Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar

Citat: Slaninar poslato 08 Maj, 2019, 17:54
Ne razumem èemu sad razoèarenje - RT-SNS je kao puno bolji?
nije i nema da se smrce belo :) ovamo sve obezbedjeno :) na RTS u samo sendvici :)

Ivicat

Citat: Glava Dole poslato 08 Maj, 2019, 22:31
... voditeljka ko i svaka druga sto se mene tice...
Pa ako Lazic izbaci neke slike voditeljke kad je bila mlada i luda, onda to vise nece biti voditeljka ko i svaka druga. :)

Lazic

Bila je prase debelo... Prepametna i preslatka, ali k'o ¹ifonjerèe...

nesic1

Полако се кува жаба и у старој јашкој, вода стављена убацују се састојци

https://www.facebook.com/pokretgradjanamoramozvanicnastranica/videos/1187965944704500/

UFF

ode u qrac sve do sjenice, jos uvek mozemo da se vozimo dolinom jorgovana , raska sjenica pa kokin brod, kad krenu do da se sire dalje do uvca e onda mozemo da ih pustimo pravo u beograd

Lazic

Da pravimo decu k'o i oni i da nismo svi oboleli od kurcobolje ne bi mogli da prdnu... Ovako je skoro pa izvesno da æemo lagano nestati...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 25 Maj, 2019, 13:02
Da pravimo decu k'o i oni i da nismo svi oboleli od kurcobolje ne bi mogli da prdnu... Ovako je skoro pa izvesno da æemo lagano nestati...

Jo¹ da imamo dr¾avu koja radi u interesu svog naroda.... gde bi nam bio kraj.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

To je ¾iva istina... Nekad se desi da je ukljuèen tv za vreme seksa, ako se sluèajno obrati av sa njega, gotovo...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 26 Maj, 2019, 02:20
To je ¾iva istina... Nekad se desi da je ukljuèen tv za vreme seksa, ako se sluèajno obrati av sa njega, gotovo...

Sti¾emo u godine kad ne smemo da gubimo prilike koje imamo. Meni je TV uvek iskljuèen :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Ali nema¹ dvoje dece da prislu¹kuju... :o ;D

dzimika

Koliko znam imas kablovsku, uvek mozes da pustis nelu muziku a ne kanale sa vestima tako da nemoj da nam krivis predsednika za tvoju neorganizovanost

Lazic


eclipse4

Citat: mareskin poslato 26 Maj, 2019, 09:00
Citat: Laziæ poslato 26 Maj, 2019, 02:20
To je ¾iva istina... Nekad se desi da je ukljuèen tv za vreme seksa, ako se sluèajno obrati av sa njega, gotovo...

Sti¾emo u godine kad ne smemo da gubimo prilike koje imamo. Meni je TV uvek iskljuèen :D

pa mozda bi ti i bio ukljucen da ne visis na komp 26h dnevno  [rofl]

DraganPavlicevic

Pre dve nedelje na oglasima naðem volvo c 30 sa dizel motorom od 2l.Najveæi nivo opreme,2011.god., uvoz iz CH, 150km., na fotografijama prelep.Cena 6.900e, a mo¾e i zamena.Ponudim grande punta sa duplim komandama i svim sertifikatima koji idu uz to.Prodavac naèelno pristaje uz moju doplatu od otprilike (njegove reèi) 4.000e.Odem da pogledam auto, zaista mi se dopao, on pogleda moj i tra¾i 4.400e . Kako sam u gepeku imao jednu prelepu alu felnu koju sam (sve 4) nedavno kupio i hteo da namontiram na moj auto, prodavac mi tra¾i i njih.Ponudio sam mu 3.000e sa namerom da se naðemo na 3.500e.Nije pristao. Ok, rekoh, mo¾da se jo¹ èujemo. U meðu vremenu sam prelistao cene tog volva u CH i shvatio da je i tamo taj auto veoma skup i da se to godi¹te i u takvom stanju prodaje èak i skuplje. Pozovem prodavca sa namerom da se ipak dogovorimo oko cene sa namerom da mu dam jo¹ 500e, ali èovek neæe da se javi. Po¹aljem poruku, ne odgovara. Mislim da je negde otputovao, ali ipak zamolim drugara da ga pozove kao potencijalni kupac. Javio se odmah sa prièom da je zadnja cena 6.600e.Normalno, moj drugar ne pominje mene.Sada ne znam kako dalje da postupim Razmi¹ljam da odem do njega, ali se pla¹im da me ne napu¹i ¹to sam bio drzak i ponudio mu manje nego ¹to je tra¾io. U tom sluèaju bih morao da budem grub, pa nisam siguran kako bi se prièa zavr¹ila. A volvo mi se zaista dopao.Va¹e mi¹ljenje?

