Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 Maj, 2020, 17:04
ne znaju iz novina, ali u erdeviku svi znaju ko koga jebe....samo onaj kome jebu zenu sazna poslednji i ona ili ga kurac zabole ako je sarma dobra ili dodje do masakra...
Brate ta¹ta mu je i strina, kako je moglo drugaèije da se zavr¹i...

despic

klasican divljak

Gašpar

Èek, èek ako mu je ta¹ta strina, to znaèi da je njegov stric mu¾ od ¾ene, èiju je æerku on o¾enio  [neampojma]


OKi


Ivicat

Dal' se drogiraju ovi sto prodaju Sony playstation-e? Trazim klincu PS4. Za stare verzije traze koliko je kostala nova konzola novije generacije. Dobice  [srednjiprst], makar klinac ne igrao nikada Fortnite...

despic

Ma debilcine, od korone su se istripovali i za ps3 pa ih cene 150e. Do juce za 80 da biras.
Ima njih par koji su realni nznm dal su rasprodali...za 200e i dzojstik i jedna igrica
klasican divljak

dzimika

Pritom ima u MTS-u nov da se uzme na rate

Ivicat

48000din. Malo mnogo za staru verziju PS4.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika


DebeliZmaj

ste bre cicije ... zar decija sreca ima cene ... :)))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

Ima cenu, moji su jos mali za te stvari i ne zelim da pored igracaka koje imaju bulje u TV i igraju igrice, eno klinka kod babe, pogleda neki crtani ujutru i uvece, ostatak dana napolju po ceo dan, igra se sa zivotinjama, igracke koje je ponela nije ni pipnula

Ivicat

Citat: DebeliZmaj poslato 29 Maj, 2020, 12:03
ste bre cicije ... zar decija sreca ima cene ... :)))


Ima. Resenost da im postavis granice i istrajnost da ostanes dosledan i pored njihovog svakodnevnog zanovetanja.

despic

Zavisi od uzrasta moj zmaje...nista ne znas.
Moja je pikala sony 2, al sad je napunila tri god i mislim da je taman smorilo pa cu da joj kupim ps3 sad pa polako. Eo taman izlazi petica u septembru pa kad napuni 5god ima da padne cena.
klasican divljak

DebeliZmaj

stekare matore .... deci uskracujete.... ;D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Biker-Boy

Zvala me danas sns-stoka da pita kako ¾ivim, dal mi je te¹ko... more mr¹ u pizdu materinu, sad ste se setili pred izbore bagro.
I feel the need..... the need for speed !!!

CBRR1

Citat: Biker-Boy poslato 29 Maj, 2020, 20:30
Zvala me danas sns-stoka da pita kako ¾ivim, dal mi je te¹ko... more mr¹ u pizdu materinu, sad ste se setili pred izbore bagro.

I kako zivis?   :D :D :D

ЯЭВОЛУТИОН

nikad bolje...cuo sam na telviziji...ako ove godine ne budemo imali najveci rast imacemo najmanj pad od svih zemalja u regionu....valjda zato sto smo najnize, pa pad i ne moze da bude velik.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

Citat: Biker-Boy poslato 29 Maj, 2020, 20:30
Zvala me danas sns-stoka da pita kako ¾ivim, dal mi je te¹ko... more mr¹ u pizdu materinu, sad ste se setili pred izbore bagro.

mene zvali prosle godine...nisam im dozvolio da mi postave pitanje, odmah sam krenuo da hvalim preCednika i tako jedno 3 minuta, kad mi je ponestalo inspiracije rekoh "jao zagore mi rucak, izvinite" klik....tako da nisu uspeli nista da me pitaju...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Gašpar