Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

to guglam vec par dana
ne smeta mi ako je ruzno
i ja sam ruzam pa jebem bitches i dalje :D

mkt


Jecko

Ima samsungova maska (bas ruzna) imala sam je na S9 i sad na S10+, i posle godinu dana S9 je kao nov.


Slaninar

Moderni telefoni slu¾e kao zamena za raèunar. Klinci to koriste kao neku vrstu laptopa.

Meni treba telefon, koji ako ba¹ mora (a danas, barem za mene, barem za sada mora), mo¾e da poslu¾i i za Vibere, Vacape i ostala èuda.
OK, pomogne i da se ne¹to izgugla, kad je ba¹ potrebno - zgodno je ¹to to mo¾e.
I podsetnik - lak¹e je od vuèenja papir¹tine.

Meðutim, po¹to nova verzija Iphone SE (kao 5, samo noviji hardver), oèigledno neæe nikada izaæi, a ne vidim ni da drugi proizvoðaèi planiraju prodavati ne¹to slièno, stvarno ne znam koji da uzmem kad ovaj crkne.
Ne mogu da vuèem ciglu u prednjem d¾epu, ne ¾elim ni da moram sa dve ruke koristiti telefon - dovoljno muèenje mi je taè-skrin, na kojem je nemoguæe po oseæaju napipati kontrole, veæ mora¹ pogled fokusirati na sam ekran (¹to je opasno raditi na ulici).

Tako da sam trenutno najbli¾e opciji nekog Nokija glup-fona od 20 evra, samo poziv i SMS. Nek' idu svi u pièku materinu!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


milomir22

@Slaninar

Slicnog sam misljenja, ali par puta nisam imao platnu karticu kod sebe, a trebao mi je kes, pa sam preko telefona podizao pare na bankomatu. Tada mi je jako prijala nova tehnologija. Sve je to dobro dok se ne zloupotrbljava.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

i ja bi stupid phone sa viberom ali kita

komentari pobedili

I'm not seeing 4x the performance which is the difference in price.


"You really get what you pay for"
Hahaha no one will pay 700$ more just to open twitter 1 second faster.

http://www.youtube.com/watch?v=YsMg0DEH7wk&fbclid=IwAR3LuyfV_KSDS40MxqwF1vgJqDE4JoNEvD_E3VFyUFbYAW8mYVN6FT_OURc#

dzimika

pa realno svi koji su komentarisali su u pravu

svaki noviji telefon ima octa core, ili nesto slicno, bar 2gb rama i min 16gb roma, i to su slabiji modeli, a srednji imaju i vise, evo ja uzeo prosle godine mate 10 lite, 4gb rama, 50gb rom (tako pokazuje na kompu), silikonska maska sa alija za 3$ i sta ce mi bolje od toga, evo ga radi posle silnih ispadanja po kuci i napolju, nigde ogreban niti ista razbijeno

Hurricane

...kuci u drvo d¾imi, ðavo ni¹ta drugo ni ne radi, samo sedi i slu¹a

dzimika

ma pazim ja na telefon :) zato nisam ni poceo da ga koristim dok maska nije stigla, jos porucim dve za svaki slucaj, stigle obe isti dan ja mislim :)
u svakom slucaju kad istekne ugovor uzimam opet huawei, ovo je 5. ja mislim po redu, zenu sam isto navukao na njega, mislim da je ona promenila 3 do sada

Slaninar

Citat: dzimika poslato 10 Jul, 2019, 18:20
ma pazim ja na telefon :) zato nisam ni poceo da ga koristim dok maska nije stigla, jos porucim dve za svaki slucaj, stigle obe isti dan ja mislim :)
u svakom slucaju kad istekne ugovor uzimam opet huawei, ovo je 5. ja mislim po redu, zenu sam isto navukao na njega, mislim da je ona promenila 3 do sada

Svoj nosio u kutiji do radnje za mobilne i tamo im dao tako, da stave za¹titno staklo i masku - tek onda u ruke.
"Znam ja nas, jeb'o ti nas!"  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

Sva sreca pa huawei dolazi sa folijom fabricki :)
Pa samo odes i kupis masku

Joe kickass

Prave dobre ekrane u zadnje vreme. Moj na Nokiji 3 je ko paukova mre¾a - ispucao, ali i dalje radi. Sad kad mi ispadne ne razmi¹ljam, postao je savitljiv i neuni¹tiv.

mareskin

Citat: dzimika poslato 11 Jul, 2019, 09:44
Sva sreca pa huawei dolazi sa folijom fabricki :)
Pa samo odes i kupis masku

Xiaomi Redmi 7 dolazi sa silikonskom futrolom, a ima i gorila staklo klase 5.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hurricane


UFF

Citat: Hurricane poslato 09 Jul, 2019, 11:07
..bas nesto verujem da ce uff da kupi hawaja, ne mogu da verujem ni da ce uzeti samsunga A seriju ali eto cuda se desavaju  ;D

evo cudo se upravo desilo  :o

http://i.postimg.cc/Bb66Skcp/IMG-20190730-203928.jpg

milomir22

Buljoljub i pametnjakovici na istom. Ne mogu da kazem da me je izbacilo iz takta, zabole me tuki realno, ali cisto da napisem.

Lik u nekoj temi o hondi izbacio sliku zadnje gume sa 3-4 mm sare i pita da li je za zamenu. Ja se nadjem pametan da mu dam savet da moze da predje jos gomilu kilometara i okacim sliku svoje prethodne gume. Eto ih salve napada kompleksasa, ispadoh ja neki ludak koji ih ugrozava na putu. Ja iskulirao u fazonu aj' u zdravlje i vidimo se na drumu, oni kao kad vozis takve gume, bolje da se ne vidimo. Mrs u picku materinu, vise me tamo nece videti.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

prenesi im moje pozdrave u obliku ove trenutne fotke

i reci im da su svi picke  [rofl]


http://i.postimg.cc/VLr7sC22/20190819-104418.jpg

milomir22

Za ovo bi te vec demonstrativno spalili na lomaci!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

El Jefe

Ма ко их јебе. Тај идиот што поставља таква питања разуме се у мотоцикле ко Марица у криви. Јел да зна нешто знао би и њена ограничења. Не Марицина, од упола потрошене гуме.



Друштво за заштиту од животиња