Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 03 Decembar, 2018, 23:23
Citat: DraganPavlicevic poslato 03 Decembar, 2018, 21:32
Uradio danas ¹estomeseèni tehnièki; cena-4.500din.Jo¹ morao da skidam one plastike na vratima koje omoguæavaju sve¾ vazduh sa otvorenim staklima. Ka¾u da nije fabrièki, a atest za iste nemam.Cena atesta za to parèe plastike oko 20.000din. Ko je ovde lud, a ko zbunjen?
Meni nisu rekli reè za to... Valjda im nije upalo u oèi...

Vajperu, one providne plastike ¹to se montiraju u ram od prozora pa mo¾e¹ da ih malo spusti¹ po ki¹i...
Ija sam to morao da skinem za tehnicki. To jest skinuo mi magarac na tehnickom i jednu polomio

Lazic

Bio sam na dva, ni na jednom ne reko¹e ni¹ta za to... Zato mi skinu¹e uv folije sa zadnjih stakala koje nisu bile zatamnjene uop¹te, jedna je bila malo o¹teæena pa primetili... Naravouèenije, ostao lepak na oba stakla, benzin ga jedva rastvara, jo¹ ne mogu da spustim prozore jer se keder zalepi i prevrne pa zaglavi... [facepalm]

CBRR1

Citat: Laziæ poslato 04 Decembar, 2018, 16:02
Bio sam na dva, ni na jednom ne reko¹e ni¹ta za to... Zato mi skinu¹e uv folije sa zadnjih stakala koje nisu bile zatamnjene uop¹te, jedna je bila malo o¹teæena pa primetili... Naravouèenije, ostao lepak na oba stakla, benzin ga jedva rastvara, jo¹ ne mogu da spustim prozore jer se keder zalepi i prevrne pa zaglavi... [facepalm]

brate samo mer za stakla, pustis malo, napravi ga kao zelatin i krpa...

Lazic

Ostatke lepka od nalepnice sam skidao nekim vla¾nim maramicama za bebe, ono je bilo stra¹no, jednim potezom rastvori lepak i pokupi ga... :o Pomislio sam, ¹ta ovo uradi bebi, bog te... :o :D

Ovaj lepak nije hteo ni da mrdne... Mada priznajem da se ne bavim zadnjim staklima svaki dan... :D Probaæu Mer... :D :-*
Zvuèimo k'o neke ¾ene... :o ;D ;D ;D

viper

Debilni prodavci u winwin, ne daju cak ni na ukljucenom i izlozenom tv da se proba nista, ne uvazavaju vracanje robe ako nisi zadovoljan.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic


viper

Ma i ona je dobila zasluzenu porciju psovki. :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic


viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic


El Jefe

Није хтела да једе печурке?
Друштво за заштиту од животиња

viper

©to je najgore jede ali one jestive 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

niki64

Sve su pecurke jestive , neke vise puta, neke samo jednom.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: viper poslato 04 Decembar, 2018, 23:41
©to je najgore jede ali one jestive 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
a jesi probao da joj das one jestive ali kad se pretera bude malo
https://www.youtube.com/watch?v=R-_ybnY1s3s#
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

lazicu svaki lepak skida medicinski benzin :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gavrolini


Kostić

Citat: niki64 poslato 05 Decembar, 2018, 08:13
Sve su pecurke jestive , neke vise puta, neke samo jednom.

to je meni rekla tetka kad me vodila ko dete u vrganje. od tad ne jem ;D

Kostić

Citat: Laziæ poslato 04 Decembar, 2018, 20:44
Ostatke lepka od nalepnice sam skidao nekim vla¾nim maramicama za bebe, ono je bilo stra¹no, jednim potezom rastvori lepak i pokupi ga... :o Pomislio sam, ¹ta ovo uradi bebi, bog te... :o :D

Ovaj lepak nije hteo ni da mrdne... Mada priznajem da se ne bavim zadnjim staklima svaki dan... :D Probaæu Mer... :D :-*
Zvuèimo k'o neke ¾ene... :o ;D ;D ;D

nov ¾ilet re¹i sve probleme a posle medicinski benzin

Hattrick