Boban_m

Ono sto je tvoje i kroz odzak ce doci. Ne forsiraj mnogo.

Lazic

Samo nemoj da bude¹ grub... ;D

Ma on se preraèunao da æe da se cima sa Puntom...

MIGE

Citat: DraganPavlicevic poslato 27 Maj, 2019, 17:10
Pre dve nedelje na oglasima naðem volvo c 30 sa dizel motorom od 2l.Najveæi nivo opreme,2011.god., uvoz iz CH, 150km., na fotografijama prelep.Cena 6.900e, a mo¾e i zamena.Ponudim grande punta sa duplim komandama i svim sertifikatima koji idu uz to.Prodavac naèelno pristaje uz moju doplatu od otprilike (njegove reèi) 4.000e.Odem da pogledam auto, zaista mi se dopao, on pogleda moj i tra¾i 4.400e . Kako sam u gepeku imao jednu prelepu alu felnu koju sam (sve 4) nedavno kupio i hteo da namontiram na moj auto, prodavac mi tra¾i i njih.Ponudio sam mu 3.000e sa namerom da se naðemo na 3.500e.Nije pristao. Ok, rekoh, mo¾da se jo¹ èujemo. U meðu vremenu sam prelistao cene tog volva u CH i shvatio da je i tamo taj auto veoma skup i da se to godi¹te i u takvom stanju prodaje èak i skuplje. Pozovem prodavca sa namerom da se ipak dogovorimo oko cene sa namerom da mu dam jo¹ 500e, ali èovek neæe da se javi. Po¹aljem poruku, ne odgovara. Mislim da je negde otputovao, ali ipak zamolim drugara da ga pozove kao potencijalni kupac. Javio se odmah sa prièom da je zadnja cena 6.600e.Normalno, moj drugar ne pominje mene.Sada ne znam kako dalje da postupim Razmi¹ljam da odem do njega, ali se pla¹im da me ne napu¹i ¹to sam bio drzak i ponudio mu manje nego ¹to je tra¾io. U tom sluèaju bih morao da budem grub, pa nisam siguran kako bi se prièa zavr¹ila. A volvo mi se zaista dopao.Va¹e mi¹ljenje?
prvo pogledaj servisnu istoriju...mora u dan da se poklope servisi

UFF

zajebi punta, posalji druga sa 6.200 :D

eclipse4

Citat: UFF poslato 24 Maj, 2019, 10:31
ode u qrac sve do sjenice,

kad sam sluzio u sjenici (nakon premestaja iz raske),bila je zima,vozili nas kamionima sto je i normalno,u zatvorenim ceradama,nista ne mozes da vidis,ne znas gde ides,ratno je stanje.....i u nekom momentu pocinje cerada da "buva" bam,bam,bam....sta li je reko sad,i cujem ljude i malu decu koja vicu "jebem vam mater Srpski,cetnici.........siptarski/albanski jezik,pretpostavljam psovke i ko zna sta,sevaju grudve snega u ceradi,ja promolim oko kroz jednu rupu gde ide kajis od cerade i gledam ne verujem,zajsta nam narod i deca psuju mater srpsku,pokazuju dva prsta i grudvaju nam kamion snegom i kamenjem......da mi je samo neko naredio da otvorim vatru,sa zadvovoljstvom bih to odradio bez trunke zalostki koja je starosno doba na ulici prisutna bila i ni dan danas se ne bih kajao,mozda bih im cak i pljunuo na spomenik!

da mi neko jebe mater moju pa pritom jos Srpsku u rodjenoj zemlji.....ne znam.....
kasnije cujem po ulici imena amire,camile,ljes,simljesa.....jebo im pas mater sto nas ne pusti ono govno da potrsimo sve za nedelju dana.

eh i da.....za razliku od nekih patriota ovde kojima je najveci cin bio rezervista prasinar (jer nije bio sposoban ni za stalne redove) a prosipa svu pamet sveta strategije ratovanja i poznavanja cele enciklopedije oruzja (od pracke do nuklearku) uz pomoc vikipedije i googla......ja sam i pored svih mogucnosti,poznanstva i sema koje sam imao,posao bez razmisljanja tamo kud me srce vodilo i medju ono sta volim oruzje/uniforma i dok me ceo svet molio i odgovarao od toga.

a najveci razlog zbog koga sam trebao da NE idem bio je:





nego uffe htedoh ti reci da to vec odavno nije Srbija jer smo im tako dozvolili.

milomir22

Tako je to kad nacionalne manjine zastitis kao bele medvede, pa vecinski narod pocinje da se izjasnjava kao jedna od manjina. Veci katolici od pape...

Ne moramo da ih ubijamo, proterujemo i ugnjetavamo, ali makar da budemo jednaki u p.m.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr