Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot

ni malo se nisi integrisao, ne gajis nikako evropske vrednosti, verovatno ni ne ides biciklom na posao [rofl]

eclipse4

nikako....ja sam svoju integraciju u eu zavrsio jos kao dete i ostao sam pri svome da sam Jugosloven :)
a danas je jedina evropska vrednost postati gej i usvojiti dete....moderan decko :)
biciGlo mogu samo da gledam kako drugi voze na posao,cek kupio sam prosle godine elektricno biciGlo.....izvrteo pedale 5 puta i poslao ga u selo :) .....aaaa,bolnica mi je blizu uglavnom prosetam 10 min peske....

Biker-Boy

Iznervirala me banka, prodavnica, platna kartica i sve u vezi toga nayebem im se mile majke,
odem u prodavnicu i platim karticom i skine mi skoro duplo vise para nego sto treba, a na fiskalnom racunu sto sam dobio u prodavnici uredno pise da je naplaceno tacno koliko treba, i sta sad?? isparile pare?
U prodavnici nemaju pojma sta je, sutra cu da odem u banku, kladim se da ni oni nemaju pojma, i tako ce da me driblaju do sudnjeg dana dok ne popizdim i ko neki taliban se raznesem u sred banke...
sreca pa nije neka velika suma, al ko zna, mozda mi sutra pola plate ispari sve im yebem bankarsko...
I feel the need..... the need for speed !!!

ZEKA

a posle kao "ma sigurni su bankarski sistemi...to je sve kriptovano". Cudo se nije sistem zajebao da ti podupla stanje na racunu

milomir22

Ne krade banka niti sistem, ali ce se gotovo sigurno desiti coveku za zivota da ga radnik u banci pokusa oladiti za neke pare.

U aik banci, mojoj tetki realizovali 2 ceka na po 5 000, zena otisla u banku i reklamirala, cak je imala kod sebe oba ceka koja su realizovana sa istim serijskim brojem, epilog-radnik popio otkaz.

Prema proceni neko nekad pokusa da odradi nekog za koga je procenio da je rasejan ili nemaran i ne proverava stanje na racunu redovno.

Majku radnik poste pokusao da zezne za 1000 din. Jbg mozda je bilo i nenamerno, desi se i greska.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

milomir22

P.S. banka krade na kamatama i dazbinama za transakcije, narocito deru preduzetnike i pravna lica
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

El Jefe

Citat: milomir22 poslato 21 Novembar, 2019, 17:57
Ne krade banka niti sistem, ali ce se gotovo sigurno desiti coveku za zivota da ga radnik u banci pokusa oladiti za neke pare.

U aik banci, mojoj tetki realizovali 2 ceka na po 5 000, zena otisla u banku i reklamirala, cak je imala kod sebe oba ceka koja su realizovana sa istim serijskim brojem, epilog-radnik popio otkaz.

Prema proceni neko nekad pokusa da odradi nekog za koga je procenio da je rasejan ili nemaran i ne proverava stanje na racunu redovno.

Majku radnik poste pokusao da zezne za 1000 din. Jbg mozda je bilo i nenamerno, desi se i greska.
Пичка му материна поштарска, нема горе нације од поштарске.
Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

Citat: milomir22 poslato 21 Novembar, 2019, 17:57
Ne krade banka niti sistem, ali ce se gotovo sigurno desiti coveku za zivota da ga radnik u banci pokusa oladiti za neke pare.

U aik banci, mojoj tetki realizovali 2 ceka na po 5 000, zena otisla u banku i reklamirala, cak je imala kod sebe oba ceka koja su realizovana sa istim serijskim brojem, epilog-radnik popio otkaz.

Prema proceni neko nekad pokusa da odradi nekog za koga je procenio da je rasejan ili nemaran i ne proverava stanje na racunu redovno.

Majku radnik poste pokusao da zezne za 1000 din. Jbg mozda je bilo i nenamerno, desi se i greska.

Da bude stvar zanimljivija, i ja sam u AIK banci...
I feel the need..... the need for speed !!!

dzimika

ja sam pogasio svuda racune gde sam imao ranije, ostao samo u EFG gde imam kredit

ЯЭВОЛУТИОН

osnovna stvar je da se nesmete nervirati.....ako mozete da uticete na to, nema razloga, ako nemozete....nema razloga.
kad god krenete u nervozu setite se pesme iz montijevog leteceg cirkusa.....
http://www.youtube.com/watch?v=jHPOzQzk9Qo#
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: milomir22 poslato 21 Novembar, 2019, 17:58
P.S. banka krade na kamatama i dazbinama za transakcije, narocito deru preduzetnike i pravna lica
Ako sluèajno u po¹ti ne¹to plati¹ karticom biv¹e Telenor banke, provizija 300 dinara... :o

El Jefe

Пичка им материна поштарска, нема горе нације од поштарске.
Друштво за заштиту од животиња

bogdan

Citat: Laziæ poslato 22 Novembar, 2019, 10:59
Citat: milomir22 poslato 21 Novembar, 2019, 17:58
P.S. banka krade na kamatama i dazbinama za transakcije, narocito deru preduzetnike i pravna lica
Ako sluèajno u po¹ti ne¹to plati¹ karticom biv¹e Telenor banke, provizija 300 dinara... :o
da ne bude zabune , ne naplacuje to posta   vec banka ( telenor ili neka druga ) kao naknadu za koriscenje tudjih bankomata ,  radim u posti i znam

Biker-Boy

U mom slucaju u pitanju i jeste bilo nesto malo preko 300din,
a dan ranije sam bio u SUP-u da pravim pasos, i platio sam karticom u posti koja je tamo u zgradi SUP-a,
jeli moguce da su me tamo rebnuli?
Iako nisam dobio nikakvo obavestenje o tome, i AIK-ovu karticu imam, ne telenorovu
I feel the need..... the need for speed !!!

dzimika

Brate gde nadje pored svih banaka Koletovu banku da izaberes?

®or¾

 [rofl] Jbg lak¹e pada na ¾eludac,da te istapiraju,domaæi hoh¹tapleri nego, stranci,¹pijuni,duboke dr¾ave i ostali meðunarodni zajebanti [rofl] ;D  [samoubistvo]

milomir22

Citat: El Jefe poslato 22 Novembar, 2019, 11:12
Пичка им материна поштарска, нема горе нације од поштарске.


Citat: bogdan poslato 22 Novembar, 2019, 13:31

da ne bude zabune , ne naplacuje to posta   vec banka ( telenor ili neka druga ) kao naknadu za koriscenje tudjih bankomata ,  radim u posti i znam


Khm, khm  [watching] [watching] [watching]
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

El Jefe

Па и ја радим у пошти.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: bogdan poslato 22 Novembar, 2019, 13:31
Citat: Laziæ poslato 22 Novembar, 2019, 10:59
Citat: milomir22 poslato 21 Novembar, 2019, 17:58
P.S. banka krade na kamatama i dazbinama za transakcije, narocito deru preduzetnike i pravna lica
Ako sluèajno u po¹ti ne¹to plati¹ karticom biv¹e Telenor banke, provizija 300 dinara... :o
da ne bude zabune , ne naplacuje to posta   vec banka ( telenor ili neka druga ) kao naknadu za koriscenje tudjih bankomata ,  radim u posti i znam
®enska osoba iz korisnièkog servisa Telenor/Mobi banke mi rekla da to Po¹ta naplaæuje... Verujem da je lagala po direktivi, ne znam...

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr