Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

pre neki mesec sam potpisao peticiju protiv, a juèe èujem da je gradska odluka da betoniraju savski kej kod blokova, ostaje 20-30% zelene povr¹ine, a na beton æe da postave jo¹ nekih lokala...

mareskin

Citat: mrle poslato 28 Maj, 2019, 11:05
pre neki mesec sam potpisao peticiju protiv, a juèe èujem da je gradska odluka da betoniraju savski kej kod blokova, ostaje 20-30% zelene povr¹ine, a na beton æe da postave jo¹ nekih lokala...

Ka¾e Vesiæ da su graðani tako glasali, a on ne bi lagao...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


DraganPavlicevic

Ovaj moj tekst spada u drugu temu, ali kako sam ga zapoèeo ba¹ na ovom mestu, red je da ga ovde i zavr¹im.Elem, pisao sam kako sam imao nameru da kupim volvo c 30, ali da sam imao problem u kontaktu sa prodavcem. Sada vi¹e nemam problem;poslu¹ao sam Uffa, oti¹ao sa ke¹om i kupio auto.Dobio sam ga 500e jevtinije od tra¾ene sume.Juèe sam ga registrovao (42.000din).Oseæam se kao dete koje je dobilo dugo ¾eljenu igraèku.Volvo je izuzetan, ima R opremu i radi kao sat. Jo¹ da promenim ulje i sve filtere pa da krenem na malo du¾i put.I da, zaista je lep.

niki64

Vidis Dragance da je dobro nekad poslusati i mladje.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

ЯЭВОЛУТИОН

uff je majstor za gazenja prodavca....ja taj auto nebih kupio iz principa....dodjem kazem koliko hocu da platim i kraj....i kad prodajem isto...nema zadnja , srednja, prednja cena....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Jun, 2019, 14:40
uff je majstor za gazenja prodavca....ja taj auto nebih kupio iz principa....dodjem kazem koliko hocu da platim i kraj....i kad prodajem isto...nema zadnja , srednja, prednja cena....

U tome smo isti. Ne cenjkam se. Koliko ko¹ta, toliko ko¹ta. Nikad ne kupujem niti prodajem kad mi je frka.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

sasa ns 1

danas me je naravno iznervirala ki¹a

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

Citat: sasa ns 1 poslato 04 Jun, 2019, 15:11
danas me je naravno iznervirala ki¹a

imao si vreme da nadrukas vazduh u onu boci za sprej iz koga je izasao vazduh a ti kukas kako kisa jebi ga :)

sasa ns 1

Citat: eclipse4 poslato 04 Jun, 2019, 23:27
Citat: sasa ns 1 poslato 04 Jun, 2019, 15:11
danas me je naravno iznervirala ki¹a

imao si vreme da nadrukas vazduh u onu boci za sprej iz koga je izasao vazduh a ti kukas kako kisa jebi ga :)
ja nusam drukao vazduh nego sam bu¹io pikslu pa nanosio teènost sundjerèiæem  ¹to se bolje pokazalo nego ¹rpicanje dok je bilo vazduha.Posle sam saznao od biciklista da mo¾e i drukanje pumpom od bicikla i jo¹ sam saznao da postoje sprejevi za lance koji imaji malu boèicu pa mo¾e¹ iz velike u malu da nadruka¹ vazduh i podmazivaè.
Tako ¹tedi¹ i nikad ne kupuje¹ malu za put

Hurricane

#26371
 [kralj]

..busio pikslu

[rofl]


eclipse4

Jedino dno moze liciti na pikslu hehe

jevta

Sinoæ na posao oti¹ao bez problema .Jutros mrtav samo cak.Dvaput sam guro da upalim.Na¹ao garanciju pa idem da im naplatim guranje

jevta

Sad imam nov aku sa jo¹ 11 meseci  [zvizdi]

Lazic

To ti i nije razlog za nerviranje... :D

idanijel

Di smo mi, a di je svet! Inaèe merdevine su ludilo - poslale kolege iz Velsa, da imamo po domu da koristimo menjamo sijalice... Istekao rok😱

Poslato sa COR-L29 uz pomoæ Tapatoka

dzimika

Reci ti njima da svemu sto istekne rok posalju vamo :D

idanijel

Ma opasni ljudi, nemozete da verujete u pozitivnom smislu. http://blazingtoserbia.co.uk

Poslato sa COR-L29 uz pomoæ Tapatoka

sremac

Koliko ja znam dovozili su oni i kamione be¹e?
budala na leru, mudonja u kontra smeru