Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mrle poslato 08 Jul, 2019, 09:13
Od danas kad vidi ¹ta je Kawa, zaboraviæe Suzuki i promeniti sektu.
Jedva ga ubedih... ;D

dzimika

Citat: Laziæ poslato 08 Jul, 2019, 09:00
Od relativno skoro, 3-4 godine...
Nije tacno, imaju dobru kameru jos od P6 modela, svaki kasniji model je imao samo jos bolju, a u zadnje 3, 4 imaju odlicnu kameru

Lazic


MIGE

Citat: UFF poslato 06 Jul, 2019, 14:08
radi i dalje samo tac ne reaguje svuda i ekran ne prikazuje sta treba  [rofl]

povezao kablom izvukao podatke i nisam ni znao da mogu da ga resetujem i obrisem sa googla (ne koristim samsung acc, find my phone itd)

http://i.imgur.com/fUnlFch.png

najradije bi uzeo opet s7edge kad bi nasao nov, bolji, veci i brzi mi ne treba i ne bacaju mi se pare na jebeni telefon

sad vidim izasli neki A40 i A50 budzet varijante...
ima li nekoi iskustva sa njima?
po mom dosadasnjem iskustvu sve od samsunga sto ne pocinje sa S te drka na jedan ili drugi nacin, i rekao bih da to rade namerno kako bi se otvorio za najskuplji model

imam ja a 50

UFF


Lazic

Mejt 20 lajt, vredi vi¹e nego ¹to ko¹ta...

idanijel

Honor play, motorola one vision takodje

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

Hurricane

Citat: UFF poslato 08 Jul, 2019, 22:54
i? jesi li zadovoljan?
prodajes? :D

A50
Najbolji izbor u svakom smislu

stilgar

Citat: UFF poslato 06 Jul, 2019, 14:08
radi i dalje samo tac ne reaguje svuda i ekran ne prikazuje sta treba  [rofl]

povezao kablom izvukao podatke i nisam ni znao da mogu da ga resetujem i obrisem sa googla (ne koristim samsung acc, find my phone itd)

http://i.imgur.com/fUnlFch.png

najradije bi uzeo opet s7edge kad bi nasao nov, bolji, veci i brzi mi ne treba i ne bacaju mi se pare na jebeni telefon

sad vidim izasli neki A40 i A50 budzet varijante...
ima li nekoi iskustva sa njima?
po mom dosadasnjem iskustvu sve od samsunga sto ne pocinje sa S te drka na jedan ili drugi nacin, i rekao bih da to rade namerno kako bi se otvorio za najskuplji model
Ja koristim A40, odlican telefon za prosecnog korisnika sa super amoled ekranom4 ram, 64 rom memorije. A50 jos bolji al i veci je, sto ja nisam hteo da mi se prepolovi u dzepu ko taj tvoj.

idanijel

Slièna cena

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

Hurricane

..bas nesto verujem da ce uff da kupi hawaja, ne mogu da verujem ni da ce uzeti samsunga A seriju ali eto cuda se desavaju  ;D

UFF

imao xiaomije i havaje i nikad vise, imao par dana samsung J seriju, na prvi pogled dobar telefon i sve radi, ali samo na prvi pogled
e da, hoce neko da kupi moj S8? U garanciji je i ploca je ispravna :D

http://i.postimg.cc/TPgXsQQp/2019-07-09-010911.jpg

Jecko

Moj izgleda slicno :D :D :D, ispao mi na teniskom terenu i displey otisao u delove :D
Ali ja nisam mogla da pristupim podatcima jer ne mogu da ga otkljucam...

stilgar

Citat: Jecko poslato 09 Jul, 2019, 13:01
Moj izgleda slicno :D :D :D, ispao mi na teniskom terenu i displey otisao u delove :D
Ali ja nisam mogla da pristupim podatcima jer ne mogu da ga otkljucam...
dodir prsta, tj otisak otkljucava fon ako je tako podeseno...ne treba ti display...sledeci put pre pada podesi za svaki slucaj :)

Biker-Boy

Moj Galaxy S3 mator skoro 7 godina, ko zna koliko puta ispao, okolo sa strane ima par pukotina, ali sam ekran je ko nov, imam onu tanku silikonsku masku, radi za sve pare.
I feel the need..... the need for speed !!!

Jecko

Stajao pattern za zakljucavanje ali svakako ne bi moglo jer displey ne reaguje :D

mali_zmaj

moj xiaomi redmi note 4 i dalje sljaka,slijedeci kojeg uzmem ce biti sedmica,osmica,koji god zadnji broj bude ...  ;)
jin-jang

stilgar

Citat: Jecko poslato 09 Jul, 2019, 18:45
Stajao pattern za zakljucavanje ali svakako ne bi moglo jer displey ne reaguje :D
mislio sam na fon koji ima citac otiska sa zadnje strane ne na displeju :)



UFF

jebo citac na displeju,  sviranje qrcu
ako uzmem 10ku uzecu e varijantu sa bocnim citacem, em zgodniji polozaj em brzi

mkt

a da uzms neku bullet proff masku
izgleda ruzno al ne moz mu nista