Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

zVuk

Citat: mkt poslato 29 Jun, 2019, 23:19
najebah
moracu da vadim naprednjaka, umro skroz
zanima me da li j neko imao iskustva sa implantima ili da radim most
tek me ceka jebada sa zubarima pa pitam ovde cisto da vidim sta me ceka


ne slusaj migeta, lose je informisan, ti odlucujes, i ako imas para, ugradi implant....za most moras da zrtvujes dva zdrava zuba...imam tri implanta u vilici i neuporedivo su bolje resenje od mostova....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

jevta

Meni je obja¹njeno drgaèije kada sam radio gornje zubalo.
Ako stavim most to je jevtinije slabije ali traje dovoljno dugo i kompatibilno je sa ostalim zubima.Ako se stavi implant skuplje kvalitetnije i to toliko da je tvrðe od prirodnih zuba i potro¹iæe donju vilicu .

mali_zmaj

Stara zavrsila u hitnoj,stislo je,a zakazana joj operacija u Foci,dolazi strucnjak iz Kamenice..,ne mozes joj izbiti iz glave da baci cigare..,iznervirala me.. Starom usred svega crklo auto,pa mu ja ostavio svoj,ako staroj nocas pozli opet... Tacno ne bih na posao otisao sutra,al jbg. mora se!! Jedino sto se provozah danas malo...,jedino to pozitivno!!
jin-jang

Lazic

I ako ne la¾u prognoze neæe ti ovih dana trebati mali gejmobil...

mkt

izgleda da cu mozda pregurati, ima prostora za lecenje

UFF

S8 skoro u garanciji zamenjena komplet ploca, ocuvan ko nov... i nocas ga bukvalno sameljem tj presavijem na pola, kriv ram, pukla oba stakla...  [sutirakamen]

Lazic

To ti doðe kao porez na smotanost...

Hurricane


UFF

radi i dalje samo tac ne reaguje svuda i ekran ne prikazuje sta treba  [rofl]

povezao kablom izvukao podatke i nisam ni znao da mogu da ga resetujem i obrisem sa googla (ne koristim samsung acc, find my phone itd)

http://i.imgur.com/fUnlFch.png

najradije bi uzeo opet s7edge kad bi nasao nov, bolji, veci i brzi mi ne treba i ne bacaju mi se pare na jebeni telefon

sad vidim izasli neki A40 i A50 budzet varijante...
ima li nekoi iskustva sa njima?
po mom dosadasnjem iskustvu sve od samsunga sto ne pocinje sa S te drka na jedan ili drugi nacin, i rekao bih da to rade namerno kako bi se otvorio za najskuplji model

Lazic

Mene su tako odgovorili od ideje da se otvaram za bilo koji Samsung...

dzimika

Ja sam jednom nosio samsung, jednom LG i shvatio da su Nokia i Huawei zakon :D (nokia za starije modele)

mareskin

Nabavio sestriæu Xiaomi Redmi 7. Model iza¹ao pre par meseci.
Uop¹te ne izgleda lo¹e, solidne karakteristike, a cena prava sitnica.


https://www.mi-srbija.rs/redmi/redmi-7-206
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hurricane

On topic:

Jebem ti motore i sve oko njih, jebem ti srecu i karmu i zivot i SVE


Glava Dole

Kretenu, sta ti motor uradio? Aj sad polako, zivce na ler, pisi detaljnije... nista neresivo nije sigurno... ako ti ja dodjem na tu fantomsku lokaciju popicu vam svo pivo, bolje resavaj to stalozeno sto pre :)

viper

Citat: Hurricane poslato 07 Jul, 2019, 00:50
On topic:

Jebem ti motore i sve oko njih, jebem ti srecu i karmu i zivot i SVE
Ajde ajde, iznervirao te motor, kako da ne😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Polako, proæi æe ga... Al' da je smor jeste... Samo kad pogleda¹ brzinu transporta, Banovo brdo-Zemun, motorom 10 minuta, autobusom 90... :o

Jecko

Ja sam imala sve modele od S6 do S10, sem sto je osetljiv zbog tog edge ekrana sve ostalo radi vrh, plus S10 sad ima neku ludacku kameru...

dzimika

I dalje huawei ima bolju kameru za manje para :)

Lazic


mrle

Citat: Laziæ poslato 07 Jul, 2019, 14:40
Polako, proæi æe ga... Al' da je smor jeste... Samo kad pogleda¹ brzinu transporta, Banovo brdo-Zemun, motorom 10 minuta, autobusom 90... :o
Od danas kad vidi ¹ta je Kawa, zaboraviæe Suzuki i promeniti sektu.