Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Citat: Boban_m poslato 10 Decembar, 2018, 21:10
Sad je 23 C, ali sutra ce biti strasnih 19 C, samo da znate da nije sve med i mlijeko ;D Doduse, za vikend se vraca na 24-25C...

Auh katastrofa, kako li cete izdrzati tih 24h ? :D

UFF


Lazic

Citat: Boban_m poslato 10 Decembar, 2018, 21:10
Sad je 23 C, ali sutra ce biti strasnih 19 C, samo da znate da nije sve med i mlijeko ;D Doduse, za vikend se vraca na 24-25C...
M'r¹ [srce]

®or¾

 [rofl] jel ste povadili d¾empere i zimske jakne,zbog " stra¹nih" 19 ;D

Boban_m

Proglasio sam vanedno stanje u kuci. Jede se sarma i pecenje iskljucivo, od salate paprike. Macak odbija da ide napolje. Vlada cudna tisina u gradu. Klima uredjaji ne rade.

UFF

 [rofl] ma temperatura je do jaja ali vlaznost vazduha?  [samoubistvo]

pa tamo skoro da bukvalno NE MOZE DA SE DISE JEBOTE

i da, pada im kisa na svakih sat vremena   :o

koji kurac bre ? os padas ili nes? :wtf:

mislim kisa traje 5 min i 10 min kasnije je opet sve suvo ali kao sto rekoh dzabe se znojis kad je vazduh oko tebe vlazniji nego tvoj znoj

i kad je boban pomenuo klime nije mislio na cold vec na dry funkciju iste

Boban_m

Zimi je suv vazduh i skoro da nema kise. Meni draze godisnje doba.

Flavius Valerius Aurelius

Ali Bobane, ti si zaboravio da Uf sve zna? [doh] Nema veze sto ti zivis tamo poslednjih par godina...

UFF

znam samo ono sto sam tamo doziveo
katastrofa
isto kao i u dubaiu
sto sam rekao i sszgo-u kad me je pitao da li je to mesto za zivot pre negto sto se tamo preselio

egipat na primer druga prica, tempreratura jos veca ali ti ne smeta uopste a sto se mene tice jebo pare koje cu da zaradim ako jedva zivim tipa norveska itd ne mora da bude u plusu

Boban_m

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 11 Decembar, 2018, 01:20
Ali Bobane, ti si zaboravio da Uf sve zna? [doh] Nema veze sto ti zivis tamo poslednjih par godina...
Bogami skoro 5 godina. A Uff je bio jednom na SoFlo ali nije imao srece s vremenom😁.Nego ne znas ti cika Uffa. Kad hoce da prosiri znanje o necemu on ne pita niti kaze pricaj mi. On kaze ma to je kurac i ti onda objasnis o  cemu se radi ;D [welcome]


Jecko

I kod nas 23-24 al uvece lepo zahladni na cak 20 stepeni.

I ne, nije visoka vlaznost vazduha.... :D

viper

Mogu ja da se doselim kod tebe 😁

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

nesic1

Ne znam da li je klikbejt, ali na spisku zemalja koje nisu potpisale nema srbije, na tv se o tome ne prica nista, narod pojma nema, da ne kacim sad milion linkova bila je i vest da se u obrenovcu adaptira ono prihvatiliste sta vec da imaju ljudi konfor da zive, dakle polako, imas na tv bilo da mali migrant posao u skolu kod nas, protiv dece nemam nista ali polako, integracija u nase drustvo a posto nista nismo naucili do sada za neku godinu jovo nanovo

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk

mareskin

Citat: Boban_m poslato 11 Decembar, 2018, 00:53
Zimi je suv vazduh i skoro da nema kise. Meni draze godisnje doba.

Kako znate da je poèela zima?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Boban_m

Kad dodju snowbirds tj pocnes da vidjas new york i kanadske tablice na autima znas da je zima.





ЯЭВОЛУТИОН

klimatski emigranti....leti su tamo gde je lepse a zimi tamo gde je lepse....i nije neka pamet.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

I ja bih da mogu majku mu... Ne volim zimu...

ЯЭВОЛУТИОН

ma ja bi to sve ukinuo....ali zao mi fokica, belih medveda i pingvina....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11