Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

#26460
кад би видли моју са црног врха са рупом од десет сантима са којом је прешла километарипо предали би се да не спомињем око 700 кма на жицама онда би умрли а греота је а ови што сликају гуме са целим редом жица су аматери гума се троши до краја и испод тих жица има још 500 кма  [flashing]

Lazic

Kostiæu drago mi je ¹to si re¹io da uskrsne¹ na forumu, al' brateeeee ispeci pa reci... :o ;D :-* [cheers] ;D

mrle

Ko je vozio prvu ugradnju na Jawi posle par decenija, Barum plastika, pa razvuèe¹ 140km/h, aona kao po ledu...
Ovo sada u¾ivancija. Meni dot 200... Ma dr¾i, sve pr¹ti.

Hurricane

Aham drzi drzi  [zvizdi], 2008 da te podsetim i od tada nisu odvrtani tockovi ni jedan jedini put

Sinoc jedva uspeli da skinemo tocak sjedinila se osovina sa lezajevima i zatezacima lanca..

Uspeli tek sa macolom od 8 kila  [rofl]

Show

mrle


El Jefe

Па био је онај из Београда што је возио К100 барем деценију са оригиналном предњом гумом. На крају је морао да је промени, не што се потрошила, него било га срамота да је више тера.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Isto kao ja sa Mitas(Barum) enduro E07... :o  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



@Mrle:
Dru¾im se sa Barum gumama, du¹ecima, pumpama, èamcima od 1982-ge, pa to je uvek bilo za srèani udar èim nije savr¹eno suv asfalt na +33 stepena... :o  [rofl] [rofl] [rofl] Du¹eke, pumpe, èamce i peraja da ne pominjem... :D

Imao sam ih pozadi na onoj Hondi ¹to je Mihajlo ubio, drift je bio zagarantovan kad god po¾eli¹, sa sve pogonom napred... :o ;D ;D ;D

mali_zmaj

Sjeba¹e me u firmi za godi¹nji...,prvi put nakon ne znam koliko, ne idem u Pulu na skup!! Popizdio sam blago...
jin-jang

Lazic


mali_zmaj

Nisam,no ¹ef ima nalete kad misli da je zajeban,a ja ba¹ i nisam raspolo¾en da idem kost na kost,zadnji put kad sam zakuhao,umalo otkaz nisam popio!! Ovaj put ovako,drugi put sam se dogovotio sa kolegama,nema ¹anse da me zajebe!! Obuèi¹ momka da te mjenja,a on neda..,a mi raèunali na to!! Onako opu¹teno!!  Jbg. Nisam u moguænosti da sad ostanem bez posla!!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Boban_m

Opusteno zmaju, ko zna zasto je to dobro.

ЯЭВОЛУТИОН

moras na obuku kod debelog zmaja ...kako se mobinguje gazda .....ali na vreme....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Свако мора да умре. Па и шеф.
Друштво за заштиту од животиња

milomir22

Zato je zajebano kad je sef mladji i mrsaviji od tebe!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Avgust, 2019, 23:09
moras na obuku kod debelog zmaja ...kako se mobinguje gazda .....ali na vreme....
Da brate debeli je neverovatan, da nisam lièno video ne bih verovao kakav je profi trol...

PECA BMW

ih pa nije tesko biti takav kad te iza coska cekaju jos tri firme da te prime ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Zaleteo se bio malo, jedna firma, druga, treæa i onda zatvori¹e IT odeljenje i debeli na ledinu 6-7 meseci... Otkazuj stan, vraæaj se kod matoraca, radi privatno ¹ta god, nije mu bilo veselo, tad jedino nije pi¹ao po sirotinji...

El Jefe

Када се пењеш буди добар са свима које оставиш испод. Требаће ти када будеш падао.
Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

Na zalost jefe kod nas nije tako,zato sto kad odes na veci nivo,vrata iza sebe zatvaras,sto znaci da je sledece ili jos veci nivo ili kuca.nazad nema.

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 23 Avgust, 2019, 10:53
Na zalost jefe kod nas nije tako,zato sto kad odes na veci nivo,vrata iza sebe zatvaras,sto znaci da je sledece ili jos veci nivo ili kuca.nazad nema.

Moje dosada¹nje iskustvo je drugaèije. Mislim da to dobrim delom zavisi i od ljudi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen