Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

s obzirom da sam bila sa detetom od drugarice na bazenu bila sam spreèena da reagujem na adekvatan naèin :D na moju velikuuuu zalost :D tesko da je to kompliment bilo kakve vrste :D a ti mali i dalje imas glupe izjave samo da te obavestim :D jos se nismo sreli uzivo al bice vremena :D znaèi, vi to smatrate komplimentom a?? a ok :D da znam da uzvratim kompliment sledeæi put :D :D veæ vidim kako ce to da bude fantastièno :D hvala na obavestenju :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Opet ja kriv :D Cujes i sa trece strane da je to kompliment bre :D

Lazic

Citat: balcan girl poslato 08 Avgust, 2018, 21:21
imam jedno pitanje :D molim muski deo da odgovori :D sta vam znaèi da se derete za ribom jebote al imas sisu?!!! jel to treba da se shvati kao poziv i ona ce sta u odusevljenju da ti kaze jebi me molim te?????
Nikad mi nije palo na pamet ni¹ta slièno... Vrhunski primitivizam...


@Milo¹:
Ne'¹ jebat'... :D

balcan girl

milose ajde da ti objasnim nesto :D komentar tipa "da ste pametne" znaèi da smo glupe :D druga stvar da bi mogao da jebes trebas pre svega da budes musko a to nisi :D ti si mali nedojebani klinac koji misli da je pametan a nije :D drugo, opet da bi mogao da jebes moras ribi da se svidis :D e sad o izgledu necu jer ukusi su razlièiti :D treæe, da bi mogao sa mnom da se zajebavas na temu sexa moras prvo da me upoznas i da vidis da li uopste zelim da imam takvu komunikaciju sa tobom, koju jelte oèigledno ne zelim, jer me deèurlija ne zanima pogotovo ne takva nevaspitana :D da li sam bila jasna? :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Boze... ne znaci vec se tako kaze, sprdam se bre, koj ti je djavo :o Ako ti ista ozbiljno vidis u toj poruci onda... ja ne znam...

I sta sam ako ne musko? Zensko? I kako sad da odgovorim na optuzbu kad ne smem da kazeem nista tipa "hoces da proveris"?? :D Stavila si me u corsokak a ne bi smela ako vec smatras da nismo ravnopravni za zajebanciju :D

balcan girl

ajd prosto da ti odgovorim :D sam si se stavio u tu kategoriju jos svojom prvom izjavom koju ti jos nisam zaboravila :D a sto se provere tièe prosto takve kao ti ne pipam ni motkom od sest metra ili jos lakse takve rage se u mom selu ne jasu :D ja inaèe najvise volim kad mi neko kaze da nesto ne smem :D nismo i nikad necemo biti ravnopravni za zajebanciju.
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

sremac

e sad ja da ti odgovorim u stulu u kome odgovara¹ ti njemu , jer sam njegov komentar shvatio kao dobar fazon :D
Za¹to uop¹te misli¹ da si kompetentna da mu objasni¹ bilo ¹ta? Kako ti zna¹ da on nije mu¹ko jel si probala,jer omanuo s tobom ili   ? opet i da je nedojeban ?  Koliko vidim poprilièno kvalitetne teme ima glava dole, i za strju je tesla, daleko je od toga da je nuklearni fizièar al se vidi da ima ne¹to u glavi :) Vidim ti si prva krenula o seksu a i  sam avatar ti je u tom fazonu, i spomenula ga, kad je odgovorio u tvom stilu e onda problem. Ako misli¹ da je dete ne raspravljaj se s njim jer samim tim se spu¹ta¹ na njegov nivo.

stvarno nemam ni¹ta lièno protiv tebe nit protiv ikog. ali me nervira kako u poledenje vreme Milo¹ ovo , Milo¹ ono, ljudi forum trpi sve, ume da o¹ine dugaèak post, ume da uleti u raspravu s nekim i u tome da se postavi drugarslki . Kome smeta ignore, ne sad da u 5 tema Milo¹ pi¹e duge postove, Milo¹ pi¹e druge reèenice, samim tim ste veæa deca nego on.  Uletite u raspravu, koja smori vi¹e nego njegov post od par kilometara.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Glava Dole

