Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Ustanovili smo da je hard crko, jebo mu ja mater, jedva je dve godine sastavio, taman mu je istekla garancija, tako da izbegavajte SSD Transcend 120gb
I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

Колега па није хард диск кокошка па да цркне.
Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

a jesi siguran da je bio nov kad je stigao do tebe? ssd ima odredjen broj garantovanih citanja/pisanja, posle je cao.

mareskin

Citat: Biker-Boy poslato 15 Februar, 2020, 11:01
Ustanovili smo da je hard crko, jebo mu ja mater, jedva je dve godine sastavio, taman mu je istekla garancija, tako da izbegavajte SSD Transcend 120gb

Meni je procentualno najvi¹e crklo Kingston SSD-ova od 120GB.
Jedino re¹enje, ako imate bitne podatke su stalne kopije.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: ZEKA poslato 14 Februar, 2020, 22:18
Citat: mareskin poslato 14 Februar, 2020, 20:55
Citat: Biker-Boy poslato 14 Februar, 2020, 11:37
Uzjebo me kompjuter,u zadnja 2 meseca 3 puta sam morao da reinstaliram windows 10-ku, svake 3-4 nedelje prsne i neæe da se pokrene, saæu da mu instaliram windows 7 pa da vidimo ¹ta æe da ka¾e jebo mater svoju.
Ruku na srce, ima komp veæ 8-9 godina, perfektno je radio sve do sada oca mu jebem...

Proveri hard disk i memoriju, a mo¾e¹ i napajanje.


Jel znas neke alate za proveravanje da ne lutam po internetu?

Mo¾e¹ da koristi¹ HDD SCAN za disk. To je najlak¹e. S tim da se trudi¹ da ne radi¹ na raèunaru dok ne zavr¹i i da iskljuèi¹ sve startovane programe. Po¹to inaèe neæe dobro meriti brzinu sektora. Spori sektori mogu biti kritièni. Najgore je ako ih ima na samom poèetku diska. A za ozbiljnije testove treba malo vi¹e znanja.
S tim da mnogi proizvoðaèi imaju softvere koji su namenjeni testiranju njihovih ureðaja.

https://hddscan.com/
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ZEKA


Biker-Boy

Citat: megaidiot poslato 15 Februar, 2020, 11:06
a jesi siguran da je bio nov kad je stigao do tebe? ssd ima odredjen broj garantovanih citanja/pisanja, posle je cao.
Valjda je bio nov, u radnji sam ga kupio, sve full sa raèunom i garancijom.
U emmi computers sam uzo
I feel the need..... the need for speed !!!

mareskin

Citat: Biker-Boy poslato 15 Februar, 2020, 14:02
Citat: megaidiot poslato 15 Februar, 2020, 11:06
a jesi siguran da je bio nov kad je stigao do tebe? ssd ima odredjen broj garantovanih citanja/pisanja, posle je cao.
Valjda je bio nov, u radnji sam ga kupio, sve full sa raèunom i garancijom.
U emmi computers sam uzo

Sve mo¾e da se pokvari. Nema pravila.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: mareskin poslato 15 Februar, 2020, 11:17
Citat: Biker-Boy poslato 15 Februar, 2020, 11:01
Ustanovili smo da je hard crko, jebo mu ja mater, jedva je dve godine sastavio, taman mu je istekla garancija, tako da izbegavajte SSD Transcend 120gb

Meni je procentualno najvi¹e crklo Kingston SSD-ova od 120GB.
Jedino re¹enje, ako imate bitne podatke su stalne kopije.

pa ko koristi ssd za bakup?

i ako vec to radi onda neka ga prikljucije na sat vremena jednom nedeljno samo da se backup uradi

posle toga pozeljno je skladistiti ga offsite :D

Glava Dole

Nije mislio da se radi backup na SSD nego sa SSDa na neki drugi hard redovno. Inace i meni kingston pri kraju, samo sto sam ja odavno to video preko HD sentinela u read testu.... ima bas to sto mareskin kaze, spore sektore pa malo malo pa samo prsne sistem i izbaci blue screen. Inace kingston 120gb, kupljen u vreme kad je bio placen 8000. Sad ima raznih za smesne pare, uzeo neki biostarov kevi za laptop u emmiju na nekoj akciji za ravno 2000din. Nikako da se nakanim da kupim novi i reinstaliram windows...  ovaj je definitivno na samrti.
Drzi npr na testu 250mb/s pa padne naprasno na 50, pa skoci na 150, vrati se na preko 200... a kad je bio nov radio sam mu isti taj test, brzina je bila zakucana.

mkt


dzimika

Koji je ovo motor? Deluje mi kao skuter, a ovaj sa ST tablama ga oborio?

mkt

pa da al ne znam sta se desilo
odnela ga hitna, valjda je ok
ili je vozio sinama pa ga ovaj nije video ili ne znam sta je

Glava Dole

kako je ovaj s audijem to izveo? Pa to moze da se svrsta pod "nije greska vec namera"

dzimika

provozaj se po BG u vreme spica pa ces da vidis da nije namera vec bezobrazluk samo, pola njih ne zasluzuje dozvolu druga polovina i nekako

mkt

iz patrijarha gavrila mislim da moze preko sina pa levo
moguce da  je auto propustio pazovcanina posto je tu semafor koji ka ruzveltovoj kratko drzi i uvek je guzva pa je tako naleteo na motoristu koji je vozio sinama
ne znam da li se je tako odigralo, ja cesto tako zaobilazim kolonu na tom mestu

Kostić

#26676
може се лево преко шина али ако је ауто ''заглавио'' у раскрсници технички се рачуна да је прошао на црвено зато су раскрснице оивичене црвеним пољима и људи на то не обраћају пажњу и редвно су у црвеном а шта ће скутер у супротној траци трамваја можда се провлачио па запео у ауто

Kostić

Citat: Glava Dole poslato 25 Februar, 2020, 21:41
kako je ovaj s audijem to izveo? Pa to moze da se svrsta pod "nije greska vec namera"

заглавио у гужви па у осто небраном грожђу класика

El Jefe

То је њему природно, видиш да је из Руме
Друштво за заштиту од животиња

MIGE