Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Све је другачије него што изгледа.
Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Stigo mi paket , carina sama odredila vrednost paketa i naplatili mi carinu . majku im , bas mi digli pritisak !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: Kostiæ poslato 26 Februar, 2020, 00:22
може се лево преко шина али ако је ауто ''заглавио'' у раскрсници технички се рачуна да је прошао на црвено зато су раскрснице оивичене црвеним пољима и људи на то не обраћају пажњу и редoвно су у црвеном а шта ће скутер у супротној траци трамваја можда се провлачио па запео у ауто
To sa obele¾avanjem raskrsnica su videli od Engleza(kod kojih je obele¾eno ¾utom) pre 10ak godina a danas nisam siguran da se vi¹e igde to vidi kako treba. U zakonu od vajkada stoji da je zabranjeno uæi u raskrsnicu na zeleno ako ne mo¾e da se proðe, ali kod nas, mada i kod Engleza to uglavnom ne jebe niko 2%... Jo¹ nisam èuo da je iko ikad dobio prijavu za crveno zbog toga...

mrle

kamera u J. Gagarina kod buvljaka, 97km/h u 07:58h.

dzimika

Kako? Ajd da su je skoro stavili nego ima 10god najmanje

mkt

Puta negde antifriz
Nne mogu da provalim gde
Mala barica nije strasno, kaplje svaki drugi , treci dan po malo



Lazic

Kle to radi redovno kad ga vozim po minusima, prestane èim se zagreje... Mada trafika je to, naviklo na pustinje...

Ivicat


Lazic


dzimika

Ima, samo polako, nismo mi jos dosli do dna, tek ima da gledate srozavanje

Major

Citat: dzimika poslato 06 Mart, 2020, 12:24
Ima, samo polako, nismo mi jos dosli do dna, tek ima da gledate srozavanje

[panic] [panic] [panic]

El Jefe

Интелектуални Аушвиц у који идемо добровољно.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


mali_zmaj

Ko mrzi ¾ivotinje,mrzi i ljude,a i sebe!! Duboko nesretan èovjek. Jednostavno!!

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

me nisu krive zivotinje...krivi su ljudi.....ne ti zli koji hoce da ih potruju....doduse i oni....vec oni koji su stence i kerove i macice izbacili na ulicu....
a kriva je i vlast....za drzanje kera ili macke koja moras imati dozvolu i oni moraju biti cipovani.....u slucaju uginuca mora se prijaviti veterinarskoj inspekciji i moraju svi cetvoronozni ljubimci koji nisu za priplod biti sterilisani.....samo odgajivaci mogu imati pse i macke koji nisu sterilisani....
pun azil u resniku kerova koje je neko izbacio...
presle leto i je dosla kerusa...mesanac zlatnog retrivera....i uvalila mi se u dvoriste....dete cim je prislo izvalila se na ledja....dakle bila je neciji pas....odmah u kola kod veterinara...naravno nema cip....cipuj na grad, plati sterilizaciju ...usput fasovala lajamsku...injekcije....vratio je kuci i drzao je petnaest dana da se oporavi....nemam nameru da drzim psa ni u kuci ni u dvoristu, ali kad je vec dosla i uvalila se  nek ostane...cak sam od perlxa i kucicu uzeo....posle dve nedelje su neke komsije zamolile da je ne dajem na usvajanje vec ce je oni uzeti...eno sad debeli pas vrslja po ulici i po mom dvoristu...dodje samo da se pomazi kad neko dodje....

najstrasnije bi se najebao majke debilu koji je tog psa izbacio iz kuce.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin


Ja sam protiv sterilizacije vlasnièkih pasa. Ne bih to mogao da uradim mom Maksu. Kako bih mu posle pogledao u oèi?

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balavurda

Citat: mareskin poslato 12 Mart, 2020, 10:52

Ja sam protiv sterilizacije vlasnièkih pasa. Ne bih to mogao da uradim mom Maksu. Kako bih mu posle pogledao u oèi?



Ukoliko se ¾enka ne sterili¹e, a ne dozvoli joj se da ima barem jedno leglo, mo¾e¹ se oprostiti od nje posle 5-6 godina. Sva¹ta gadno ne¹to poène da raste u njoj i ode.

PECA BMW

umesto da mi zbog premiskog stepena registracija bude sve jeftinija ona svake godine sve skuplja :(
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

Citat: mareskin poslato 12 Mart, 2020, 10:52

Ja sam protiv sterilizacije vlasnièkih pasa. Ne bih to mogao da uradim mom Maksu. Kako bih mu posle pogledao u oèi?



sto ti maksa da sterilises????? nek drugi sterilisu svoje kucke!