Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


Lazic

:D

Ja kad izvarnièim, liftovi ne rade... ;D

UFF

moj prijatelj Ostoja opet svratio da mi "pomogne" oko kuce

i zato veceras i narednih dana spavam u ovoj prasini bez krovne izolacije  [djavo]

http://i.postimg.cc/hjtp88n5/viber-image-2020-02-11-18-07-03.jpg

PECA BMW

Sta li radis crni ti , ima li nesto da nisi prepravljao i doradjivao na toj kuci .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

ako ima prepravicu i doraditi i to :D

dodajemo jos 15cm tvrdo presovane kamene vune u krovnu izolaciju

Lazic


El Jefe

Ако Бог да здравља, одо ја на боловање.
Друштво за заштиту од животиња

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

PECA BMW

Citat: UFF poslato 12 Februar, 2020, 18:42
ako ima prepravicu i doraditi i to :D

dodajemo jos 15cm tvrdo presovane kamene vune u krovnu izolaciju

Dok ne dovedes do toga da celu kucu grejes na jednu svecu ne bataljuj !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

#26649
неко је садио дрвеће у оном злом комунизму данас неко посеко целу ливаду доле изнад гробља на четвртој и петој кривини код ски центра нико неће да прошири оно парче и да пусти два смера скупо је изгледа и док се неко не забоде у некога неће да им нападне мозак да то парче прошире стао ја неки лик се испаркирава и гледа ме бело чека да се померим ја с тојим чекам да се склони кад жена му мени па померите се мало па не могу госпођо ово је један смер а ја немам рикверц овај се провлачио између мене и канте и џаба је оно немојте људи у контра смер кад је то све ноблес и крем београда у том скију

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kostiæ poslato 13 Februar, 2020, 07:05
неко је садио дрвеће у оном злом комунизму данас неко посеко целу ливаду доле изнад гробља на четвртој и петој кривини код ски центра нико неће да прошири оно парче и да пусти два смера скупо је изгледа и док се неко не забоде у некога неће да им нападне мозак да то парче прошире стао ја неки лик се испаркирава и гледа ме бело чека да се померим ја с тојим чекам да се склони кад жена му мени па померите се мало па не могу госпођо ово је један смер а ја немам рикверц овај се провлачио између мене и канте и џаба је оно немојте људи у контра смер кад је то све ноблес и крем београда у том скију
vidi kosta...ja odrastao u tom kosu, ali jedva sam skontao sta si hteo reci i o kom se delu grada radi a i o kom gradu.....daj bre smanji malo alkohol....

https://www.youtube.com/watch?v=2baXFUc6M9E#
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

da prevedem Kostu:
Krenuo je iz Kneza Vi¹eslava kroz Ko¹utnjak na dole kod kampa ka Topèiderskom groblju. U nekim krivinama pre groblja su posekli drveæe.
A deo od Kneza Vi¹eslava ka dole je jednosmeran, ali mnogi koji idu na Ski stazu u klub Aleksandar su lenji i da ne bi vozili ceo krug, oni jedno parèe voze u suprotnom smeru.

Kostić

не зна где су четврта и пета кривина и одакле се броји ето ал зна за шесту ако зна а мора да зна тако је мрле обријали ливаду за све паре џаба је мој ђока довлачио те четинаре из аустрије и словеније

ладио сам мало јаја код моргеје па ај мало да видим шта има по шуми и кад ме инфарк није изшлогирао

mrle


mali_zmaj

Citat: mrle poslato 13 Februar, 2020, 13:32
da prevedem Kostu:
Krenuo je iz Kneza Vi¹eslava kroz Ko¹utnjak na dole kod kampa ka Topèiderskom groblju. U nekim krivinama pre groblja su posekli drveæe.
A deo od Kneza Vi¹eslava ka dole je jednosmeran, ali mnogi koji idu na Ski stazu u klub Aleksandar su lenji i da ne bi vozili ceo krug, oni jedno parèe voze u suprotnom smeru.

Hvala brate na prevodu!! 

A ¹ta je mene izbacilo iz takta...,jebena gripa!! Eo me lezim kao mumija!!
jin-jang

El Jefe

Citat: Kostiæ poslato 13 Februar, 2020, 13:35
не зна где су четврта и пета кривина и одакле се броји ето ал зна за шесту ако зна а мора да зна тако је мрле обријали ливаду за све паре џаба је мој ђока довлачио те четинаре из аустрије и словеније

ладио сам мало јаја код моргеје па ај мало да видим шта има по шуми и кад ме инфарк није изшлогирао
Лепше је без превода. У преводу се изгуби Коста.
Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Citat: El Jefe poslato 13 Februar, 2020, 23:09
Citat: Kostiæ poslato 13 Februar, 2020, 13:35
не зна где су четврта и пета кривина и одакле се броји ето ал зна за шесту ако зна а мора да зна тако је мрле обријали ливаду за све паре џаба је мој ђока довлачио те четинаре из аустрије и словеније

ладио сам мало јаја код моргеје па ај мало да видим шта има по шуми и кад ме инфарк није изшлогирао
Лепше је без превода. У преводу се изгуби Коста.

Bez prevoda se izgubim ja :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

Uzjebo me kompjuter,u zadnja 2 meseca 3 puta sam morao da reinstaliram windows 10-ku, svake 3-4 nedelje prsne i neæe da se pokrene, saæu da mu instaliram windows 7 pa da vidimo ¹ta æe da ka¾e jebo mater svoju.
Ruku na srce, ima komp veæ 8-9 godina, perfektno je radio sve do sada oca mu jebem...
I feel the need..... the need for speed !!!

mareskin

Citat: Biker-Boy poslato 14 Februar, 2020, 11:37
Uzjebo me kompjuter,u zadnja 2 meseca 3 puta sam morao da reinstaliram windows 10-ku, svake 3-4 nedelje prsne i neæe da se pokrene, saæu da mu instaliram windows 7 pa da vidimo ¹ta æe da ka¾e jebo mater svoju.
Ruku na srce, ima komp veæ 8-9 godina, perfektno je radio sve do sada oca mu jebem...

Proveri hard disk i memoriju, a mo¾e¹ i napajanje.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ZEKA

Citat: mareskin poslato 14 Februar, 2020, 20:55
Citat: Biker-Boy poslato 14 Februar, 2020, 11:37
Uzjebo me kompjuter,u zadnja 2 meseca 3 puta sam morao da reinstaliram windows 10-ku, svake 3-4 nedelje prsne i neæe da se pokrene, saæu da mu instaliram windows 7 pa da vidimo ¹ta æe da ka¾e jebo mater svoju.
Ruku na srce, ima komp veæ 8-9 godina, perfektno je radio sve do sada oca mu jebem...

Proveri hard disk i memoriju, a mo¾e¹ i napajanje.


Jel znas neke alate za proveravanje da ne lutam po internetu?