uje filteri, lanac i lancanici, gorivo i registraciju deset godina...........ako to racunas u ulaganje...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Avgust, 2020, 09:29
gume, uje filteri, lanac i lancanici, gorivo i registraciju deset godina...........ako to racunas u ulaganje...
ppa i ne bas to mu dodje redovno odrzavanje
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe


Трг републике некад и сад
Друштво за заштиту од животиња