Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

nos je isidore bjelice a bolestan um od pajkica.....koliko god mi oni pojedinacno bili cak i simpaticni ovaj je maksimalno antipatican...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

PECA BMW

Nije danas vec zadnja 3 dana , jebe me jedan risiver i nikako da ga resim grrrrrrrrrrr   [veryangry]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

dzimika


Lazic


mali_zmaj

ne znam da li je ovo za plakanje ili za smijanje,ili plakanje od muke!!??  stavili ovi iz èistoæe kontejnere za metal i plastiku...,na¹ narod momentalno to napunio sa smeæem standardnim!!  taèno su nas ubijali,al nas nisu ubijali dovoljno!!!
jin-jang

Lazic

Verovatno nema kontejnera za standardno ðubre... Nemate dovoljno sekundaraca, gledao sam ih iz firme kako sortiraju ðubre u kanti... Mislim jedan je bio u kanti pa drugom dodavao sve sortirano...

misa-pei

Citat: mali_zmaj poslato 04 Februar, 2019, 16:19
ne znam da li je ovo za plakanje ili za smijanje,ili plakanje od muke!!??  stavili ovi iz èistoæe kontejnere za metal i plastiku...,na¹ narod momentalno to napunio sa smeæem standardnim!!  taèno su nas ubijali,al nas nisu ubijali dovoljno!!!

A oba kontejnera ubace u isti kamion :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Hattrick

I onda sve zajedno na deponiju otvorenog tipa, pa buldozer zakopa u zemlju.  [rofl] [rofl] [rofl]

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 04 Februar, 2019, 16:46
Verovatno nema kontejnera za standardno ðubre... Nemate dovoljno sekundaraca, gledao sam ih iz firme kako sortiraju ðubre u kanti... Mislim jedan je bio u kanti pa drugom dodavao sve sortirano...

kontejner odmah do istih..,redovno ovi odnose,ma iz kafana smeca ima najvise!!
jin-jang

Lazic

Citat: misa-pei poslato 04 Februar, 2019, 17:09
Citat: mali_zmaj poslato 04 Februar, 2019, 16:19
ne znam da li je ovo za plakanje ili za smijanje,ili plakanje od muke!!??  stavili ovi iz èistoæe kontejnere za metal i plastiku...,na¹ narod momentalno to napunio sa smeæem standardnim!!  taèno su nas ubijali,al nas nisu ubijali dovoljno!!!

A oba kontejnera ubace u isti kamion :D :D :D
Jok, kod nas dolaze razni kamioni...

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam prisustvovao kad je u jednom delu grcke uvedena obaveza odvajanja smeca....
1. svako domacinstvo je dobilo kese u razlicitim bojama za razlicito djubre sa bar kodom koji govori cije je djubre
2. djubre se iznosi uvece posle devet i to razlicito djubre razlicitim danom
3. nema kontejnera
4. djubre organskog porekla...ostatci hrane se posebno odvajaju u plasticnu kantu sa poklopcem i kesom unutra koja mora biti vezana a kanta zatvorena
5. kazne za pogresno odvajanje djubreta ili neodvajanje
6. restorani su duzni da svoje djubre , takodje sortirano svakog dana predaju u lokalnom reciklaznom centru

par meseci kasnije ulice ciste i nema djubreta....znam da je firma koja je radila odnos djubreta od prodaje sirovina pokrivala polovinu svog budzeta, a ostatci hrane su se preradjivali u djubrivo ...kompost....

samo...sta bi nasi cigani radili kad bi im ukinuli kontejnere.....ko bi razbacivao djubre po predgradju....ma oni bi pravili djubre ni iz cega...generatori djubreta...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

kako bi ja sjebo redovno komsiluk auuuuuuu......kako bi ima podmecivao djubre u barkodovane kese...auuuuu

UFF


PECA BMW

Citat: UFF poslato 05 Februar, 2019, 00:38
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Februar, 2019, 21:39
...ma oni bi pravili djubre ni iz cega...generatori djubreta...

[rofl]

Sta se smejes ne mogu da recikliraju kao ti , ipak i ti se bavis kontejnerima :D :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mali_zmaj

Bio pro¹le godine negdje za vikend na HRV. primoriju,ne sjeæam se kako se mjesta¹ce zove..,i gazdarica nas je zamolila da odvajamo smeæe,ako ne ¾elimo da ka¾emo njoj ona æe !!  Ladno ih ka¾njavaju ako ne bude odvojen otpad!! Rekoh bravo!! 
jin-jang

Lazic

Ama bre, da nismo planetarno pajseri to bi trebalo da je normalna stvar... Ljudski rod generi¹e toliko ðubreta da bi neki vanzemaljski admin Zemlje morao da nas sve pobije da bi spasao planetu...


https://www.youtube.com/watch?v=L5foZIKuEWQ#

ЯЭВОЛУТИОН

ne generalizuj.....razvijene zemlje generisu 90 posto stetnih gasova i djubreta.....a kenjaju o ekologiji....ne seku tropske sume brazilci vec americke kompanije koje tamo rade....
neki prijatelj pilot je pre dvadeset i kusur godina isao na obuku za 29-ku...u rusiju....bojevo gadjanje su vrsili u nekoj vukojebini...uglavnom sat vremena pri brzini od dva maha leti i gleda nepreglednu sumu ispod sebe.....2000 km nepregledne sume ....na sve strane....ima samo azimut kojim leti i neki orijentir pred ciljem....ispaljuje i nazad...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

To znam, amerikanci ubedljivo najvi¹e... Ali dovedi bilo koji narod tamo, isto æe za par godina...