Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Не данас, јуче. Женина сестра од тетке, 32 године, породила се у фебруару, само се срушила  кухињи. Срце. Жива али на апаратима, питање је шта ће бити. Јебем ти срећу!

idanijel

E u ku..c sranje mlada ¾ena. ☹️

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

UFF



Lazic

©ta te tu izbacilo iz takta, takva raskrsnica ne postoji...

Kostić

али је добро трик питање за мозгање плави па жути је исправно

eclipse4

Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2019, 08:43
Kad pogresno parkiras kontejner pa ti ga odnese pauk

http://i.postimg.cc/yYT6Nwfb/20190903-105727.jpg

a cek jel neka zajebancija il ti stvarno zaplenili nesto?

Lazic

Aha do¹ao pauk iz Novog Sada specijalno zbog Uffa... ;D

ZEKA

Cekam celi jebeni dan kurira, stalno mi telefon pojacan na max i na kraju kita. Pogledam malo pre tracking broj pise ostavljen izvestaj u 15:55. Nit me je zvao nit sms nit papiric za preuzimanje posiljke

Lazic

Govnari iz po¹te su imali takvih momenata... Umesto da me kurir pozove ubaci papir u sanduèe i ispari, odem u po¹tu u Mirijevu da bih saznao da je dotièni govnar jo¹ na terenu, a posle ka¾e da nikog nije bilo kuæi... Jebao sam im milu majku vi¹e puta i onda ih godinama izbegavao dok se nisu uozbiljili... Jednom sam pedere iz aks-a ili beks-a jurio 7 dana, na kraju i¹ao u Krnjaèu u magacin da bih morao da im platim dostavu... Da mi nije bio bitan paket ostavio bih ga... Onda mi iz city expresa slomili pola paketa pa se napravili ludi da mi je èovek tako poslao, slagali da æe da doðe njihov neki andrak da napravi zapisnik i da mi vrate pare, na sreæu mi ta polovina nije bila bitna a i¹ao na put par nedelja i posle zaboravio... Da ne gre¹im du¹u poslednjih par godina ni sa jednom kurirskom firmom nisam imao problema...

ZEKA

Samo sto ja nit sam dobio sms potvrdu nit papiric u sanduce nista. Ne znam ni u koju postu da odem

megaidiot

ako vam je za utehu ni u austriji nije mnogo bolje sa paketima, posebno za vreme komercijalnih verskih praznika. sad sam imao situaciju da cekam neku kantu hemije i gledam po tracking numberu gps poziciju kombija i covek dodje do zgrade i zapali dalje, mrzelo ga da tegli do stana. to me je kostalo jos jedan dan cimanja da odem sam po nju, kao nisam bio gajbi. i to nije prvi put, ista prica kao i kod nas.

eclipse4

istina ali takav kretenizam mozes ocekivati u 99% slucajeva samo od DPD-a

megaidiot

jeste i ovaj put i uglavnom je DPD, mada i GLS u zadnje vreme izvodi iste fore. DHL i klasicna posta su ok.

Lazic

Zna D¾imika, u usa ima prevoznièka firma, zaboravio sam kako se zove, iskljuèivo debile zapo¹ljava, kakve oni akrobacije prave po putevima, èesto sa vi¹e mrtvih...


@Zeka:
Verovatno æe te sutra zvati...

MIGE

#26515
Citat: Laziæ poslato 14 Novembar, 2019, 02:21
Zna D¾imika, u usa ima prevoznièka firma, zaboravio sam kako se zove, iskljuèivo debile zapo¹ljava, kakve oni akrobacije prave po putevima, èesto sa vi¹e mrtvih...

swift mozda

Lazic


dzimika

Lazicu u USA ima mnooooogo prevoznickih firmi koje zaposljavaju debile, na zalost, a to rade jer je bar 60% amerike debilno ako ne i vise, zato to nije nista cudno

inace sto se tice kurira do skoro sa post expresom nisam imao problem jer je lik koji je radio bio ekstra, ovaj novi je potpuni idiot, zena ga zadnji put napusila jer je bio bezobrazan
AKS lik radi vec dugo nas teren, odlican isto, zamene su katastrofa, BEX isto stalni lik je ok, ovi ostali, city i slicni su retko kod mene
ROYAL bezite od njih kao djavo od krsta

ЯЭВОЛУТИОН

ma sve zavisi od lokalnog kurira...ako je ok lik onda je sve kako treba....ja uvek ostavim neke parice da nadoknada dnevnu muku sa 80 paketa.....sad racunajte da treba bar 10 min od adrese do adrese....80 puta 10 je 800 min.....kako da zavrsi u radno vreme kad je realno da mu treba bar 13 sati......za 35000 din....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Radili su i za manje pare, skoro je burazer iz NS dobio otkaz pa tuzio postu, ali keva zapela kao izgubio je dobar posao, reko koji bre dobar posao, 2x mu digli auto i ode jedna mesecna plata samo na to, cimanje sa kaznama, parkinzima i slicno