Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

тамо негде у граду има она радња сони четворка плус кошта 260 еврића и части те једну игрицу јефтиније је од да бацаш паре на половно и даје на рате


mkt


Jecko


mkt

Jesam
Ok sam, samo da ne krene na pluca

mkt

Doduse rezultati za tri dana al kazu mi ove doktorke da posto imam sve simptome 99posto da sam pozitivan

Jecko

E jebiga bas..... vidi, ne znam sta da ti kazem.
Znam ljude nasih godina koji su prosli lagano, a imam druga koji je 84to pa je lezao u bolnici 3 nedelje mucen... a nema nikakvih zdravstevih problema inace.

Ono kao....dosta tecnosti, odmora i to :-*

mkt

Pa tako
Rekose mi kako koga sastavi, nemaju pojma od cega zavisi
Mozda bude lagano a mozda na aparate
Bzvz

ЯЭВОЛУТИОН

to ti je od kancelarije i kompjutera.....da su sredjivao motor impregnirao bi imuni sistem benzinski i uljim isparenjima i virus bi sam pobegao.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

Citat: mkt poslato 24 Jun, 2020, 10:23
Doduse rezultati za tri dana al kazu mi ove doktorke da posto imam sve simptome 99posto da sam pozitivan


koji su simptomi, a da su razliciti od gripa..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Jun, 2020, 10:45
to ti je od kancelarije i kompjutera.....da su sredjivao motor impregnirao bi imuni sistem benzinski i uljim isparenjima i virus bi sam pobegao.


bas tako

ja redovno udisem prasinu od drveta, metala od secenja, rdje od brusenja, farbe i razredjivaca kao i gasove od zavarivanja i kako posle korona da pretekne kad dodje u takve neprijateljske uslove u plucima?

a jos je nova kad se pojavi medj svu tu domacu bandu, pa ima odmah da je gengbenguju kao sto su kostu kad je pravio zurke  [rofl]

Ivicat

@mkt

Mlad si, lud si.  ;D Bice sve ok.  [cheers]

mkt

Ma oce
Kapiram na poslu sam fasovao
Zadnji put sam bio sa nekim doktorkama koje su lecile ljude , snimao neke intervjue sa njima pa mozda mi one prenele
Mada nema veze sad
Smorio sam se zbog keve najvise sto ako sam nju zarazio moz se pozdravimo jer je vec u kurcu
Propade mi i godisnji odmor, prvo ove kise sad i ovo
A vozilo mi se do jaja
Zena u kurcu tkdj nju je isto sastavilo

dzimika

Ne mora da znaci da je od doktora, dovoljno da ti je neko od kolega izlazio po ovim fensi klubovima, koliko cuh svi ti elitni fensi klubovi mozda se i zatvore jer nece imati ko da radi, konobari, sankeri, hostese i ostalo osoblje je zarazeno vecinom, zato sad svaki dan cujes da je neko od poznatih sportista zarazen, ne moze se bez nocnog zivota

despic

Budi dobar mkte...
jbg dzimi ja sam u nocnom zivotu stalno pa mi nije nista...ne nosim masku ni kad stavljam staklenu vunu po celom potkrovlju...al mozda je bas i zbog toga, virus udje al nece se zajebava sa vunom
klasican divljak

dzimika

Ti ga ubijas alkoholom, slusao si predsednika jos onda da rakija ubija virus

Lazic

Citat: mkt poslato 24 Jun, 2020, 11:05
Ma oce
Kapiram na poslu sam fasovao
Zadnji put sam bio sa nekim doktorkama koje su lecile ljude , snimao neke intervjue sa njima pa mozda mi one prenele
Mada nema veze sad
Smorio sam se zbog keve najvise sto ako sam nju zarazio moz se pozdravimo jer je vec u kurcu
Propade mi i godisnji odmor, prvo ove kise sad i ovo
A vozilo mi se do jaja
Zena u kurcu tkdj nju je isto sastavilo
Æuti bar si se navozao kad niko nije smeo... Dr¾ite se svi... [srce]

mali_zmaj

JBG. Mkt-a  ne daj se,proæi æe..
jin-jang

monsterbnt

#26798
Ne brini, bices ti ok, nece grom u koprive :D
Smrt SVIMA!!!!

CBRR1

Ama covek jos i ne zna dal ima ili ne coronu, vi mu dajete 40 dana hehe