 You have already posted a thanks to this post at 20 Januar, 2016, 21:08

:-* [srce]

balcan girl

sremac oèigledno da nisi u toku i ne mesaj se u raspravu. mogu da imam i gole slike na avataru pa sta. ne mesam se u postove gde popravlja motor niti sumnjam u njegove kvalitete kao mehanièara niti to ima veze sa bilo èim. on zna zasto sam ovakva prema njemu i veæina ovde na forumu. mrzi me sada da trazim taj post da ga iscitiram. ja reagujem na post koji je upucen direktno meni prema tome fuck off.
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

sremac

 Post nije uputio trebi no ¾enskom rodu, kao ¹to si ti pitala da li vama mu¹karcima ono kompliment.
o jesam u toku deèko ti se vi¹e puta izvinuo, kao ¹to æe¹ i ti sada meni, zbog ovog stranog jezika koji ne razumem .

Citat: balcan girl poslato 08 Avgust, 2018, 22:25
fuck off
budala na leru, mudonja u kontra smeru

balcan girl

u pravu si treba da ti se izvinim :D nervozna sam :D a valjda se i ja raèunam kao zenski rod pa je post ipak upucen meni :D prema tome u pravu sam :D a njegovo izvini mora da bude lièno jbg :D a ja tebi dodjem pivo za ovaj engleski :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

sremac

Citat: balcan girl poslato 08 Avgust, 2018, 22:44
u pravu si treba da ti se izvinim :D nervozna sam :D a valjda se i ja raèunam kao zenski rod pa je post ipak upucen meni :D prema tome u pravu sam :D a njegovo izvini mora da bude lièno jbg :D a ja tebi dodjem pivo za ovaj engleski :D

Opu¹teno, pirihvaæeno. ©irimo mir i ljubav, ni¹ta od ovoga ne bi pisao da njegov post nisam shvatio kao krajne ¹aljiv, da te je napao prvi bi mu lupio minus. To veæ vi ra¹èistite ako mora lièno, ne sad da se koljete na forumu :D ®iva bila :)
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Hattrick

Dobra je fora bila.  :) I ja se cesto cudim kad odem u pekaru, zasto se npr. neka riba samo ne okrene iz reda za kifle, i ne kaze, "jebi me odmah".  :) Stvarno cudne te zene.  :)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Gavrolini

Balcan aj sad iskreno jel u tvojim godinama normalno da postavis takvo pitanje? Mislim realno imas koliko imas godina i sad si nasla da pitas zasto neki muskarci komentarisu naglas? A i ako do sad nisi znala zar nemas nekog blizeg prijatelja od moto foruma da ga to pitas? Ja ovo vise vidim kao da si htela da svi mi znamo kako se neko odusevio tvojim sisama.

Biker-Boy

Najbolje bi bilo da koleginica stavi neku sliku poprsja pa da krene glasanje  ;D ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

balcan girl

pazi meni se prvi put ovo desilo u zivotu zato sam i pitala :D elem, moje musko drustvo to ne radi i ne razumeju dranje za zenama na javnim mestima pogotovo kada vode decu sa sobom, zato sam i postavila pitanje ovde. biæe da sam pogre¹ila :D :D :D :D bye bye :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gavrolini

Ja razumem da devojcica od 14 godina pita mamu. Mama zasto decaci zamnom vicu da imam velike sise. Ali ne razumem da to ti pitas. Zamisli da je neko od nas pitao. Ej ljudi zasto riba kad mi skine gace da pusi uvek glasno prokomentarise auuu koliki ti je? Realno znamo zasto se komentarise ali nije to poenta vec da svi znaju da imam velik.  Nisi ti mala a nisi ni od juce. Da si napisala da te je iznerviralo sto neki seljak dobacuje pred malim detetom to bi bila druga prica ali to da si ti kao u cudu..ne pije vodu ta prica.

aæimo

Kao ¹to tvoje mu¹ko dru¹tvo ne radi, postoje izrodi koji to rade, takoðe sa druge strane, verovala ili ne, postoje ¾enski izrodi kojima je to vrhunski kompliment jer kao tuka koja ne zna ni¹ta u ¾ivotu da radi i nema èime da se doka¾e.

Hurricane

..ja, ne znam, nisam pametan

Daj slike sisa, da sagledamo situaciju kako treba pa ce onda da mu sudimo..

:-*

[srce] [srce] [srce]