Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 14 Mart, 2020, 23:40
Citat: mareskin poslato 12 Mart, 2020, 10:52

Ja sam protiv sterilizacije vlasnièkih pasa. Ne bih to mogao da uradim mom Maksu. Kako bih mu posle pogledao u oèi?

sto ti maksa da sterilises????? nek drugi sterilisu svoje kucke!

U pravu si. Uèite kuèke da manje vrckaju, pa neæe ni Maks kidisati :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Ступидни полуидиот, интелектуално неупадљиви пропали абортус држи говор.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

овакав манипулатор се рађа једном у сто година човек жели да буде тито направиће већу панику него социјала мрежари :)

milomir22

Kako se uvukao matorcima u gace sad pred izbore. Zaista je majstor medijske manipulacije, nema sta!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot

Citat: Kostiæ poslato 15 Mart, 2020, 22:17
овакав манипулатор се рађа једном у сто година човек жели да буде тито направиће већу панику него социјала мрежари :)
kurac ce da bude tito

Glava Dole

Hocete reci da nikad niste kidisal? S kim seja druzim....ccccc.... uzasi promiskuiteta :)

Slaninar

Citat: Kostiæ poslato 15 Mart, 2020, 22:17
овакав манипулатор се рађа једном у сто година човек жели да буде тито направиће већу панику него социјала мрежари :)

Ka¾u da je svaki narod dobio vlast kakvu zaslu¾uje... samo za Srbe nisu mogli naæi dovoljno lo¹u!  :)

Ljudi su glasali za to, gutaju to, a i proseènom zemi da da¹ vlas' bio bi sigurno slièan, ako ne i gori.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

није цео народ гласао и бирао и није цео народ сократ не дај боже да јесте нестао би у седам дана

не може да буде тито и то га много боли

Lazic

Citat: Kostiæ poslato 15 Mart, 2020, 22:17
овакав манипулатор се рађа једном у сто година човек жели да буде тито направиће већу панику него социјала мрежари :)
Bata Kole, taj moze da manipulise samo nekim ko ima IQ ispod 100...

Kostić

лазићу ја не сумњам у твој интелект али не бих волео да размишљам као ти и не бих волео да размишљам као друг он

ЯЭВОЛУТИОН

ja sumnjam....ja bih vucicu sponenik diga u sred beograda...










prvo bi srusio pink i njegovom mestu udario armirano betonsku plocu kao pripremu...onda pickoustog gmaza nabiti na kolac zivog da ga kljuju gavrani....na kraju probiti mu kolcem srce...glogovim za svaki slucaj i ispaliti par srebrnih metaka.....posle toga veeeliki spomenik.....svakog vikenda dovoditi decu da gadjaju isti jajima i trulim paradajzom....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

U bre ¹to si nasilan... ;D

Ne fali ni¹ta radnim logorima, èak mogu i da budu profitabilni...

Kole, ne volim ni ja da razmi¹ljam kao ja, ali iz ko¾e se ne mo¾e...

Gavrolini

Citat: balavurda poslato 12 Mart, 2020, 11:00
Citat: mareskin poslato 12 Mart, 2020, 10:52

Ja sam protiv sterilizacije vlasnièkih pasa. Ne bih to mogao da uradim mom Maksu. Kako bih mu posle pogledao u oèi?



Ukoliko se ¾enka ne sterili¹e, a ne dozvoli joj se da ima barem jedno leglo, mo¾e¹ se oprostiti od nje posle 5-6 godina. Sva¹ta gadno ne¹to poène da raste u njoj i ode.
Moja zenka bandoga ima 13-14 godina, nikad sterilisana, nikad parena. Prosle godine operisana dva tumora , od tad i ogluvela. Ali i dalje trci i skace kao devojcica, vesela i zivahna i ako je premasila odavno zivotni vek svoje rase.

balavurda

Citat: Gavrolini poslato 17 Mart, 2020, 06:42
Citat: balavurda poslato 12 Mart, 2020, 11:00
Citat: mareskin poslato 12 Mart, 2020, 10:52

Ja sam protiv sterilizacije vlasnièkih pasa. Ne bih to mogao da uradim mom Maksu. Kako bih mu posle pogledao u oèi?



Ukoliko se ¾enka ne sterili¹e, a ne dozvoli joj se da ima barem jedno leglo, mo¾e¹ se oprostiti od nje posle 5-6 godina. Sva¹ta gadno ne¹to poène da raste u njoj i ode.
Moja zenka bandoga ima 13-14 godina, nikad sterilisana, nikad parena. Prosle godine operisana dva tumora , od tad i ogluvela. Ali i dalje trci i skace kao devojcica, vesela i zivahna i ako je premasila odavno zivotni vek svoje rase.
®ena se ceo ¾ivot petlja sa ¾ivotinjama, po njenim reèima ovo je izuzetak. Oèigledno ste imali mnogo sreæe, drago mi je kad èujem tako ne¹to.

Gavrolini

Svestan sam da nece jos dugo jer je bas stara ali trudim se da ne mislim o tome.

Lazic


DebeliZmaj

nedellja, dan odavno, 07:02 nema otvorenog restorana na donesi dot kom ...

sokiran i iznerviran ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

Ili spremaj sam, ili dijeta.

Ja pojedoh 10 salceta i solju mleka za dorucak, dosta je.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

resih malo prekratni rado vreme aj reko opicim novi CoD ... ka d ono update .. 32gb ... .. a vuce se
uzas....ok dremka
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell