Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


mkt

izbusih prednju jebemu sve mu jebem  [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Kostić

ja jo¹ iz vojske vuèem ekser u zadnjoj, sav se izlizo. dopumpavam svaki drugi dan ;D

mkt

ja dopumpavao i drzala po nedelju dana tako i sad da krenem kuci s posla  a ona se osusila  [ljutko]
dopumpao i jedva je izdrzala od dorcola do zvezdare

Hurricane


megaidiot

mene pcela ujela jutros za obraz, uletela na putu do posla, a da stanem nisam mogao jer su pored bili panduri pa bi i oni stali sa mnom, a dozvolu nemam.

Glava Dole

Vozis bez dozvole? Sram te bilo, prestupnice jedan :P

dzimika

Citat: mkt poslato 14 Jul, 2017, 19:31
izbusih prednju jebemu sve mu jebem  [ljutko] [ljutko] [ljutko]
I meni prednja ispusta, verovatno je unutrasnja negde popustila a ne mili mi se da skidan prednji tocak ali moracu u neko skorije vreme da resim to

Kostić

mene ujo komarac za nos, pa mi nos oteko ko pijancu. sad ne smem da stanem pored pandura, misleæe da sam pijanac.

mali_zmaj

jin-jang

Kostić

¹taæu kad sam u blizini milosrdnog brda iz 99te, pa su i mravi ko iz onog starog filma - carstvo mrava. da vidi¹ tek kolki su pauci :)

viðu ovog, ne ko roda nego ko slon! nemo¾ ga ubije¹ papuèom, mora macola :)






mali_zmaj

Bote sunce Kole,naoruzavaj se dok ti ne popiju krv!! Preporucujem bacac plamena!!
jin-jang

Kostić

mmm zvuèi pucketavo ;D mogu da legnem, pa ih ¹pricam fla¹om bezina pa zipiæ... al ne znam koj da odaberem, dal nov il onaj lepi stari ¹to sam skoro dobio u poklon :)

inaèe ovaj na slici je 5 x 3 cma bez nogu. sa nogama oko 10 cma u preèniku. ovi normalni su ko buvice pored njega :)

Hattrick

A leti 299, ne moz' da ga stignes nogama, pa moras da pravis katapult za macolu.  :)

UFF

Citat: mkt poslato 14 Jul, 2017, 19:40
ja dopumpavao i drzala po nedelju dana tako i sad da krenem kuci s posla  a ona se osusila  [ljutko]
dopumpao i jedva je izdrzala od dorcola do zvezdare


pa koja guma busna doduvana jos moze da izdrzi 2 sata i 45 minuta voznje bez dopumpavanja?  [rofl]

aæimo

Vozi èoek afriku pa misli sve moze.

mkt

#23356
 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
lako je vama sto vozite moderne motore

ajde bre, oprasio bi ceo forum na offu a bogami i na asvaltu afrikom realno, nego ajd nema veze  [srednjiprst] [welcome] :o [hello] [hello] [hello]

Gavrolini


perlx

Ima Kostina inspektorka negde snimak kako ide trafika na pllin  [pecanje]

Kostić

#23359
moja zadnja dr¾i do 4 dana sa ekserom iz vojske, zato je i jugo najebo :) eno ga sav se olizao i jo¹ dr¾i do 4 dana, a napumpao sam gumu kad smo po¹li na nekoj pumpi i dr¾ala je opet 4 dana.


ide paprika ko munja po avali, samo nek se smeju ovi poznavaoci ;D

kamera je ostala bez struje ba¹ kod skretanja za vrèin. ¹teta ¹to nije zabele¾eno kako firca po najaèem delu - krivinama! ;D inaèe meni se miketova sviða, ja bi to vozio, al sam siroma¹an za tako skup motor ;D