Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: MIGE poslato 17 Oktobar, 2018, 17:55
Citat: Gavrolini poslato 17 Oktobar, 2018, 09:16
Stvarno ne znam sta cu sa sobom. Da trazim nesto udobnije od stenare? Sta?
pa x9  [rofl]
Mige, X9 udara na svaku d¾ombicu pravo u pr¹ljenove, 'si lud ne zajebavaj... :o Samo enduro, ali i na Teneri i na Africi je polo¾aj malo previ¹e le¾eran, za neverovati ali na Kleu su noge taman toliko nazad da mora¹ malo da mrda¹, bre otkoèujem se motorom godinama... :o ;D

aæimo

Ko zastupa stav da je afrika udobna taj je lud sto gradi.

viper

Pa èim vozi motor ne mo¾e biti normalan 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Boban_m

Citat: aæimo poslato 17 Oktobar, 2018, 18:58
Ko zastupa stav da je afrika udobna taj je lud sto gradi.
Taj sam. Doduse bilo je neko aftermarket sjediste iste debljine i oblika ali malo mekse.  Za udobnost su bitni i sjediste i ogibljenje. Na mom C sjedista su kozne foteljice, ali suvozacu zubi cvokocu kad predjem preko neravnina zbog kratkog i tvrdog zadnjeg amorta.

UFF

preskoci rentgen, tamo vidis ako ti je neki prsljen zarotiran i pritiska drugi ali ne vidi se gde je iscureo diskus koji pritiska nerv i kad te snime reci ce ti ono sto vec znas i poslati te na magnetnu

balcan girl

tacano sam znala jbg, jos sam ja laik za kicmu al sam videla odmah da nije dobro, gavro brate idi na magnetnu brze i lakse onda bar znas na cemu si,
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

aæimo

Bobane, takoðe si jo¹ jedan u nizu koji se kune u taj motora kupuje gs-a.  ;D

Boban_m

 [rofl]

Nisam rekao da je afrika udobnija od gs, a i da hocu ne bih mogao ovde da je kupim. Novu nisam probao.  A s motorima je kao sa zenama. Svaka nova je bolja dok se ne zasitis.

Lazic


slave74

Prekoracenje brzine od 1km/h, na izlazu iz Sapca..
Cuvajte se sivog Golf 6.

dzimika


Hattrick

I za 1 km/h, nista cevapi, nista 1 crvena ?  [neampojma]

Glava Dole

Slazem se sa dzimijem, obara se lagano. A nije mi jasno kako ih nije sramota da te cimaju za taj kilometar... ja bih spalio racunar da sam policajac ako treba, bilo bi me sramota da ispadam takav skot ako vec mora, a obara se lagano. to je isto tako moglo da bude i 49, 79, 99, 129 ili koliko je vec ogranicenje, postoji tolerancija u merenju, fabricki predvidjena za uredjaje. Na to se pozovi, ali svejedno je bas dzukacki... presretac realno treba da juri samo ozbiljne nasilnike, tipa prekoracio duplo, prosao kroz crveno, prosao pored pesaka koji je vec na kolovozu itd... a ne takve gluposti...

dzimika

svaki radar ima fabricku gresku i na osnovu toga mozes da oboris svako prekoracenje do 4% od dozvoljenog jer potpada u reon fabricke greske
cak i za neko vece prekoracenje mozes na zalbu da smanjih mozda sa onog prekoracenja gde se uzima dozvola na ono gde se placa kazna, samo moras sve da srocis i da baratas tim terminima eventualno trazis da ti dostave cak i atest od zavoda za mere i plemenite metale :D

Gavrolini

Citat: slave74 poslato 18 Oktobar, 2018, 20:33
Prekoracenje brzine od 1km/h, na izlazu iz Sapca..
Cuvajte se sivog Golf 6.
Tako je to kad zuris da pobegnes iz Sapca :)

dzimika

Danas dobih novi dusek, nadam se da ce moji bolovi u ledjima prestati u narednim danima

Gavrolini


aæimo

Ajd pi¹ite detalje, koji proizvoðaè, model, cena...


Grof

Samo nemoj kod ovih prevaranata kupovati du¹ek http://mlily.rs/ .... i nemoj od memoriske pene ako ne ¾eli¹ da se svaku noæ preznoji¹ ko da si jebao ko u prvoj mladosti. [samoubistvo]

Ja sam se zajebao pa ne mora niko drugi...