Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Revolucijo vjerovat æu ti!!

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

evo sta ja mislim...mislim da su pojedinci bezecovali da se za par godina docepaju land rovera za male pare....znam da je telekom posle dve godien sluzbenicima dao da otkupe fiat 500l za 40 posto vrednosti i to na rate bez kamte....ovo je verovatno ista sema....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

a mozda da je nekome palo na pamet da firma koja prodaje taj sistem, forsira ta vozila jerbo su im domaci prozivod :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lone Wolf

Па по стандарду смо први у Европи, свету, универзуму и још шест паралелних светова.
То сви виде. Сви знају. Само тајкунски људи роваре и лажу и ко су ти људи уопште, не постоје и небитни су. А лажу.
Не може рај на земљи.

Glava Dole


dzimika

Nasli su jos para kod ljudi po dzepovima i sad pokusavaju na svaki nacin da ih izmuzu, eno pauk radi non stop, panduri zaustavljaju i za najmanje prekrsaju, inspekcije idu svuda, pisu kazne iako ljudi nisu u prekrsaju nikakvom i sve im je u redu, namaci ce oni para jer sa druge strane ne dobijaju nista

®or¾

Zato je udarna vest po medijima kako je skupljena lova za leèenje,male Sofije,kao da su ove pièketine dale pare da dete ode da se leèi.Sramotno ali zato 20 rovera  je u redu i po deset puta nov behaton po NS -u i BG-u,sve im jebem hoh¹taplersko [djavo]

El Jefe

УУУУУУУУУУУУУУУУУУ Хоштплеру ша ти кзоооо Жорж
Друштво за заштиту од животиња

mkt

Jbt jebada deset dana sa kevom niko ne zna sta joj je
Na kraju zaglavimo urgentni do tri ujutru i kazu nista to je to idite kuci
Reko pa sta treba da se nekome desi da bi ga zadrzali na lecenju jbt ... Oni ko mulci me gledaju
Kapiram korona i sve to al kako vratis staru zenu kuci koja se presavija od bolova i ne uradis nista jbt

Kostić

на ургентом се задржавају искључиво животно угрожени води кеву у клинички мене исто избацили на улицу ћопао сам ко куче пешке до куће три дана нисам усто од болова а онај ми каже ништа ти није а ја сав модар и разбијен

DebeliZmaj

urgentni je zgodan kad ti treba neki uput a ne bi preko dana da ides do svog lekara
odes u urgentni, bitno je da bude posle 22h, dakle nek je 22h01m i nemogu te posalju
u dom zdravlja moraju tu da ti urade uput ili da te oni saniraju i daju uput
telefonom proveris samo da li to vece ima ortoped ili sta ti treba :) ako ne ->  banjica ili ko je dezuran
mada sad je kudilo sa kovidom
\
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Са амнезијим и угипсаног ме избацише са ургентног због лошег владања.
Друштво за заштиту од животиња


mkt


Kostić

мене у сред јануара избацили са ортопедије на бањици кад сам по трећи пут у седам дана дошао да ми замене гипс на десној нози од кука до малог прста јер је пукао и то сасвим случајно када је господин ортопед угледао мотор на паркингу кроз прозор и реко ми опет си дошо мотором а чиме друго друже докторе немам ауто онда сам када сам се вратио кући гледао у несрећни изломљени гипс и реко му пуши курац шта ме гледаш и јебо неку дебелу рибу по казни и с ногом је ево све у реду понекад испадне понекад неће мајку му јебем докторску као да он плаћа гипс из свог џепа

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

jutrps se oglaso opet neko iz asocijacije za bezbednost motorciklista...apeluje da se nose kacige i oblace tweety uniforme.... niti ja znam zasto se zovu asocijacija osim ako treba da asociraju na nesto sto lici na udruzenje morociklista....svaki bivsi pandur smislio da otima od drzave kao neko udruzenje i nevladina organizacija....dok im mi ne stanemo na put oni ce nam diktirati sta cemo da nosimo na motoru....a nikako da upozore vozace na motorcikliste, nikako kampanja za ne oduzimaj prednost, ....pa ne mozes ti savetom da sprecis budalu da divlja////
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

Kakve tviti uniforme?
Oni prsluci ili nesto jos ludje

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11